* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87751

Výkladů - 20425

Uživatelů - 13267

On-Line : 12
Celkem : 33046829

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.7%
Partnerskou8.8%
Sebelásku7.2%
Sexuální7.4%
Duchovní7.4%
Láska ke všemu29.1%
Láska ke každému30.4%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


žlutého zlata je na světě mnoho, bělovlasých starých přátel jen několikDnes 30.10.2020

má svátek

Tadeáš

*

Aktuální fáze měsíce

Dostanete šanci najít zaměstnání, které vás bude bavit. Platově si zřejmě moc nepomůžete, ale vynahradí vám to možnost seberealizace a příjemní kolegové. Berte to jako příležitost vyšvihnout se nad dosavadní šedý průměr.
Potěší vás rozhovor s někým, kdo má podobné tajné sny. Větší sebejistotu vám dodá rostoucí fyzická kondice. Čekají vás četná setkání a rozhovory, jejichž výsledky vás naladí nanejvýš optimisticky. Máte před sebou plodný den.
V nejasné situaci se vám hodí starý nápad. Nastane chvíle, o které jste si mysleli, že už nikdy nepřijde. Vzrušující momenty vás čekají ve společnosti opačného pohlaví. Takový začátek týdne si určitě necháte líbit.
Bouřlivé bude jednání na úřadech a v bance. Smiřte se s tím, že nedůvěra a podezřívavost patří k byrokratovým povinnostem Uznání, vyjádřeného v penězích, se dočkáte v zaměstnání. Slušný zisk vám zprostředkuje rovněž starý známý.
Zatímco jindy byste mohli ve spěchu udělat špatné rozhodnutí, dnes si intuitivně vyberete přesně to, které vede rovnou k cíli. Svoji přízeň vám opakovaně prokáže starý ctitel, který se vás opět pokusí přemluvit ke schůzce.
Náročné úkoly a představy odložte na příznivější termín. Nejste dost průbojní a budete brát na každého přehnané ohledy. Můžete si být jistí, že by toho někdo vypočítavě zneužil. Podivné myšlenky se honí hlavou starším dětem.
Nic neodkládejte a neprotahujte. Díky Jupiteru roste vaše vnitřní síla, snadno překonáte překážky, které by vás jindy vyděsily. Roztrpčit by vás mohla ostrá diskuse s náladovým a neodbytným partnerem. Rozesmutní vás jeho neústupnost.
Zlepší se stav vašeho konta, můžete uvažovat o větších nákupech. V partnerských vztazích bude záležet na schopnosti pochopit více než váš protějšek řekne. Dostanete zajímavou nabídku na změnu zaměstnání, ale asi ji nevyužijete.
Smířlivé gesto vyšle vaším směrem někdo, kdo vás dosud jen kritizoval a vyčítal vám různé nedostatky. Měli byste o tom přemýšlet a nestavět se proti. Zamilovaným se dostane jasného důkazu, že na ně jejich láska stále myslí.
Luna s Uranem vám nabízí příležitost zbavit se řady nepříjemných problémů. Nevěřte všemu, co vám napovídají známí a kolegové. V jejich slovech bude notná dávka škodolibosti. Upravte si jídelníček, hrozí vám žaludeční potíže.
Nejste v nejlepší kondici, brzy se unavíte a vyčerpáte. Hodně záleží na tom, jestli si dokážete předvídavě rozvrhnout síly na celý den. Dusno způsobí v zaměstnání vaše snaha napravit chybu nedbalého kolegy.
Můžete začít s pokusem nastoupit novou profesionální kariéru. Důležité jsou důslednost a vytrvalost. Hlavně se nesnažte chytit dva zajíce naráz, nakonec zůstanete stát s prázdnýma rukama. Nechlubte se dosaženými úspěchy.
  *

 

 


Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist