Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 84707

Výkladů - 18495

Uživatelů - 13040

On-Line : 9
Celkem : 27493020

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.1%
Partnerskou7.6%
Sebelásku6.1%
Sexuální6.1%
Duchovní6.1%
Láska ke všemu32.4%
Láska ke každému33.6%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Stárnutí je nepříjemné, ale je to jediný způsob, jak žít dlouhoDnes 22.1.2018

má svátek

Slavomír

*

Aktuální fáze měsíce

Je nutné něco udělat pro upevnění vztahů s lidmi, na kterých vám záleží. Zapomeňte na pohodlnost a pokud to jen trochu půjde, zajděte se na ně podívat. Budete-li na horách, nevydávejte se nikam daleko od vytýčených tras.
Podaří se vám udělat výhodnou koupi nebo se vám splní jedno velké přání. Může jít jak o vytouženou návštěvu, tak mimořádně dobrou zprávu. Přípravy na cestu nedokládejte na poslední chvíli. Polovinu věcí zapomenete.
Můžete se vyšvihnout vysoko nad svůj obvyklý průměr. Plány, které dnes vymyslíte, mají velkou šanci na úspěšnou realizaci. Postavení Pluta a Saturnu vyprovokuje rodinnou diskusi týkající se staré sporné otázky.
Můžete se zúčastnit zajímavé akce nebo setkání lidí, které spojují společné zájmy. Důsledně se budete věnovat rodině a téměř ve všem vyjdete dětem i partnerovi vstříc. Sportovním nadšením oslníte své vrstevníky.
Pozor na sklon k bezhlavému napodobování přátel, sousedů a příbuzných. Budete muset svést velký vnitřní boj s nebezpečnou závistí. V případě krátké známosti pozor na neoprávněnou žárlivost. Mohl by to být konec vašeho vztahu.
Rozhodně neuškodí více opatrnosti při kontaktech s cizími lidmi. Platí to zejména během pobytu na horách a zimní dovolené. Je třeba rovněž krotit nereálné představy o vlastních možnostech. Ledacos je ve skutečnosti úplně jinak.
Okolnosti vás donutí znovu porovnat své představy o jisté osobě s realitou. Nejen vibrace Jupiteru vás donutí radikálně změnit některá stanoviska. V některých případech to nebude nijak snadné. Neměli byste s tím otálet.
Vaši pozornost si vyžádají chystané rodinné události. Možné je i to, že o tom, co se vlastně děje, se dozvíte právě dnes. Než začnete něco organizovat a o něčem rozhodovat, počítejte v duchu do sta. Mohli byste se někoho dotknout.
Jupiter s Plutem vám značně usnadní kroky, kterých se tak trochu obáváte. Nabízí se vám šance výrazně změnit svůj život. Významnou roli přitom sehrají vaši noví známí. Nelitujte nepovedeného flirtu. Vlastně jste měli štěstí.
Stále můžete využít příznivé planetární konstelace. Nesmíte však zapomínat na to, že když už vám osud nabídl šanci, chce, abyste ji také využili. V opačné případě se k vám obrátí zády. Nenamlouvejte si, že vás někdo nemá rád.
Hlavní role vám připadne při příležitosti, na kterou ještě nejste připraveni. Musíte být proto velice opatrní a uplatnit svoji předvídavost. Hlavně se někomu nesnažte imponovat za každou cenu. O každou radost se podělte s přáteli.
Buďte důslední a neústupní, hrozí vám, že sejdete ze správné cesty. Svůj podíl by na tom mohla mít osoba, která sleduje jen osobní, zřejmě hmotné cíle. Pečivě si vybírejte, s kým strávíte dnešní den. Není každý hoden vaší společnosti.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist