* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87004

Výkladů - 19900

Uživatelů - 13264

On-Line : 19
Celkem : 31069421

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.3%
Partnerskou8.4%
Sebelásku6.8%
Sexuální6.9%
Duchovní6.9%
Láska ke všemu30.4%
Láska ke každému31.4%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Pomáhá se oklamaným, ne klamajícímDnes 22.11.2019

má svátek

Cecílie

*

Aktuální fáze měsíce

Na nedostatek štěstí si naříkat nemůžete. Bude vám přát v práci i lásce. Ve hře ho nepokoušejte. Budete-li mít nutkání si vsadit, pak jen nepatrnou částku. Naprostý nesmysl se vám pokusí namluvit vychytralý kolega.
Na partnera, který by chtěl o něčem rozhodovat za vás, musíte velice opatrně. Jakýkoli protest a argument vezme osobně, jako projev nedůvěry. Pozor při přecházení rušné vozovky, zejména na přechodech pro chodce.
Zkřížení negativních vlivů Neptunu a Saturnu způsobí, že vás bude po celý den provázet blíže nedefinovatelný pocit úzkosti a neklidu. Vyhněte se pro jistotu náročnějším úkolům a odložte důležité jednání. Nemá smysl riskovat.
Vaše nadšení pro jistou věc, zbrzdí pocit, že není všechno tak, jak se vám někdo snaží namluvit. Pro jistotu se poptáte mezi známými a jak se zdá, dojdete k pozoruhodným závěrům. Máte skvělý smysl pro detail a jemné náznaky.
Na nějaké větší akci se seznámíte s někým, s kým si budete rozumět jako staří známí. Vaše pohlaví přitom nehraje téměř žádnou roli. Nepůjde ani o laškování, ani svádění, ale čistě racionální, nejspíše pracovní záležitosti.
S velkou rezervou berte všechno, s čím přijdou kolegové. Pravda, ve firmě se asi opravdu něco děje, ale dejte spíše na vlastní intuici. Konfliktu se nevyhnete v obchodě, kde se vás pokusí natáhnout zkažený nebo hloupý prodavač.
Flirtovat s vámi začne kolega nebo známý, který jako by až nyní náhle zjistil, že k vám cítí něco víc než pouhé sympatie. Neberte to příliš vážně, velice brzy ho to přejde. Možná jen jeho partner odjel na pár dní někam pryč.
Denní program vám bude narušovat neodbytný nadřízený. Chvíli to vydržíte, ale kolem poledne by vám mohla dojít trpělivost a ošklivě se pohádáte. Nelze vyloučit ani to, že mu ještě dnes hodíte na stůl okamžitou výpověď.
Pozor na žárlivost, vyvolanou partnerovým setkáním s osobou opačného pohlaví. Máte před sebou den plný událostí. Důležitá je schůzka s někým, kdo vám dá tip na lepší místo. Pozor, abyste v tom shonu nezapomněli na něco důležitého.
Nedáte se nikým poučovat, natož šikanovat a honit. Mars vás tlačí k samostatnému, nezávislému jednání. S každým, kdo by vás chtěl násilím usměrňovat, okamžitě důrazně vyběhnete. Dá se říci, že dost nediplomaticky.
Pokud jste se až dosud cítili bezpečně v zadních řadách, nastal čas vystoupit do popředí a rázně se přihlásit o to, co vám náleží a na co máte. Určitě byste nechtěli dělat na někoho jiného a brát menší plat než jiní, méně schopní.
Nepodceňujte vrčení nadřízených. Raději se rychle zeptejte kolegů, co se děje. Zdá se, že vám utíkají důležitá fakta. S nesmělou prosbou o pomoc se přihlásí mladý příbuzný. Nezdá se, že mu jde o peníze. Budete to velmi osobní.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist