* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86695

Výkladů - 19530

Uživatelů - 13262

On-Line : 3
Celkem : 30438953

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.1%
Partnerskou8.2%
Sebelásku6.7%
Sexuální6.7%
Duchovní6.8%
Láska ke všemu30.7%
Láska ke každému31.8%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Někdy je nepřítel, který je poblíž, lepší než přítel, který je dalekoDnes 17.7.2019

má svátek

Martina

*

Aktuální fáze měsíce

Nemusíte správně pochopit, co vám kdo říká, a způsobit jemu nebo sobě nějakou nepříjemnost. Situace ve firmě vyžaduje změny, o kterých šéfové nechtějí mluvit. Měli byste se pokusit zjistit něco konkrétního, zajistíte si náskok před kolegy.
šikovné lidi hledají všude. Nebuďte přehnaně skromní a poptejte se mezi známými. Vaše šance najít něco, co by vám vyhovovalo, je více než nadějná. Chmury z vašeho čela spolehlivě zažene odpoledne s přáteli u vody nebo na kole.
Hněv a zlost nejsou dobrým rádcem. Jestliže vás dnes někdo rozzlobí, neodpovídejte mu hned. Určitě neuděláte to nejlepší, co byste mohli. S pozváním na schůzku se objeví někdo, o kom jste si mysleli, že jsou mu podobné věci cizí.
Pozorně si všímejte chování lidí ve svém okolí. Něco se děje a mohli byste být nepříjemně překvapení. Musíte najít způsob, jak se lépe zorientovat. Jistou osobu překvapíte tím, že odmítnete její intervenci a přímluvu.
Dohoda se zaměstnavatelem, aniž by kolegové cokoli tušili, vám otevře dveře ke kariéře. Důležité je myslet na rodinu, s ostatním si poradíte. Nedáte se obalamutit výmluvným prodavačem, trhovcem a pojiš»ovacím agentem.
Nebezpečně rozrůstající se díru v rodinném rozpočtu zalátáte výhodnou půjčkou. Vaše snaha dopřát rodině slušnou dovolenou dojde uznání. Mladším ročníkům hrozí nepovedený flirt se sobeckým a poživačným dobrodruhem.
Impulsy Uranu vás přinutí znovu zavolat známému, se kterým máte dlouhodobý spor. Vaše vstřícné chování na něho udělá dojem. Najdete způsob, jak se zbavit něčeho, co vás nudí nebo unavuje. Rázem vám narostou křídla.
Bouřlivá bude hádka s rodiči, kteří žijí v zajetí zastaralých představ. K tomu, abyste je ukonejšili, je zapotřebí nejen výmluvnosti. Venuše radí apelovat na jejich mateřské city. Přibude vám jaká starost s bytem, autem či chalupou.
Příznivý obrat vezme záležitost, kterou jste téměř odepsali jako ztracenou. Spolehlivě vycítíte, kterých lidí se dnes máte držet. Kvůli nudnému kolegovi nebo neodbytnému šéfovi byste mohli promarnit příležitost k letnímu flirtu.
Objeví se naléhavý výchovný problém. Nejlepší bude držet se generacemi vyzkoušeného postupu, že po vině musí následovat trest. O to, abyste to nepřehnali se postará partner. Hlavně se nehádejte mezi sebou.
Ověřte si, jestli platí dnešní schůzka. Mohlo by se stát, že váš idol, obchodní partner nebo známý, na vás zapomněli a vy si děláte zbytečné starosti. Postavení Saturnu s Marsem probouzí nebezpečné síly, mějte se na pozoru.
K překonání dnešní problémů budete potřebovat velkou dávku vytrvalosti. Zatímco ostatní se budou bavit, vás čeká nudný, dlouhý rozhovor. Nebylo by divu, kdybyste si chtěli užít alespoň večer. Člověka do party naleznete snadno.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist