Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85032

Výkladů - 18501

Uživatelů - 13055

On-Line : 9
Celkem : 27867548

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.3%
Partnerskou7.7%
Sebelásku6.2%
Sexuální6.2%
Duchovní6.2%
Láska ke všemu32.1%
Láska ke každému33.3%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Když už se věšet, tak na vysoké větviDnes 19.3.2018

má svátek

Josef

*

Aktuální fáze měsíce

Dopad vašich kroků hrozí ovlivnit neuvážený nápad. Zdá se, že vystrašíte i oddané přátele. Více času je nutné věnovat vaší lásce. Sílí její pocit, že ji čím dál víc zanedbáváte. Nedivte se, půjde-li se bavit s někým jiným.
život vám zkomplikuje náladovost v okamžicích vyžadujících jasné rozhodnutí. Hlasitou výměnu názorů budete mít s upovídaným sousedem nebo nerozumným příbuzným. Čas a peníze si vyžádají nutné opravy v bytě či na chalupě.
Může se stát, že vám to někdo něco vyčte, nebo se vám bude pošklebovat. Nedejte se tím rozhodit, o to mu jde. Pobaví vás dospívající děti, ale nesmíte to na sobě dát znát. Kdybyste je nevzali vážně, obrátí se na někoho jiného.
Nevěřte tomu, že když upřímně řeknete známému, co si myslíte o jeho schopnostech či šikovnosti, že mu nějak pomůžete.Tohle určitě slyšet nechce, očekává od vás lichotky a uznání. Pokud na to nemáte, raději se mu zdaleka vyhněte.
Zaskočí vás informace, se kterou přijde někdo, komu se dá celkem věřit. Budete muset ovládnout emoce a zachovat rozvahu. Hlavně nepanikařte, všechno se dá spravit. Postarejte se, aby špatná nálada nepoznamenala vaše citové vztahy.
Rozumně hospodařte s fyzickými silami, nemáte jich dnes na rozdávání. Trapná bude situace , kdy budete muset někomu odmítnout pomoc. Hledáte-li stálého partnera, objevíte ho nedaleko. Půjde o osobu zklamanou dosavadním vztahem.
Merkuru od vás vyžaduje více optimismu a nadhled. Při dnešních setkáním a návštěvách se nemůžete mračit. Mějte se na pozoru před vemlouvavými lidmi. Dostanou vás někam, kam jste nechtěli. Nepřekročte zdravou míru v jídle a pití.
Dnes si uděláte odpočinkový den. Zůstanete déle v lůžku, něco si přečtete, podíváte se na televizi a potom se pustíte jen to takové práce, která nevyžaduje námahu. Otázkou je, jak se vyrovnáte s vyčítavými pohledy dětí a partnera.
Optimističtější pohled na svět získáte díky milé příhodě s opačným pohlavím. Rozhodnutí ohledně změny životního stylu, se ukáže jako ukvapené. Zatím k tomu nemáte dost sil. Dlouho se tím však trápit nebudete.
Při větších nákupech ve velkých obchodních centrech si dávejte si pozor na dokumenty a peníze. Hrozí vám blíže neurčitá škoda. Problémy budete mít s dospívajícími dětmi. Něco si umanou a vašim radám se vysmějí.
Pozor na chytráky, spoléhající na vaši roztržitost nebo slabou pamě». Budou tvrdit, že jste jim kdysi něco slíbili a vymáhat na vás pomoc. S pomocí Marsu se nedáte mást a rázně je vyprovoďte ze dveří. Možná padnou i ostřejší výrazy.
Do dramatické situace se dostanete během jízdy veřejnými dopravními prostředky. Dívejte se pozorně kolem sebe. Přijdete na způsob, jak se dohodnout s nabroušenými příbuznými. Partner vaším plánem nadšený nebude, ale lepší nevymyslí.
  *

 

 


Bag in Box
Splňte požadavky vinařského zákona a čepujte víno z obalů bag in box
Bazénová chemie GUAa
Bezchlórová bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivek.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist