* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87617

Výkladů - 20319

Uživatelů - 13267

On-Line : 7
Celkem : 32595096

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.6%
Partnerskou8.7%
Sebelásku7%
Sexuální7.3%
Duchovní7.3%
Láska ke všemu29.4%
Láska ke každému30.7%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Jinak smýšlejí lidé o nás než my o soběDnes 7.8.2020

má svátek

Lada

*

Aktuální fáze měsíce

Pus»te z hlavy myšlenku, že ošidíte práci a vypadnete někam k vodě. Nadřízení, kolegové, ale i partner myslí na to samé a strašně by vám záviděli. Neriskujte konflikt, nezbývá než se obrnit trpělivostí a vydržet na místě.
Pohlednou osobu opačného pohlaví poznáte během plnění pracovních povinností nebo na cestách. Luna s Venuší naznačují možnost rychlého sblížení. Zajímavou zkušenost vám předá starší kolega. Pozorně mu naslouchejte.
Chvályhodná snaha oslnit šéfa by mohla ztroskotat na způsobu, jakým to uděláte. Nemusí mu to dojít a vaši snahu si vysvětlí jako skrytý zájem o jeho židli. Na dovolené nepřepínejte síly. Mohou vás trápit svalové křeče.
Jen málokdo, zejména v rodině projeví ochotu naslouchat a řídit se vašimi radami. Musíte být vstřícnější a tolerantnější. Neuškodí, když ustoupíte v drobných věcech, abyste dosáhli toho hlavního. Nebojte se konkurence, můžete si věřit.
Potkáte bývalého kolegu nebo spolužáka, který nebude k zastavení. Jeho snaha sdělit vám všechny novinky, vás může pořádně zdržet. Pokud nechcete marnit čas, musíte najít způsob, jak se s ním rychle rozloučit.
Nehledejte problémy tam, kde nejsou. Většina věcí se vyřeší sama, bez toho, že byste se museli nějak rozčilovat a ztrácet nervy. Před koncem pracovní doby využijete starostí nadřízených a nabídnete jim zajímavý nápad.
Všímejte si lidí v blízkosti partnera. Nemá každý tak čisté a nevinné úmysly, jak by mohlo na první pohled zdát. Příbuzní, kteří vám zavolají, abyste přijeli, nebudou své pozvání opakovat. Je třeba hned dohodnout termín.
Spíše než na budoucnost se soustřeďte na to, co je tady nyní. Osud vašich plánů je nejistý a všechny nynější omyly a nedodělky se vám vymstí. Po pracovní stránce vám nehrozí nic, co byste nezvládli. Klidně odložte jednání s úřady.
Na kulturní nebo sportovní akci se seznámíte s originálními lidmi. Podníceni milou atmosférou a příjemným chováním známých budete k nepoznání. Zapomenete na starosti a budete samý vtip. Získáte si obdiv a hodně sympatií.
Sami se vzdáte možnosti odjet na cestu, která pro vás ztratila přitažlivost. Vaše předtucha, že jinde vám bude lépe, se ukáže správná. Ve vaší blízkosti se objeví osoba, která je dočasně sama, bez partnera. Bude vám to opakovaně připomínat.
Zapřete se a budete vstřícní k někomu, kdo vás nedávno zklamal. Uran věští, že uděláte jen dobře, tentokráte splní všechno, co slíbí. O překot bude běžet čas při posezení s přáteli. Pozor, abyste se nevraceli za ranního kuropění.
Největším nepřítelem lásky je nuda, promyslete si proto velmi pečlivě, zejména na dovolené, co partnerovi nabídnete. V bazarech a na tržnicích hodně smlouvejte, nedejte se okrást. Můžete prokázat svůj obchodní talent.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist