* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86862

Výkladů - 19654

Uživatelů - 13263

On-Line : 14
Celkem : 30773379

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.2%
Partnerskou8.3%
Sebelásku6.7%
Sexuální6.8%
Duchovní6.8%
Láska ke všemu30.6%
Láska ke každému31.6%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Víno si bere z hroznů barvu, člověk od člověka zkušenostDnes 24.9.2019

má svátek

Jaromír

*

Aktuální fáze měsíce

Dojde na plnění povinností, kterým byste se rádi vyhnuli. Lhostejno, jestli ve vztahu k partnerovi nebo příbuzným, dál se nic oddalovat nedá. Ještěže alespoň večer proběhne skoro přesně tak, jak jste si ho s rodinou naplánovali.
Planetární konstelace přeje lidem na cestách. Hodláte-li si někam vyjet, čekají vás vzrušující zážitky, převážně s dobrým koncem. Vra»te se k svému snu, může obsahovat cennou informaci nebo důležitý ukazatel do budoucnosti.
Využijete toho, že vám jsou všichni příznivě nakloněni a rádi vám vyjdou vstříc. Rodiče můžete požádat o půjčku, kamarády o pomoc a svůj idol pozvat na rande. Rozmyslete si radikální změnu svého zevnějšku.
Věnujte větší pozornost vztahům s lidmi, které máte celý den kolem sebe. Ztrácíte jejich sympatie. Zdáte se jim čím dál odměřenější a chladnější. Pozor na přehnanou touhu po drahých, pro vás nyní nedostupných věcech.
Někdo ze známých si k vám přijde postěžovat. Musíte ho vyslechnout a pohladit na duši. Nic nového se nedozvíte, ale jemu či jí, to udělá dobře. Jisté osobě se nelíbí vaše postoje a pokusí se vás donutit změnit názor.
S překvapivým plánem na to, jak strávit dnešní volno přijdou děti. Budete v natolik dobrém rozpoložení, že jim ochotně vyjdete vstříc. Pokud by partner něco namítal, brzy se dohodnete na kompromisu. Domů se vrátíte nadšení.
Od samého rána budete toužit po něžném objetí. Zřejmě to vyřešíte tím, že partnera pozvete na romantický výlet nebo se porozhlédnete po nové známosti. Domů se dostanete hodně pozdě. Máte-li nějaké dluhy, pokazí vám náladu věřitel.
Vystříhejte se diskusí na téma povahy vašich tchánů, snadno utrousíte něco, co vám neprospěje. Nevíte-li co s večerem a nejste zadaní, jistě přijmete milé pozvání ke schůzce s fyzicky velice přitažlivou osobou.
Přítel vám pomůže vybřednout z mizerné finanční situace. Naznačí vám možnost, jak si přivydělat bokem. žádný zázrak, ale váš rodinný rozpočet to ozdraví. To, co vás přitahuje k jisté osobě není láska, ale obyčejná touha.
Máte-li umělecké ambice, pak je dnes ten správný den k tomu, abyste se předvedli se svojí fantazií. Upřímný ohlas vám udělá radost. Vaše podezřívavost vůči partnerovi je nemístná a mohla by se ho právem dotknout.
Ještěže jste v dobré náladě. Jinak by vás rozmary a náladovost blízké osoby pořádně nadzvedla ze židle. Takhle se spokojíte pouze s ironickou poznámkou. Budete-li trávit volno v přírodě, dávejte si dobrý pozor na dolní končetiny.
Narazíte na nečekanou hrozbu. Naštěstí vám ale Jupiter s Merkurem naznačí, jak novou překážku bez většího vypětí obejít. Vyvarujte se míst, kde se dá přijít k nějakému zranění či nemoci. Váš organismus není ze železa.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist