Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85181

Výkladů - 18504

Uživatelů - 13176

On-Line : 12
Celkem : 28054147

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.4%
Partnerskou7.7%
Sebelásku6.2%
Sexuální6.2%
Duchovní6.2%
Láska ke všemu32%
Láska ke každému33.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Některé pravdy jsou husté i po důkladném zředěníDnes 21.4.2018

má svátek

Alexandra

*

Aktuální fáze měsíce

Zaskočí vás profesionální neúspěch známého, kterému jste leckdy záviděli. Mohlo by vám to sebrat odvahu a přimět vás k změně dnešního plánu. Váš nápadník či ctitelka znásobí úsilí přemluvit vás k odvážnému flirtu.
Konflikt s nadřízeným může být hodně bouřlivý, ale o kariéru či o místo se nebojte. Přes den se situace uklidní a možná dokonce trochu změní ve váš prospěch. Něco na srdci mají děti, nevymlouvejte se na nedostatek času.
Podráždí vás chování přítele, který zase udělá něco, co jste mu nedávno rozmlouvali. Jupiter však naznačuje, že byste se mohli pokusit ho pochopit. Nelze vyloučit, že prožívá velmi těžké chvíle, ale stydí se o tom mluvit.
Myšlenkami už budete na víkendu a povinnosti spíše odbudete. Možná vám to projde, ale nelze vyloučit ani hrozbu stržení odměn. Dávejte pozor na ctižádostivé kolegy, kteří jdou za kariérou bezohledně po cizích zádech.
Podaří se vám uvést do života projekt, o jehož životnosti měli mnozí vážné pochyby. Svoji roli sehraje vaše tvrdohlavost a snaha dokázat, že máte na víc, než si myslí někteří lidé z vašeho okolí. Chystáte-li se na chalupu, vyjeďte co nejdříve.
Opatrně zvažte, jestli nastal pravý okamžik k tomu, abyste oslnili šéfa novými návrhy. Negativní vibrace Saturnu k tomu příliš vhodnou atmosféru nevytváří. Vaše reakce by neměla být přehnaně tvrdá. Řekli byste si o malér.
Zdánlivě nevinný rozhovor o víkendovém programu by mohl vyvrcholit dramatickou scénou. Je na vás, abyste přestali trvat na svém a vyšli rodině alespoň trochu vstříc. Projeví se u vás sobecký přístup a sklon k nevhodnému skrblení.
V zaměstnání vás mohou zdržet nedokladné a pracné povinnosti. Nezapomeňte proto zavolat rodině. Nadšená nebude, ale předejdete nejhoršímu. Nebojte se promluvit si se šéfem o mimořádné odměně. Možná se dá zlomit.
Hodně soustředění si vyžádá vaše účast na nějakém jednání nebo schůzce. Stačí chvíle nepozornosti a uděláte si špatné závěry. Mohli byste však poškodit nejen sebe, a to by vám někteří lidé neodpustili. Potřebujete zvýšit konzumaci vitaminů.
Spolupracovníci i známí vás mohou rozzlobit podezřením, že k nim nejste upřímní a sledujete jen své vlastní zájmy. Zvažujte svoji odpověď, některé vaše poslední kroky tak opravdu mohly vypadat. Musíte o sobě více přemýšlet.
Na dohled máte odpovědnější funkci nebo výnosnější místo. Jedinou podmínkou je úspěšné absolvování jistého rozhovoru a příslib loajality. Nedejte se přáteli a příbuznými strhnout k diskusi o jejich pedagogických schopnostech.
Buďte upřímní k partnerovi. Luna varuje před pokusem něco zatajit a říkat polopravdy. Mohlo by to vést k roztržce, kterou bude jen těžko napravovat. Nespoléhejte na solidaritu přítele nebo kamarádky, spíše vás ještě potopí.
  *

 

 


Bag in Box
Splňte požadavky vinařského zákona a čepujte víno z obalů bag in box
Bazénová chemie GUAa
Bezchlórová bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivek.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist