* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88117

Výkladů - 22816

Uživatelů - 13269

On-Line : 4
Celkem : 713137

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10.1%
Partnerskou9%
Sebelásku7.5%
Sexuální7.8%
Duchovní7.8%
Láska ke všemu28.3%
Láska ke každému29.5%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


V lásce, která může být trvalá, je nejhorší přechod od lži k pravděDnes 27.11.2021

má svátek

Xenie

*

Důkladné soustředění vyžadují vaše profesionální povinnosti. Všichni už jsou v myšlenkách někde jinde a spousta lidí kupí chybu na chybu. Dávejte si pozor, abyste nedoplatili na cizí neschopnost. Nespoléhejte na cizí velkorysost.
Se zajímavým, ale riskantním nápadem, jak si usnadnit práci a odejít dříve domů, přijde kolega. Bude však jistějšího jeho příkladu nenásledovat. Pozor na nesmyslné utrácení peněz, aniž se pořádně zamyslíte, proč a pro koho vlastně nakupujete.
Důležité je pro vás setkání s příbuznými a rozhodnutí, zejména pokud chcete dořešit otevřené otázky kolem společného majetku. Určitě uděláte všechno proto, aby se nikdo necítil poškozený. V davech kupujících svírejte peněženku oběma rukama.
Saturn s Neptunem vyvolají zmatky, které pocítíte v práci. Objeví se problémy a povinnosti, se kterými jste původně nepočítali. Vynutí si to jak změnu plánů, tak nutnost jistých improvizací. Bude vás to stát pěkné nervy, ale zvládnete to.
Budete jedním z mála, kdo ve vypjatých okamžicích zachová chladnou hlavu. Hodně lidí se toho všimne a obrátí se na vás s různými prosbami o radu. Naskýtá se příležitost stát se neformálním vůdcem vašich spolupracovníků.
Netrapte se kvůli nedostatku peněz. Až půjde do tuhého, něco vymyslíte. Merkur s Venuší slibují, že potřebné prostředky nakonec seženete. V práci nechytračte a když se vám do něčeho nebude chtít, řekněte to na rovinu.
Stoupající nervozita způsobí, že budete některé věci lámat přes koleno. Nedávejte hlavu na špalek za někoho, kým si nejste stoprocentně jistí. Ještě netušíte, kolik lidí teprve ukáže pravou tvář. Naštěstí to nebude nikdo z vašich blízkých a přátel.
Slabší to bude s dodržováním vnitřní disciplíny a smyslem pro pořádek. Nebylo by divu, kdyby dopálený partner chvílemi zvýšil hlas a byl nevraživý. Důsledně se vyhýbejte alkoholu. Plácnete něco, čím si neposloužíte.
Nepřehánějte to s obětavostí a ochotou zaskočit za každého, kdo vás o to požádá. Najdou se chytráci, kteří by toho rádi zneužili. V úvahu připadají příbuzní, kteří vás celý rok neznali a náhle budou volat skoro každý den.
Podaří se vám najít společný jazyk s nadřízeným, který vám letos moc nepřál. Mohly by vás sblížit společné problémy nebo koníčky. Podrobně informujte partnera o svých výdajích, předejte tím pozdějším sporům.
Máte šanci získat si sympatie okolí. Můžete toho využít při navazování známostí. Opačné pohlaví vás bude přitahovat ve dne v noci. Ovládnout emoce bude těžké na akci, kam musíte jen kvůli dodržování společenských zvyklostí.
Obratně využijete situace, kdy se dva budou hádat, abyste na tom pořádně vydělali. Bude tomu tak jak v práci, tak mezi příbuznými. Prosadíte se hlavně díky výmluvnosti a přechodné schopnosti přesvědčit kohokoli o čemkoli.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist