Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 82324

Výkladů - 18390

Uživatelů - 12978

On-Line : 5
Celkem : 25493781

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.5%
Partnerskou7.1%
Sebelásku5.7%
Sexuální5.6%
Duchovní5.6%
Láska ke všemu33.6%
Láska ke každému34.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Neříkej hop, ani když přeskočíš. Napřed se podívej, do čeho jsi skočilDnes 23.1.2017

má svátek

Zdeněk

*

Aktuální fáze měsíce

Pokud by se vám zdálo, že k splnění nějaké povinnosti nemáte dost sil, klidně to přiznejte. Předejte tím velké blamáži. Můžete si být jistí tím, že do zpěvu nebude ani tomu, kdo se o to pokusí po vás. Nakonec vám dají za pravdu.
Soustřeďte svoji pozornost na vydělávání peněz. Máte na ně čich a lehce objevíte slibnou možnost, jak rozmnožit svůj majetek. Navíc bez toho, aniž byste komukoli ublížili nebo někoho poškodili. Chce to jen více používat selský rozum.
Neposmívejte se sousedovi, který má potíže. Po návratu zjistíte, že na tom nejste o mnoho lépe. Osoba, na kterou patříte s takovým zalíbením, je ochotná kývnout na vaše pozvání. Neměli byste už váhat ani minutu.
Vážně vám hrozí, že s lehkým srdcem vydáte větší peněžní částku. Měli byste být uvážlivější a něco si nechat na horší časy. Jako naprosto zhoubné se může ukázat podceňování drobných pracovních a zdravotních potíží.
Ozvou se rodiče nebo sourozenci potřebující poradit. Berte jejich problémy vážně, když si je nevyřeší sami, zbude to na vás. Pak to ovšem budete mít daleko horší. Nepodceňujte příznaky onemocnění, hned běžte k lékaři.
Spolu s partnerem naleznete nadějné řešení rodinného problému. Podmínkou je, že k sobě budete naprosto upřímní. Riziko hádky tady je, ale všechno se dá zvládnout. Ledacos vám usnadní něžné pohlazení a lehký polibek.
Nedejte se ovlivnit atmosférou v zaměstnání. Dělejte si svoje, na nikom nevyzvídejte a nepokoušejte se zachytit útržky hovoru mezi kolegy. Jenom vás to bude zbytečně rozptylovat. Jste náchylní k neuváženým, sebezničujícím krokům.
Co nejvíce času musíte věnovat milované osobě, pokud to neuděláte, budete brzy hořce litovat. Práce vám neuteče a nic důležitějšího prakticky neexistuje. Vysmějete se kolegovi, který přijde s geniálním plánem na rychlé zbohatnutí.
Pro něco se zapálíte, ale pozor, abyste při tom neztratili soudnost. Nebudete-li stát oběma nohama na pevné zemi, promarníte skvělou příležitost. Bude nutné důrazně si promluvit se závistivým známým. Kazí vám pověst i dílo.
Zdržte se rozhodnutí, které by mělo dalekosáhlé důsledky. Saturn vám brání v objektivním posouzení všech možných východisek. Z místa se konečně pohne záležitost, která výrazně omezovala vaši akceschopnost.
Silně vás bude dráždit něčí nezávislost. Když se však nad tím objektivně zamyslíte, zjistíte, že toho můžete využít. Je před vámi důležitá bitva o uznání, které vám právem patří. Nikdo vám nic neusnadní, snad s výjimkou Marsu.
Dráhy Jupiteru a Venuše naznačují, že se vydaří něco neobvyklého. Vážně to naruší vaše dnešní plány. Budete nuceni prokázat improvizační schopnosti. Oklamáni někým, komu věříte, můžete ublížit nevinné osobě.
  *

 

 


Bazénová chemie
Bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivých van.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist