Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85311

Výkladů - 18509

Uživatelů - 13195

On-Line : 7
Celkem : 28233426

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.4%
Partnerskou7.7%
Sebelásku6.3%
Sexuální6.3%
Duchovní6.3%
Láska ke všemu32%
Láska ke každému33.1%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Nerozumní nabývají rozumu neštěstímDnes 24.5.2018

má svátek

Jana

*

Aktuální fáze měsíce

Dusno ve firmě způsobí zjištění, že pár úkolů mělo být dokončeno už včera. Bránili byste se a omlouvali naprosto zbytečně. Vinu za vzniklé nedostatky nadřízení nikdy nepřipustí. Rozumnější bude mlčet a někde se ztratit.
Nic nepodepisujte bez zralého uvážení a konzultace s odborníky. Konstelace Saturnu s Plutem věští nějaký malér. Potřebné tempo naberou vaše záležitosti na úřadech, najdete nečekaného spojence. Pozor na špatně zpracovanou zeleninu.
Díky Luně dostanete nápad na čem ušetřit, aby vám zbylo víc peněz na vaše koníčky. Snadno se necháte vyprovokovat k hádce, ve které vlastně o nic nepůjde. Držte nervy na uzdě a vyhýbejte se vypjatým situacím.
Planety varují před nepromyšlenými kroky. Nesjednávejte si důležité schůzky, nejste s to se přinutit, abyste se důkladně připravili. Doběhne vás někdo, kdo na vás normálně vůbec nemá. Svádět vás začne známý či kolegyně.
Unaví a otráví vás i malé problémy a nenáročná jednání. Máte náladu se spíše bavit než sedět v práci. Náladu vám zvedne slibná šance na vzrušující románek. Venuše s Lunou způsobí, že by jím nemuseli pohrdnout ani zadaní.
šetřete se silami, bylo by hodně naivní si myslet, že vám dnes někdo s něčím ochotně pomůže. Všichni mají své starosti a myslí na příjemnější věci. Neskákejte bezhlavě z problému na problém. Udělejte si nenáročný plán a toho se držte.
Planety důrazně doporučují vyvarovat se stresujícího spěchu a zmatků. V případě, že by na vás naléhala mladší osoba, se zřejmě neudržíte a dáte jí co proto. Jako vyměnění budou příbuzní, kteří by rádi, abyste je navštívili.
Příbuzné a známé, kterým nemůžete nebo nechcete vyhovět, ukonejšíte sliby a lichotkami. V práci všechno poběží ospalým tempem, ale nelze vyloučit ani nečekaně dramatickou situaci. Můžete se pak předvést před nadřízenými.
Neztrácejte naději pokud jde o věci, které se nevyvedou podle vašich představ. Mnohé dokážete do večera změnit ve svůj prospěch. Nemá smysl tvrdohlavě trvat na tom, že si pomůžete sami, že cizí asistenci nepotřebujete.
Na první pohled ztracenou šanci vám vrátí Merkur. Je na vás, abyste jednali racionálně a hlavně rychle. Další vývoj situace záleží na tom, jestli dokážete navázat nové společenské kontakty. Zdá se, že je nedoceňujete.
Znamenitě funguje vaše intuice. Okamžitě odhalíte léčku, kterou na vás nastraží člověk, který vás nemá rád. Nepodceňujte zdánlivě jasný a jednoduchý text různých dohod, záručních listů a smluv. Skrývá se v něm jistá podivnost.
Zbavíte se pesimistických myšlenek a spoustu věcí náhle uvidíte v růžovějších barvách. Důležitou roli sehraje rozvor s milou osobou. Pozor si musíte dávat na zdraví. Důsledně se vyhýbejte alkoholu a nepřehánějte to s užíváním léků.
  *

 

 


Bag in Box
Splňte požadavky vinařského zákona a čepujte víno z obalů bag in box
Bazénová chemie GUAa
Bezchlórová bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivek.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist