* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88264

Výkladů - 22927

Uživatelů - 13269

On-Line : 7
Celkem : 1628249

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10.3%
Partnerskou9.2%
Sebelásku7.6%
Sexuální8.1%
Duchovní8.1%
Láska ke všemu27.7%
Láska ke každému29%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Co bylo řečeno žertem, o tom nepojednávej vážněDnes 4.10.2022

má svátek

František

*

Uvolní se místo, o které máte zájem a váš idol se rozejde s partnerem. Otevírají se před vámi nadmíru zajímavé perspektivy. Záleží jen na vás, jestli toho dokážete využít. Jedinou překážkou mohou být nějaké zdravotní problémy.
Pohyb Uranu způsobí, že budete hodně zatvrzelí, a že jen těžko přijmete neurčitý kompromis. Intuitivně cítíte, že byste mohli doplatit na nemístnou vstřícnost a ochotu. Nepodceňujte se, váš idol je vybíravý, ale vy si k němu cestičku najdete.
Najde se pár jednotlivců, kteří se pokusí dostat se vám na kobylku hodně nekalým způsobem. Mají ale smůlu, Mars vám dává nezvyklou sílu, mazlit se s nikým nebudete. Váš protějšek a děti odmítnou plnit nové povinnosti. Asi potřebují dostat lekci.
Důkladně je třeba zvážit, kam vezmete přátele nebo novou známost. Potřebujete na ně udělat dojem. Venuše s Lunou naznačují, že vám hodlají sdělit něco docela důležitého. Při sportu pozor na dolní část páteře a končetiny.
Před jednáním na úřadech si zajistěte podporu vlivného známého. Budete ji potřebovat, věci nejsou ani zdaleka tak jasné, jak si myslíte. Sami byste si podle Jupiteru neporadili. Nápadité překvapení vám nachystají dospívající děti.
Zdrženlivost, se kterou zareagujete na návrh nadřízených, je plně namístě. Museli byste jasně odpovědět na otázku, jak si představujete svoji budoucnost a to by šéfy nemuselo potěšit. Pozor na zranění uší a poruchy sluchu.
Chystáte-li se vystoupit s novými odvážnými nápady, počítejte s averzí nepřejícníků a lenochů. Je jich ve vašem okolí více než si myslíte. Bouřlivému flirtu s bývalým spolužákem nebo kolegyní napomůže nejen š»astná náhoda.
Nebraňte se upřímně míněné kritice. Pomůže vám to udělat významný krok na cestě k vašemu cíli. Zaskočí vás demonstrovaný chlad milované osoby. Příčinou by mohl být nesplněný slib nebo vaše špatná finanční kondice.
Pokud je to možné, neodpírejte si odpolední odpočinek a jiné formy uvolnění. Máte před sebou náročný večer, bude nutné vydržet se silami. Milá atmosféra zavládne v rodině. Děti se vám překvapivě svěří s malým tajemstvím.
V práci se nezdržujte déle než je to nutné. Doma jsou věci, které je třeba rychle dořešit. Potěší vás, že partner počkal s konečným rozhodnutím na vás. Něco na srdci může mít soused. Buďte trpěliví, neskákejte mu do řeči, nechte ho vypovídat.
Musíte potlačit impuls vmísit se do bouřlivého sporu ve svém bezprostředním okolí. Rozhodně byste si nijak neposloužili. Nevěřte tomu, že váš hlas něco změní a na někoho zapůsobí. V lásce to chce mnohem více citu a romantiky.
Počítejte s potížemi způsobenými konkrétními osobami. Nesmíte se bát, otevřeně jim vytknout jejich chyby. Budete-li nevhodně smířliví, začnou vám skákat po hlavě. Zřejmě zase nestihnete věc, kterou odkládáte už několik dní.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist