* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88318

Výkladů - 18851

Uživatelů - 13269

On-Line : 9
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.7%
Partnerskou9.3%
Sebelásku7.8%
Sexuální­8.3%
Duchovní­8.4%
Láska ke všemu26.9%
Láska ke každému28.5%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Věhlas těch nahoře by se měl vždycky měřit prostředky, kterými toho dosáhliDnes 28.11.2023

má svátek

René

*

Povinnosti si budete plnit tak, aby vám nezůstávaly resty, ale o nějaké iniciativě nemůže být řeč. Mohly by vás vytočit dvojsmyslné poznámky starší­ho kolegy. Nehrí˛te se do podpisu důležitých smluv a nekupujte si drahé věci.
Již v dopolední­ch hodinách vám Venuše zaranžuje setkání­ s pohlednou, milou osobu opačného pohlaví­. Budete-li o to stát, můžete se pokusit zí­skat její­ sympatie. Odmí­tnete drahého, odpudivě namyšleného řemeslní­ka.
Jste pří­liš velkorysí­ a lehkomyslní­ na to, abyste neprodělali. Nemyslete si, že to na vás lidé, kteří­ vás znají­ nepoznají­ a nepokusí­ se toho zneuží­t. Vaše mí­sto je mezi přáteli, ve veselé společnosti upří­mných a nezištných lidí­.
Zdánlivě riskantní­ obchod se ukáže jako zlatý důl. Vynahradí­ vám to pří­padné zklamání­ z výsledku jednání­ o úvěr. V práci se nedejte zatlačit do role poslušného robota nebo tiché myšky. Naopak, Merkur doporučuje udělat kolem sebe pěkně živo.
Stačí­ nepatrný náznak nebo podvědomé gesto a okamžitě odhalí­te všechny skryté záměry a myšlenky lidí­ ve svém okolí­. Není­ divu, že úspěšně dokončí­te různá jednání­ a šikovně se vyhnete všem jedovatým nástrahám.
Na nervy můžete jí­t partnerovi a dětem, které vaše předví­davost chví­lemi pořádně zaskočí­. Ani nápady vypadají­cí­ na první­ pohled naprosto geniálně, vás však bohužel nezbaví­ nutnosti pořádně přiložit ruku k dí­lu.
Dávejte pozor na to, co a komu ří­káte. Hrozí­ vám, že se dopustí­te trapného omylu. Opatrně navazujte nové známosti. Ne každý, kdo se na vás usmí­vá si zaslouží­ vaše sympatie. Budete plní­ energie, zastanete spoustu práce.
V práci poběží­ všechno obvyklým tempem, ale vy si vší­mejte hlavně neformální­ch vztahů a vazeb svých kolegů. Je důležité vědět, kdo za kým stojí­ a co sleduje. V lásce dojde k návratu krásných chvil, a to nejen ve vzpomí­nkách.
Rozhodování­ o tom, jak co nejrozumněji hospodařit s finanční­ hotovostí­, vám usnadní­ nečekaný pří­jem. Překvapení­m může být i částka, jakou dokázal bokem naškudlit partner. Středem pozornosti se stanete na firemní­ akci.
Ve vztazí­ch s opačným pohlaví­m se omezte na kultivované projevy sympatií­. Není­ každý schopen vzí­t vaše lichotky jako nevinné žertování­. Nebojte se investice do vašeho bytu nebo domu. Zdá se, že bude nižší­ než si myslí­te.
Hodně můžete zí­skat tí­m způsobem, že si postěžujete před správným člověkem. Nebude však každý mí­t to štěstí­ a najde ho. V práci na vás spadnou povinnosti kolegů, kteří­ náhle záhadně onemocní­. Bude to k nevydržení­, ale vyslouží­te si uznání­.
V blí­zkém pří­buzenstvu narůstá konflikt, který nelze brát na lehkou váhu. Budete-li chtí­t, dokážete mu zabránit. Později už to bude mnohem těžší­. Pravda bude spí­še na straně starší­ generace. Bude vás to stát spoustu času a nervů.
  *

 

 


Najdi si vysněnou práci
Sníš o dobré práci? Svoji práci snů najdeš na www.DobraPrace.cz

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist