* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87491

Výkladů - 20246

Uživatelů - 13266

On-Line : 8
Celkem : 32203315

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.5%
Partnerskou8.6%
Sebelásku6.9%
Sexuální7.1%
Duchovní7.1%
Láska ke všemu29.7%
Láska ke každému31%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Více potěší to, co je koupeno drážeDnes 31.5.2020

má svátek

Kamila

*

Aktuální fáze měsíce

Neodkládejte rozhovor s dětmi nebo dalšími blízkými příbuznými. Největší možnost je ovlivnit, máte dopoledne. Později budou vaše přesvědčovací schopnosti ztrácet sílu. Pořádně vás vytočí haštěřivý kolega nebo sousedka.
Nemůžete zklamat důvěru nadřízených, přátel, ale ani cizích lidí. Působíte dnes velice důvěryhodně a skoro každý se vám ochotně svěří se svými potížemi a požádá vás o radu nebo pomoc. Nelze říci, že byste z toho měli velkou radost.
Jednu z plánovaných návštěv je třeba zrušit, případně odložit na výhodnější termín. Křivka pohybu Saturnu naznačuje, že dnes byste toho mnoho nezískali a zbytečně odhalíte některé své úmysly. Pozor na darmošlapy tahajícími z vás peníze.
Důkladně zvažte, zda vám opravdu stojí za to, už dnes se pouštět do realizace nějaké opravdu náročné představy. Postavení planet je vcelku neutrální, ale v podstatě jste na všechno sami. Nepřeceňujte své síly a možnosti.
Luna s Venuší doporučují věnovat zvýšenou pozornost partnerovi. Doufá, že mu konečně splníte jeden jeho požadavek nebo skrytou touhu. S byrokratickými překážkami počítejte na úřadech. Je nutná konzultace s odborníkem.
Vaše fantazie pracuje na plné obrátky, a tak není divu, že budete hledat záhady i tam, kde ve skutečnosti žádné nejsou. Vaše zvědavost a podezřívavost se může stát zdrojem četných nedorozumění a drobných sporů.
Opatrně s investicí do podniku, jehož průběh nemůžete nějak výrazně ovlivnit. Abyste nesvěřili peníze někomu, kdo se s vámi nebude chtít později dělit. Vybranými lichotkami vás zahrne nový ctitel. Pečlivě zvažte, nakolik se mu dá věřit.
V milostných vztazích nemiřte příliš vysoko. Luna s Uranem varují, že byste si dělali zbytečné naděje. Zdá se přitom skoro jisté, že odmítnutí ponesete velice těžce. Pomůžete známému, kterému hrozí nepříjemný, ale vcelku zasloužený postih.
Pokud se vám podaří najít správná slova, přemluvíte ke spolupráci někoho, kdo vám pomůže najít rychlou cestu k úspěchu. Podmínkou je, že kdyby šlo o osobu opačného pohlaví zapomenete na jakýkoli náznak flirtování.
Budete muset udělat něco, z čeho budete mít slabší výčitky svědomí. Pokud někomu přímo neublížíte, nebude to tak zlé. Podle očekávání se vyvinou vaše finanční záležitosti. V souvislosti s vašimi plány si musíte buď půjčit nebo něco prodat.
Bezpečné útočiště naleznete v náručí své lásky. Nesmíte ji však unavovat chorobnými představami. Příležitost udělat dojem a získat cenné kontakty, budete mít na zajímavé společenské akci. Nestyďte se hovořit s cizími lidmi.
Několikrát denně byste si měli připomenout, že záležitosti spojené s penězi mohou narušit i dlouholeté srdečné vztahy. žádosti o půjčku proto odmítejte taktně a zdvořile, a sami pro jistotu vyjděte s tím, co máte. Za pár dní může být všechno jinak.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist