* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87175

Výkladů - 20004

Uživatelů - 13264

On-Line : 7
Celkem : 31428327

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.4%
Partnerskou8.4%
Sebelásku6.8%
Sexuální7%
Duchovní7%
Láska ke všemu30.2%
Láska ke každému31.3%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Nepomlouváme ani tak ze zlé vůle, jako pro vlastní sebeuspokojeníDnes 24.1.2020

má svátek

Milena

*

Aktuální fáze měsíce

Čím méně budete o jisté věci vědět, tím lépe pro vás. Nebudete se rozčilovat a s čistým svědomím odmítnete odpovědět na jisté vtíravé otázky. Nepodceňujte rozmary počasí, vaše fyzická kondice má k dokonalosti daleko.
Z míry vás vyvede podezřele laskavá a ochotná tchýně nebo často protivný strýček. Na rozdíl od partnera zaujmete spíše vyčkávací, obranné postavení. Doběhnete nadřízené, kteří se vás pokusí nenápadně kontrolovat.
Vyhledá vás někdo, kdo vás zahrne spoustou nesmyslných nápadů a připomínek. Pokud byste jenom tušili, o koho by mohlo jít, zdaleka se mu vyhněte. Tlak vám zvýší neochotný prodavač. Zdá se, že odejdete dřív, než vůbec něco koupíte.
Pravou příčinou popudlivosti kolegů je docela obyčejná závist. Jistí lidé nemohou přenést přes srdce, že se vám daří. Nepříjemnou poštu netrhejte a neházejte do koše. Za několik dní se k ní budete muset stejně vrátit.
Nepřete se s lidmi, o kterých víte, že stejně neustoupí. Pluto s Lunou upozorňují na povinnosti, které vyžadují soustředění a vnitřní pohodu. Vzácnou vynalézavost prokážete při hádce s žárlivým a podezřívavým partnerem.
Dostanete návrh, který bude těžké odmítnout, i když k jeho přijetí cítíte oprávněný odpor. Hlavním kamenem úrazu je fakt, že s ním přijde někdo, kdo má velký vliv a moc. Vaší jedinou záchranou je protřelý přítel nebo příbuzný.
Hrozí vám, že předem vzdáte celkem nadějný pokus zvýšit si životní úroveň a přeskočit pár schůdků ke kariéře. Kdybyste dokázali udržet nervy na uzdě, získáte jak peníze, tak uznání. Nevymlouvejte se dětem na nedostatek času.
Nevyjde vám nějaký plán, bude nutné improvizovat. Možná začnete litovat, že jste se vůbec do něčeho pouštěli. Neztrácejte optimismus, věřte své předtuše. Jste na správné cestě, ale je delší než jste mohli předpokládat.
Neutíkejte před odpovědností. Nadřízení nejsou slepí, ani hloupí. Neptun varuje, že se vás pokusí zbavit. Levnou zimní dovolenou vám nabídne bývalý kolega nebo spolužák. Neměli byste váhat, máte šanci potěšit rodinu.
Kdyby se stalo, že budete marně shánět někoho, kdo vám může poskytnout pomoc, nezoufejte a zkuste něco podniknout sami. Planetární postavení vám přeje, máte na víc, než si zatím myslíte. Potřebujete si zvýšit sebevědomí.
Cestu vám zkříží osoba, která vás neustále obtěžuje trapnými pokusy o flirt. Budete-li se jí chtít zbavit, musíte přitvrdit. Taktně a s nadhledem to asi nepůjde. Náročný pracovní problém by se dal vyřešit dohodou s ambiciózním kolegou.
Přijdete na to, jak prolomit ledy mezi vámi a osobou, která vás zatím moc nebere. Chce to jen více úsilí při hledání vhodných slov a argumentů. Inspirovat by vás měly pozitivní vibrace Venuše. Začnete uvažovat o změně bydlení.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist