* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86589

Výkladů - 19408

Uživatelů - 13262

On-Line : 4
Celkem : 30223719

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9%
Partnerskou8.2%
Sebelásku6.6%
Sexuální6.7%
Duchovní6.7%
Láska ke všemu30.9%
Láska ke každému31.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Práce nad tvé síly nepřinese dobrý užitekDnes 26.5.2019

má svátek

Filip

*

Aktuální fáze měsíce

Nejspíše nevědomky někdo naruší realizaci vašich plánů. Zbavte se podezřívavosti a zkuste připustit, že šlo o hloupou náhodu. Na úřadech uznají oprávněnost vašich požadavků. Určitě vás to potěší, ale rozhodně tam neutíkejte s dalšími.
Povzbudí vás cizí upřímná pochvala. Už jste nějaké uznání hodně potřebovali. Vrátí vám to sebevědomí a začnete si více věřit. V diskusi s partnerem nezveličujte stávající problémy, mohla by mu dojít trpělivost a zbytečně se pohádáte.
Hlídejte si šanci na povýšení, závistivý kolega se vám ji pokusí vyfouknout před nosem. Překvapení se dočkáte ze strany dětí. Neskákejte jim do řeči, počkejte až řeknou všechno, co mají na srdci. Dobrou radu vám dá příbuzný štír.
Neříkejte si o potíže. Planety varují před nevhodnou upřímností vůči psychicky méně odolným příbuzným a kolegům. Jen málokdo je připraven strávit nepříjemnou pravdu. Nic na tom nezmění ani vaše nejlepší úmysly.
Umem a nápaditostí zastíníte i ostřílené kolegy a známé. Jupiter vás přivede na myšlenku začít se soukromým podnikáním. Nepředvádějte se při kolektivních hrách, nevěřte tomu, že všichni vaši soupeři jsou gentlemani.
V jisté situaci si ověříte sílu své intuice. Otázkou je, jestli jí budete ochotní věřit. Novou inspiraci vám dodá Uran. Zapomenete na drobné neshody a vypravíte se k příbuzným. Nelze vyloučit, že se u nich zdržíte přes noc.
Rázným gestem popoženete své záležitosti. Vibrace Marsu vám dávají velkou vnitřní sílu. Věřte tomu, že po dobrém byste se daleko nedostali. Tím, že rozzlobíte pár lidí se nezabývejte. Dostanou jenom to, co si zaslouží.
Kro»te nervy ve chvíli, kdy vás šéf požádá, abyste zůstali v práci přesčas. Ví stejně dobře jako vy, že nemáte času nazbyt. Pokud se ukážete, vytvoříte si slibný předpoklad pro další kariéru. Pro jednou se svět nezboří a partner a děti se s tím vyrovnají.
Kvůli vlastnímu i rodinnému klidu si musíte pohovořit s člověkem, který neustále vytváří dusno. Usnadní vám to aura Marsu, není se čeho bát. V zaměstnání na sebe neberte víc, než dokážete stihnout. Kolegové se rozhodně nepřetrhnou.
Chtít se zbavit nahromaděného napětí prostřednictvím flirtu by nebylo nejrozumnější. Jisté problémy budete mít s koncentrací, ale spolehlivě je překonáte díky bohatým znalostem a zkušenostem. Neodkládejte ušlechtilé záměry.
Nevěšte hlavu, když se vám nepovede sehnat a udělat všechno, co jste chtěli. V nouzi nejvyšší uplatníte improvizační talent a výmluvnost. To by bylo, aby vám mohl někdo něco vytknout. Hlavně nesmíte propadnout panice.
Neptun s Venuší vytvářejí ideální podmínky k tomu, aby se splnilo jedno vaše přání. Nebojte se odvážných a riskantních kroků. Něco velkého se vám povede doslova na poslední chvíli. Dostanete šanci využít slabší koncentrace rivalů.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist