Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85571

Výkladů - 18584

Uživatelů - 13202

On-Line : 7
Celkem : 28552175

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.5%
Partnerskou7.8%
Sebelásku6.3%
Sexuální6.3%
Duchovní6.3%
Láska ke všemu31.8%
Láska ke každému32.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Polovina toho, co sníme, udržuje naživu nás, druhá polovina lékařeDnes 20.7.2018

má svátek

Ilja

*

Aktuální fáze měsíce

Opět se vám nabízí možnost, abyste využili svých předností. Mnohé však nasvědčuje tomu, že budete nadále přehnaně skromní až sentimentální a přenecháte iniciativu rivalům. Pokud ano, nemáte právo si na cokoliv stěžovat.
Jednání s nadřízenými bude zajímavé jen tehdy, pokud se vzmužíte a dokážete jim otevřeně říci všechno, co máte na srdci. Mars vám dává sílu, kterou jste dosud neměli. Stejným způsobem si můžete zjednat pořádek v rodinných záležitostech.
Buďte opatrní, ve firmě, v sousedství i na dovolené by někdo rád zneužil vaší nepozornosti a důvěřivosti. Sami jste poměrně bezbranní, ale s pomocí partnera a známých mu můžete dát lekci, na kterou hned tak nezapomene.
Pár hodin ve společnosti přitažlivé osoby opačného pohlaví by mohlo způsobit, že se nebudete moci podívat partnerovi do očí. Važte každý krok, ovládejte emoce. Dodržování morálních zásad není to hlavní, co by vás dnes nějak svazovalo.
Nápad, který odmítne partner, může nadchnout děti. Hrozí to sice menším sporem, ale nakonec se díky Venuši s Jupiterem dohodnete. Dovedně využijete toho, že snaživému kolegovi jde hlavně o slávu a ne o peníze.
Jste jediní, kdo může utěšit známého, nevinnou obě» pomluv a intrik. Jednejte rychle, aby neudělal nějakou hloupost. Ve svém okolí si získáte sympatie přiznáním k drobné chybě. Mnohem vážnějšího prohřešku se díky tomu nikdo nevšimne.
Dráha Luny a Uranu nabízí možnost vyjasnit nedorozumění, které se vloudilo mezi vás a někoho, koho máte rádi. Přiznejte, že jste občas byli neobjektivní a podlehli egoismu. Není to nic mimořádného, občas ovládne každého.
Jisté problémy při jednání s lidmi budete mít kvůli negativnímu působení Saturnu. Omezte proto počet dnešních schůzek a rozhovorů na minimum. Předejdete tím mnohým zbytečným nedorozuměním. Zítra už to bude lepší.
Nedejte se rozházet uštěpačným tónem někoho, kdo vás dnes bude neustále kritizovat a popichovat. Máte totiž jistotu, že vás ještě do večera bude potřebovat. Potom mu to vrátíte i s úroky. Tu chvíli si opravdu vychutnáte.
Všechno důležité si někam poznamenejte. Budete toho mít hodně a nebylo by divu, kdybyste na něco zapomněli. Půjde totiž i záležitost spojenou s konkrétním finančním ziskem. Hlídejte si ruce, pozor na bolestivé popáleniny.
Nebuďte příliš sebekritičtí, zbytečně vyklidíte prostor k aktivitám lidí, kteří toho umějí méně než vy, ale jsou suverénní a drzí. Na slabší chvíli má právo každý. Na koupališti, parkovišti a dalších veřejných místech si neustále hlídejte osobní věci.
Dokončení úkolu, do kterého se vám nechce, si vyžádá velké přemáhání. Jistou naději, že ho splní někdo za vás nabízí aura Venuše. Musíte mu však slíbit něco, po čem touží, ale co bez vaší podpory nikdy nedostane.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist