Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 84275

Výkladů - 18477

Uživatelů - 13021

On-Line : 8
Celkem : 27102769

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8%
Partnerskou7.5%
Sebelásku6.1%
Sexuální6%
Duchovní6%
Láska ke všemu32.6%
Láska ke každému33.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Penězům je třeba rozkazovat, ne jim sloužitDnes 18.11.2017

má svátek

Romana

*

Aktuální fáze měsíce

Chystáte-li se na velký nákup, nepočítejte s velkým úlovkem. Vyrazíte-li s dětmi, budete je shánět dohromady a půjdete-li s novou láskou, budete se věnovat spíše jeden druhému. Domů se však vrátíte naprosto nadšení.
Partner bude mít trápení s vaší nepořádností. Všechno položíte, kam se vám to hodí, nic nedáte na své místo. Hlavně se s ním nehádejte. Chcete-li se vyhnout mrzutostem, odjeďte společně hned ráno na celodenní výlet.
Postavení planet varuje před návštěvou u lidí, kteří vás zvou z pouhé vypočítavosti. Něco takové byste jen tak hladce neskousli. Stačí jedno nevhodné slovo a rázem zapomenete na dobré vychování. Ochotně pomůžete starší, fyzicky slabé osobě.
Usměje se na vás někdo, kdo se na vás v poslední době spíše mračil. Velkou roli v tom hraje pozitivní aura Luny a Uranu. Bylo by hloupé takovou příležitostí pohrdnout. Při jízdě autem neznámým terénem si nechte poradit od spolujezdce.
Radost vám udělá návštěva známých míst. Určitě se setkáte s někým, na koho si občas rádi vzpomenete. Vadu na kráse bude mít akce odehrávající se v lůně přírody. Možná i z důvodu vaší špatné volby oblečení.
Nežeňte se do společnosti, pokud přesně nevíte, kdo všechno bude mezi hosty. Venuše s Jupiterem naznačují, že byste se mohli dočkat nemilého překvapení. Neodkládejte nutné opravy a dodělávky. Nebude vám chybět manuální zručnost.
Energie nemáte na rozdávání. Při sportu, na kole nebo turistickém výletu jen těžko udržíte tempo s ostatními. Kvůli vlastnímu sebevědomí, byste si měli najít klidnější zábavu. Bude se vám dařit při hazardních hrách a vyhraje nějakou sázku.
Važte slova a odpus»te si nejednoznačné poznámky. Někdo by se mohl i urazit, že ho neberete vážně. Platí to zejména v případě starších osob. Cizí nebo příbuzný, vyjde to nastejno. Více věřit vlastním schopnostem vám doporučuje Merkur.
Neple»te se, hlavně s těmi nejlepšími úmysly, do sporů příbuzných a přátel. Mnohem prozíravější je nevidět, neslyšet, nemluvit a umět včas odejít. Zmínka někoho z rodiny, že je třeba začít s vánočními nákupy by vás měla varovat.
Potkáte někoho, nebo vám zavolá, na koho jste nedávno mysleli. Bohužel nemusí jít ve všech případech o osobu, kterou rádi uvidíte. Opatrně při práci s vypůjčeným nářadím. Snadno poničíte nejen sebe, ale i sousedovu pilu či sekačku.
Jistá osoba od vás něco chce a myslí si, že nejlepším způsobem jak si vás naklonit, jsou lichotky a malý dáreček. Počítejte s tím, že nic není zadarmo. Nepodceňujte svoji fyzickou kondici a dovednost. Máte šanci usadit mladší generaci.
Rodina si vás chce pořádně užít, nemůžete se celý den věnovat pouze svým koníčkům. Partner a děti by to vzali jako projev ošklivého sobectví. Na druhou stranu může jít o vaši podvědomou obavu z toho, s čím zase přijdou.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist