* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88370

Výkladů - 18851

Uživatelů - 13269

On-Line : 6
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.8%
Partnerskou9.4%
Sebelásku7.8%
Sexuální­8.4%
Duchovní­8.6%
Láska ke všemu26.7%
Láska ke každému28.3%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Nutnosti se nemůžeš vyhnout, tu musí­š překonatDnes 24.4.2024

má svátek

Jiří

*

Stačí­ šéfův křivý pohled a vyskočí­te jako čertí­k z krabičky. Na druhou stranu je jasné, že s dnešní­ intuicí­ vycí­tí­te podraz na sto honů. Platí­ to i o milostném životě. Pokud by vám chtěl partner věšet bulí­ky na nos, dopadne to s ní­m špatně.
Konstelace Jupiteru se Saturnem vyvolává napětí­, které pocí­tí­te zejména v odpolední­ch hodinách. špatně se budete soustřeďovat a na nervy vám půjdou i vyslovené maličkosti. Nebylo by divu, kdybyste něco ztratili nebo založili.
Při pracovní­m jednání­ nepodceí˛ujte drobnosti. Právě ty mohou časem přerůst v neřešitelný problém. UjišÂ»ování­ druhé strany, že se všechno časem srovná, se můžete otevřeně vysmát. Potěší­ vás iniciativa starší­ch potomků.
Vyčerpá vás rozhovor s někým, kdo nechápe ani nejprostší­ fakta. Nemá smysl se dlouho vysilovat. Jakmile pochopí­te, že jste narazili na neprostupnou stěnu, okamžitě se dejte na ústup. Je to ve vašem nejvlastnější­m zájmu.
Hlavu vám popletou komplimenty půvabné, možná o dost mladší­, osoby opačného pohlaví­. Neberte vážně všechno, co řekne. V její­m hlase zazní­ nejeden falešný tíłn. Nevěřte tomu, že nějak převezete šéfa. Bude vás pozorně sledovat.
Najde se pří­ležitost k hovoru s někým, s kým by se dala dělat rychlá kariéra. Otázkou je, kolik byste za to museli zaplatit, a nejde vůbec jen o pení­ze. Budete-li se odněkud vracet pozdě v noci, nechoďte pěšky a raději použijte taxí­k.
I při utrácení­ malých částek mějte na paměti celkový stav svého konta. Ani se nenadějte a dokonale ho zruinujete. Svůdných pří­ležitostí­ se najde dost. Měli byste se vyhnout lidem, o kterých ví­te, že vás budou lákat do obchodů nebo restaurace.
Zraní­ vás neupří­mnost někoho, komu jste hodně věřili. Ještě předtí­m než ho odsoudí­te, si nechte vysvětlit jeho pohnutky. Možná mu nejen odpustí­te, ale ještě ho upří­mně politujete. Nesnažte se udělat novou zkušenost s elektřinou nebo vodou.
Bude třeba setří­t osobu, která vás za zády pomlouvá a škodí­. Chce vám ublí­žit jak v lásce, tak v zaměstnání­. Mars doporučuje dát jí­ tvrdou lekci. Mladší­ roční­ky prokáží­ talent v oblasti, kterou dosud značně podceí˛ovali.
Nezlobte se na kolegy, známé a rodinu, když odmí­tnu vaše plány a nápady. Myslí­ to s vámi dobře. Raději se znovu zamyslete, jestli nehlásáte nějaké bludy. Vaše fantazie jede na plné obrátky a snadno si spletete realitu s neskutečnou vizí­.
S osobou, od které něco potřebujete, hovořte jasně a otevřeně. Merkur varuje před polopravdami a zamlčování­m potí­ží­. Některá nepří­jemná fakta, mohou jiným připadat naprosto normální­. Zbytečně se pří­liš nepodceí˛ujte.
Konečně učiní­te rozhodnutí­, kterého se stále obáváte. Nemáte se však čeho bát. Kdyby ho za vás udělal někdo jiný, bude to horší­. Vaše schopnost dohlédnout dál než většina lidí­ kolem vás, se ukáže pří­mo obdivuhodná.
  *

 

 


Najdi si vysněnou práci
Sníš o dobré práci? Svoji práci snů najdeš na www.DobraPrace.cz

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist