Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 83235

Výkladů - 18438

Uživatelů - 12997

On-Line : 4
Celkem : 26186730

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.7%
Partnerskou7.3%
Sebelásku5.9%
Sexuální5.8%
Duchovní5.8%
Láska ke všemu33.1%
Láska ke každému34.5%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Samotné poleno nezapálí oheňDnes 28.5.2017

má svátek

Vilém

*

Aktuální fáze měsíce

Budete hodně alergičtí na to, kdyby vás chtěl někdo poučovat a dávat vám knížecí rady. V takovém případě je vaše prudká reakce a následující hádka skoro jistá. Pozor, abyste si vlastní náladovostí nepokazili nadějný den.
Nevymlouvejte se na nedostatek času a navštivte přátele a příbuzné, kterým to už celou věčnost slibujete. Ve vzduchu visí reálná hrozba, že vás přestanou znát. Silné zážitky slibuje příhoda svázaná s nějakým sportem.
Zvýšená aktivita by mohla být podvědomým pokusem zapomenout na někoho, kdo odmítl vaše projevy sympatií, případně pozvání na schůzku. Možná se vám pravdu uleví, ale Uran s Venuší vás vybízejí, abyste to dnes zkusili znovu.
život není jen zábava, planetární aura příliš nepřeje bezstarostné zábavě a odpočinku. Dají o sobě znát i všední starosti. žádná radost, ale díky volnému dnu máte dost času na to, abyste přišli na jejich originální řešení.
Nesnažte se předpovídat běh událostí. Vaše intuice vás zklame a rodina či přátelé si z vás budou utahovat. Po včerejší aktivitě ani stopy. Nejlépe se budete cítit při četbě dobré knihy, nebo někde v lese, dál od lidí.
Nedělejte dalekosáhlé, ukvapené závěry z toho, že se někdo nedostaví na domluvenou schůzku nebo se odmítne řídit vašimi představami. Inspiraci k tomu, co máte dělat, jak se zachovat, vám nabídne konstelace Jupiteru s Lunou.
Držte se lidí, o kterých víte, že je jen tak něco nevyvede z míry. Sami jste dnes poněkud labilní a jakákoli nečekaná příhoda vás silně znervózní. Snadno vyvedete nějakou hloupost. Ideálním společníkem je pro vás Střelec.
Jste nastaveni spíše na pasivní odpočinek. Dobře vám udělá klidná procházka, možná zakončená krátkým posezením v zahradní restauraci. Horší to bude v případě, projeví-li vaše láska přání vyrazit na pěší nebo cyklistický výlet.
Balzámem na vaše nervy bude zejména bezstarostná, radostná atmosféra dnešního dne. Třešničkou na dortu by mohlo být setkání s lidmi, kterých si vážíte a máte je rádi. Místo sezení u stolu se můžete jít společně projít.
Může se stát, že pocítíte únavu a raději zůstanete doma a budete se věnovat drobným pracím spojeným s domem či zahradou. Postupovat budete pomalu krůček za krůčkem, ale konečný výsledek bude muset ocenit celá rodina.
Važte slova a nevracejte se k starým událostem. Mohlo by se stát, že vám nechtěně uklouzne něco, čím rozzlobíte partnera. Podobné nebezpečí vám hrozí i v hovoru s příbuznými a přáteli. Soustřeďte se výlučně na budoucnost.
Překvapí vás něčí návštěva nebo změna plánů vašich nejbližších. Něco se změní nebo jim nevyjde a náhle přijdou s novými představami. Naštěstí jste v dobré psychické formě a žádná improvizace vás nezaskočí. Naopak, ještě ji dokážete vylepšit.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist