Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 84691

Výkladů - 18493

Uživatelů - 13040

On-Line : 2
Celkem : 27474245

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.1%
Partnerskou7.6%
Sebelásku6.1%
Sexuální6.1%
Duchovní6.1%
Láska ke všemu32.4%
Láska ke každému33.6%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Buvola spoutáš lýkem, člověka slovyDnes 20.1.2018

má svátek

Ilona

*

Aktuální fáze měsíce

Vaši rivalové budou velice důslední a vynalézaví. Nemůžete si dovolit žádnou chybu. Dodat vám může telefonní hovor s příbuzným, který se zase dostal do nějakého maléru. Nebuďte netrpěliví, jsou věci, na které se vyplatí čekat.
Nebojte se riskovat, s podporou Marsu a Uranu, byste mohli druhou stranu docela slušně vystrašit a donutit k ústupkům. Nedejte se ovlivnit tím, jak kdo vypadá a co říká. Nepřilepujte hned každému nějakou nálepku.
Nesmyslnými otázkami vás bude zdržovat někdo, o kom víte, že moc rozumu nepobral, ale odmrštit ho nemůžete. Prožijete pár perných minut. Náladu vám spraví laškování osoby, která by vás ráda pozvala na schůzku.
Na šéfa uděláte dojem rychlostí, s jakou přistoupíte k realizaci jeho pokynů. Nad tím, že kvalita vaší práce mu bude celkem lhostejná, moc nepřemýšlejte. Přítel vám vrátí laskavost, kterou jste mu nedávno prokázali.
Budete v dobrém rozmaru a překypovat energií. Vaše okolí bude vaší náhlou aktivitou dost překvapené. Navíc máte vnitřní sílu, s jejíž pomocí dokážete strhnout i ostatní. V jistém konfliktu se postavíte na správnou stranu.
Vaše ochota zůstat v práci dlouho přesčas náramně popudí partnera a děti, kteří si vás chtějí užít. Musíte si pořádně rozmyslet, jestli vám je milejší přízeň šéfa nebo rodiny. Luna naznačuje, že není o čem dumat.
Přijít k penězům se dá různým způsobem, ale ten váš bude dost originální. Jisté je, že chlubit se tím zrovna nebudete. Pohyb Neptunu s Marsem napovídá, že vás nemine povinnost vyžadující velké dušení a fyzické nasazení.
Pohne se vaše záležitost na úřadech nebo u soudu. Výsledek by vás měl uspokojit, jenom nesmíte mít moc velké oči. Dotkne se vás lhostejná reakce příbuzných či přátel na vaši prosbu. Nahlas asi nic neřeknete, ale zapamatujete si to.
Nevhodným uplatňováním zásady, všechno nebo nic, se k svému cíli příliš nepřiblížíte. V cestě vám stojí člověk, který obratně využije každé vaší chybičky. Nebojte se provádět drobné opravy. Neptun posiluje vaši obratnost.
Na rozzlobeného partnera nemůžete křičet, a možná se ani zlobit. Raději se poctivě zamyslete nad tím, kolik jste spolu strávili tento týden času. Nabídněte mu na večer lákavý program a uvidíte, jak okamžitě roztaje.
Připravte se na ironické poznámky někoho, kdo vám závidí váš elán a nadání. Nedejte se tím rozhodit, stojí před vámi nadmíru zajímavá příležitost. Jste-li sami, potkáte osobu, která by mohla odpovídat vašim nárokům.
Budete mít příležitost předvést se dobrým vkusem. Silný dojem uděláte zejména na opačné pohlaví. Neměli byste se nechat svazovat konvencemi, popus»te uzdu fantazii. Nehádejte se v supermarketech, k ničemu to nebude.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist