* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87567

Výkladů - 20284

Uživatelů - 13267

On-Line : 3
Celkem : 32431750

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.6%
Partnerskou8.6%
Sebelásku7%
Sexuální7.2%
Duchovní7.2%
Láska ke všemu29.6%
Láska ke každému30.8%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Liška mění srst, nikoli zvykyDnes 13.7.2020

má svátek

Markéta

*

Aktuální fáze měsíce

Ve vaší blízkosti zaznamenáte doutnající nevraživost a řevnivost. Pokud se vás to bezprostředně netýká, hleďte to přejít bez poznámek. Hrozí vám, že se zapletete do sporu, který si musí vyřídit jiní. Před delší cestou se připravte na rozmary počasí.
Nedejte se nabrat na lichotky a sladká slova, věřte jen tomu, co znáte a můžete si ověřit. Najde se lišák pokoušející se dostat vás někam, kde by vám začalo být pořádně úzko. Nespoléhejte na cizí toleranci a laskavost.
Rodina přijde s představami, které bude nutné důkladně rozebrat. Nevyhnete se ani ostřejším výrazům, a tak nelze vyloučit tichý večer bez večeře. Neuškodí připravit si náhradní program. Vaše rozhodnost udělá dojem.
Budete velmi vynalézaví v tom, jak nenápadně přenést své povinnosti na někoho jiného. Každého umluvíte a očarujete takovým způsobem, že to ani nepostřehne. Nešetřete na oblečení, kadeřníkovi a kosmetice. Ohromíte a okouzlíte novou známost.
Na poradách a jednáních nebuďte zbytečně skromní, nebojte se podtrhnout své přednosti. Kolegové a konkurence se chystají vytáhnout na váš účet. Mladší ročníky by měli ukončit známost, která jim začíná komplikovat život.
V dopoledních hodinách vám Saturn nabídne příležitost, abyste si dali do pořádku finance. Objeví se šance, kterou byste neměli přehlédnout. Budete mít sice méně času na rodinu a přátele, ale na dovolené to všem vynahradíte.
Možná budete unavení partnerem a lidmi kolem sebe. Nepotrvá to dlouho, ale nejlépe se budete cítit někde stranou, v tichém koutku. V práci si pečlivě promyslete, co chcete dělat, čeho chcete dosáhnout, jinak se utopíte v drobnostech.
V práci buďte pružní a prozíraví. Nelze vyloučit, že k tomu, abyste se dostali dál, budete muset udělat krok zpátky. Zbytečná neústupnost se vám vymstí v partnerských vztazích. Přitom by stačilo trochu dobré vůle a přijmout navrhovaný kompromis.
Jemně jednejte s partnerem, který má náročné požadavky. Počítejte s tím, že vaše odmítnutí se ho dotkne a bude pěkně protivný. S dosažením úspěchu v práci to nebude snadné. Přiznejte si, že nemáte chu» se unavovat.
Hlídejte si finance, máte sklon k chlubení a šustění penězi. Navíc potkáte někoho, kdo vás bude přemlouvat a svádět k různým výstřelkům. Nelze zcela vyloučit, že nedostanete riskantní nápad, změnit partnera.
Neuškodilo by vám si odpočinout a sejít se s přáteli, kteří neberou život příliš vážně. Mnohem tvrdší musíte být na dlužníky, začínají si namlouvat, že jste na ně zapomněli. V lásce se snažte upevnit stávající vztah.
Spoustu věcí s přehledem zvládnete a uhlídáte, ale i kdybyste se snažili sebevíc, něco vám stejně uteče. Pozor, abyste si vztek nevylévali na někom, kdo za nic nemůže. Nesmíte nastydnout, vyhněte se studené vodě a mraženým výrobkům.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist