* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88212

Výkladů - 22889

Uživatelů - 13269

On-Line : 10
Celkem : 1195446

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10.2%
Partnerskou9.1%
Sebelásku7.6%
Sexuální7.9%
Duchovní7.9%
Láska ke všemu28%
Láska ke každému29.3%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Lepší si kosti zpřerážet, než si poškodit pověstDnes 17.5.2022

má svátek

Aneta

*

Mimořádně opatrně zvažujte otázku půjčky větší sumy peněz. Vaše plány, jak splatit dluhy, majívážné nedostatky. Zdá se, že se po uši zamilujete. Musíte být opatrní, zvláště flirtování v práci by vám nadělalo problémy, kterým je lepší se vyhnout.
Kdyby se vám podařilo zalíbit se jisté osobě, uspíšíte tím dosažení svých cílů. Vaši ctižádostivost znásobí pohyb Marsu. Překvapíte i známé, co se domnívají, že vás dobře znají. Musíte dbát, abyste se nikoho nevhodně nedotkli.
Pohyb Slunce vám pomůže nalézt ztracenou rovnováhu. V zaměstnání se vyhrotí situace kolem odměňování. Vystoupíte v roli prostředníka mezi kolegy a vedením firmy. Moc si tím neposloužíte a neobejde se to bez ukvapených kroků.
Události kolem vás se rozběhnou, že se nestačíte divit. Musíte se rychle přizpůsobit. Nepůjde to nijak snadno a spoléhat jen na pomoc známých může být ošidné. Začnete-li uvažovat o změně místa, pak to hlavně nikomu neříkejte.
Přesně dokážete rozlišit, co je a co není v danou chvíli podstatné. Podaří se vám opětovně získat důvěru lidí, kteří začali pochybovat o vašich schopnostech. Nebudete zbytečně obhajovat svoje chyby, ale pustíte se do jejich nápravy.
Zdánlivě nevinný flirt či krátká známost, by mohly odvést vaši pozornost od důležitějších věcí a způsobit vám problémy. Dařit se vám bude v mezilidských vztazích. Skvělá příležitost přihlásit se do nějaké soutěže nebo konkurzu.
Radikálními názory byste na sebe mohli přivolat pozornost šéfa a následně dostat úkoly, o které nikdo nestojí. Přehnané sebevědomí vám ztíží kontakty s okolím. Kupodivu se však prosadíte a vydobudete si velký respekt.
Pozor na to, abyste se nesnažili kolegy a přátele ohromovat jen smělými nápady. Ocení spíše konkrétní kroky. Planetární konstelace je příznivá, můžete se už dnes výrazně prosadit. Nebojte se trochu riskovat.
Pozor na náhodné známosti a riskantní milostná dobrodružství. V první řadě je dnes nutné dovést do konce rozdělané a rozjednané záležitosti. Další dobrou příležitost už nemusíte dostat. Nemůžete si dovolit podlehnout náladovosti a citovým rozmarům.
Vyskytne se problém, se kterým si sami neporadíte. Zbavte se nevhodné stydlivosti a obra»te se s prosbou o pomoc na někoho šikovnějšího nebo zkušenějšího. Jakákoli ješitnost a samolibost vás připraví o nadějnou šanci.
Pokusíte se následovat příkladu úspěšného přítele a přejdete od slov k činům. Hodně vám pomůže příznivě nakloněná osoba z blízkého okolí. Vaším hlavním motivem bude důsledná snaha získat větší finanční částku.
Setkáte se s nevděkem, který vás zabolí. Nemůžete si však dovolit být přehnaně přecitlivělí. Čím dříve se vzpamatujete, tím lépe pro vás. Uran vám vnukne nápad, díky kterému byste mohli udělat radost nejen sobě, ale i rodině.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist