* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88272

Výkladů - 24411

Uživatelů - 13269

On-Line : 7
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.4%
Partnerskou9.2%
Sebelásku7.7%
Sexuální­8.2%
Duchovní­8.2%
Láska ke všemu27.5%
Láska ke každému28.8%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Blbost je velký dar pří­rody, činí­ člověka šÂ»astnýmDnes 2.2.2023

má svátek

Nela,Hromnice

*

Váš názor by mohl převážit misku vah ve prospěch skupiny, která se dožaduje radikální­ch změn. Později byste na tom mohli vydělat. U nové známosti ocení­te hlavně její­ inteligenci a fantazii. Jinak budete spí­še zklamaní­.
Trochu rozpačití­ budete z náhodného setkání­ s bývalou láskou nebo bývalým nadří­zeným či učitelem. Některé jejich poznámky vám budou vysloveně nepří­jemné. Nebylo by divu, kdybyste se hleděli rychle a nenápadně ztratit.
Vynalézavě přeloží­te své povinnosti na cizí­ bedra. Umožní­ vám to věnovat se tomu, co právě považujete za naléhavější­ a důležitější­. Vaše okolí­ na to může mí­t jiný názor, ale to vás moc zneklidí˛ovat nebude.
Opatrně se vší­m, co se týká peněz. Můžete totiž nejen hodně zí­skat, ale i ztratit. Neuškodí­, když při investicí­ch, ale i větší­ch nákupech s sebou budete mí­t někoho důvěryhodného a vší­mavého. Chybný krok by mohl být drahý.
Pří­jemnou atmosféru na pracovišti vytvoří­ absence šéfa. Nestačí­te se divit, jak by vám mohla jí­t práce od ruky, jenom kdyby vás nikdo nekomandoval a nedával vám hloupé pokyny. Uvolněnou náladu si přeneste i domů.
Udobří­te se s pří­telem, i když nesplnil, co slí­bil. Dojdete k závěru, že něco podobného se může stát každému. Nervy drásají­cí­ pracovní­ jednání­ předpoví­dá Saturn. Splnit to, co od vás firma očekává, můžete jen za cenu přesčasů.
Ve vašem plánu se objeví­ trhliny. Doufejte, že na ně přijdete dří­ve než ostatní­. Finanční­ problémy vyřeší­te s pomocí­ vlí­dného a přejí­cného pří­buzného. Velkou výhodou je, že si svoji laskavost nechá jen pro sebe.
Podaří­ se vám vrátit chu» do života pří­teli, kterého už několik dní­ pronásleduje smůla. To, že si za některé věci může sám, taktně přejdete. Nespěchejte s výpovědí­, nedejte se unést slibem nadprůměrných pří­jmů a zahraniční­ch cest.
Dí­ky pozitivní­m vlnám Uranu vycí­tí­te ve vzduchu napětí­ provázejí­cí­ změny. Přestanete se nervovat a ztrácet čas planým přemí­tání­m, co vlastně bude. Vyvést z rovnováhy vás může nová známost vaší­ dospí­vají­cí­ dcery nebo syna.
Energie plynoucí­ z planet vyžaduje, abyste se soustředili na důležité věci. Máte šanci realizovat smělé plány. Nestěžujte si, že se nemáte s kým poradit. Je to jen dobře, alespoí˛ vás nebude nikdo ovliví˛ovat a bránit vám v rozletu.
Cestou vlakem nebo autobusem poznáte někoho, koho za pár dnů potkáte znovu. Buďte proto vstří­cní­ a přátelští­. Nelze vyloučit, že si porozumí­te a navážete přátelství­. Hrozí­ vám lehčí­ žaludeční­ potí­že a nevolnost.
Jestliže mezi vámi a partnerem došlo v minulých dnech k nedorozumění­, je téměř jisté, že si odpoledne nebo večer sednete a sporné otázky v klidu proberete. Nedovolte, aby se mezi vás vměšoval někdo třetí­.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist