* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87270

Výkladů - 20088

Uživatelů - 13265

On-Line : 2
Celkem : 31647129

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.4%
Partnerskou8.5%
Sebelásku6.8%
Sexuální7%
Duchovní7%
Láska ke všemu30.1%
Láska ke každému31.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Tomu, kdo mnoho žádá, mnoho scházíDnes 29.2.2020

má svátek

*

Aktuální fáze měsíce

Dnešek můžete strávit velice rozmanitě. Jisté je, že a» už se rozhodnete jakkoli, budete spokojeni. Radost vám udělají hlavně kontakty s nevšedními lidmi a nějaký sportovní úspěch. Nebudete to dnes přehánět s fyzickou prací.
Určitý zmatek zapanuje ve vašem srdci. Můžete se dostat do nejasné situace, ze které budete těžko hledat přijatelné východisko. Neklaďte nikomu otázky, které by ho mohly uvést do rozpaků. Je třeba ctít cizí soukromí.
Den jako stvořený pro vydařené nákupy. Nadšeně budete rovněž odcházet z oslav a setkání s přáteli. Jenom si musíte dávat pozor, abyste nepodcenili nějakou drobnost. Nepřehánějte to s alkoholem a dbejte, aby vás každý správně pochopil.
Zastaví se u vás známý nebo soused, který něco potřebuje. Pomoc mu sice neodmítnete, ale doporučíte mu, aby se už konečně postavil na vlastní nohy. Odjezd na cestu se opozdí kvůli marnému hledání ztracené věci.
Ve chvíli, kdy přijde řeč na otázky spojené s vaší specializací, představíte se jako skuteční odborníci. Může k tomu dojít jak během náhodného rozhovoru, tak při setkání, kde se objeví pár známých z vaší nebo podobné branže.
Dnešek má sympatickou auru. Většinou se budete jen bavit a odpočívat. Kdyby vás někdo přeci jen vyrušil, nebude to nadlouho. Starosti z vás spadnou a od srdce se zasmějete zejména ve společnosti dětí. Pocit, že mládnete není náhodný.
Při nákupech se zamyslete nad tím, jestli nízká cena neodpovídá nízké kvalitě. Merkur varuje před zbytečným utrácením peněz za zmetky. Pozorně sledujte, co vám kde dávají na talíř, jste náchylní k žaludečním potížím.
Potřebujete se dostat do přírody, doma už jste naseděli dost. Musíte tomu přizpůsobit svůj program. Na pozvání kývněte jen těm přátelům, o kterých víte, že to nejsou žádní peciválové. Vyhýbejte se stolům plným jídla a pití.
Vyhýbejte se chybám plynoucím z nedostatečného soustředění. Jejich důsledky by nadělaly spoustu zlé krve.Tam, kde půjde o peníze, buďte pozorní a důslední. Nedovolte, aby někdo zneužil vaší vstřícnosti a tahal vás za nohu.
Pokud ve vašem životě došlo v minulých dnech k zásadním změnám, máte nyní příležitost všechno si v klidu srovnat a promyslet. Na nic neuspěchejte, věnujte se jen svým starostem. Soustředění a meditace vám udělají dobře.
V praktických záležitostech vás podrží Uran. Budete překvapeni, kolik dříve nudných a pracných záležitostí vám najednou půjde od ruky docela snadno. žasnout budou i vaši blízcí. Nezadaní se zbaví nesmělosti a osloví svůj idol.
Nutnou dávku trpělivosti vyžaduje rozhovor s partnerem, který vám opakovaně udělá dlouhé kázání. Ještěže jste v pohodě a nedáte se vytočit, bylo by po naději na klidný víkend. Pro uklidnění si koupíte něco hezkého na sebe.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist