* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88082

Výkladů - 22750

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem : 482404

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10%
Partnerskou9%
Sebelásku7.4%
Sexuální7.7%
Duchovní7.8%
Láska ke všemu28.4%
Láska ke každému29.7%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Předvídat je snadné, ale litovat těžkéDnes 18.9.2021

má svátek

Kryštof

*

Nedělejte poznámky, které by vaše okolí mohlo pochopit úplně jinak. Nemohli byste se příliš divit, že se dostanete do komplikované situace. Dvakrát si překontrolujte všechny účty. Nepla»te zbytečně to, co nemusíte.
Vzpomenete si na nesplněnou povinnost a uděláte všechno proto, abyste ji měli z hlavy. Rušit vás bude přemoudřelý kolega nebo známý se svými hloupými radami. Postavení Luny a Saturnu věští mnohá nedorozumění a tahanice.
Nepodceňujte nebezpečí konfliktu s příbuznými. Nemůžete dělat, že se nic neděje. Partner vám moc neporadí, je třeba zbavit se pýchy a projevit laskavý nadhled. Zkuste se obejít bez ostřejších slov a trapných výčitek.
Vypjatá bude diskuse s partnerem týkající se rodinných financí. Možným výsledkem je rozhodnutí, že vy nebo partner změníte místo. Ohlásit se může nečekaná návštěva, nejspíše blízkých známých, kteří mají naléhavý problém.
Opatrnost je na místě při projednávání finančních otázek. Projeví se u vás tendence k lehkomyslnosti a podceňování druhých, což by se vám nemuselo vyplatit. V ojedinělých případech vám to způsobí zklamání.
Nevěřte tomu, že jste ve všem lepší než ostatní. Zvláště soukromým podnikatelům vzniknou potíže, které se nedají odstranit bez jistých negativních důsledků. Dávejte si pozor na léčku, kterou na vás chystá váš tradiční rival.
Trpělivostí se musíte obrnit na úřadech a různých institucích. Větší rozhodností zaskočíte soupeře, kteří spoléhají na to, že se dáte otrávit a zaměříte své aktivity jiným směrem. Váš idol od vás očekává romantické vyznání.
Připravte se na negativní důsledky svých předcházejících kroků. Platí to zejména o žádostech podaných na úřadech a soudních rozhodnutích. Planety radí nedělat ukvapené závěry a počkat si na příznivější konstelaci.
Připravte se na hádku s někým, s kým jste nepohodli v minulých dnech. Pohyb Jupiteru a Merkuru zvyšuje váš intelektuální potenciál. Rychle a důkladně zatočíte s každým, kdo by vám chtěl kazit plány.
Vrátíte se k problému, který vás trápí už delší dobu, a zatím marně se snažíte přijít mu na kloub.Tentokráte však zvolíte jinou cestu a budete postupovat mnohem vynalézavěji. Odmítnete pomoc protivnému příbuznému.
Nesmíte zaplatit nikde a nikomu ani korunu, dokud se neujistíte, že je všechno v naprostém pořádku. Dostanete se do podezření, že usilujete o sympatie partnera vašeho kolegy či známého. Vyvrátit to nebude snadné.
Narazíte na problém, do jehož řešení se nikomu nechce. Všichni spoléhají, že se nějaké východisko najde samo. Velice růžově se rýsují vyhlídky na novou známost. Máte kouzlo osobnosti a nechybí vám tolik potřebná fantazie.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist