* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86047

Výkladů - 19188

Uživatelů - 13203

On-Line : 11
Celkem : 29217280

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.7%
Partnerskou7.9%
Sebelásku6.4%
Sexuální6.5%
Duchovní6.5%
Láska ke všemu31.5%
Láska ke každému32.6%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Pokrytectví je pocta, kterou vzdává neřest ctnostiDnes 20.11.2018

má svátek

Nikola

*

Aktuální fáze měsíce

Urovnáte neshody s kolegy. Ovlivněni aurou Venuše budete milí dokonce i k lidem, které nesnášíte. Kritické připomínky přijmete bez mračení a útoků na jejich hlasatele. Zlobit se budete jen na děti, které si neplní povinnosti.
Kontrolujte každého, komu uložíte nějaký úkol. Nikomu nemůžete stoprocentně věřit bez toho, že si ho občas neprověříte. Je to normální a Mars varuje před sebevražednou shovívavostí. Ani se nenadějete a odskáčete cizí chyby.
Pozorně pročítejte listiny předložené k podpisu. Hrozí vám, že přehlédnete důležitou drobnost. Hůře než finanční ztrátu ponesete poznámky ironických kolegů a známých. Novou lásku nejsnáze získáte romantickými způsoby.
Rozhodnete o nějaké zásadní změně, která se ve svých důsledcích dotkne i několika lidí ve vaší blízkosti. Nečekané překážky vám postaví do cesty Venuše. Vaše láska vás překvapí různými vrtochy a náročnými požadavky.
Je před vámi nepříjemná, nudná povinnost. Uran doporučuje neprotestovat a dát se neprodleně do díla. Během dne dojde k změně situace a s překvapením zjistíte, že vlastně pracujete na něčem velice zajímavém a perspektivním.
Více pozornosti věnujte zajištění svého majetku. Nevěřte tomu, že stačí zavřít dveře a vaše auto či byt jsou v bezpečí. Dostanete-li nějaký dárek, není to samo sebou. štědrý dárce od vás bude určitě později něco chtít.
Mistrovsky budete zacházet s penězi. Do čehokoli se pustíte, s malou nebo velkou částkou, na všem něco vyděláte. Budete se divit, kolik máte najednou přátel. Večer přijde chvíle, kdy můžete probrat s partnerem sporný problém.
špatné vztahy s některými lidmi se dají napravit změnou výběru argumentů a způsobu komunikace. Vašim kolegům a přátelům se může zdát, že jste příliš odměření. Na novou známost nesmíte spěchat, očekává dlouhé dvoření.
Jupiter nabízí možnost usmířit se s lidmi, se kterými jste se v posledních dnech pohádali. Jedná se však jen o ty případy, kdy jste původcem nedorozumění byli vy. Myslete na zadní kolečka, nezpřetrhejte všechny vazby.
Stačí málo a uděláte krok, hrozící nemalou ztrátou. Někdo vás potřebuje jenom jako obětního beránka, nenale»te mu. Bylo by rozumné, zvolnit tempo a každého, kdo by vás chtěl štvát a honit, poslat k čertu.
Jistou škodu vám mohou způsobit oheň, voda a plyn. Buďte mimořádně opatrní, nezapomeňte se přesvědčit, jestli jste utáhli kohoutky a zadusili cigaretu. Samozřejmě to platí jak pro vaši domácnost, tak kancelář či dílnu.
Mějte na paměti, že o dobrém byznysu se dá hovořit jen tehdy, jsou-li spokojeny obě strany. Nesnažte se získat všechny výhody jen pro sebe. Bez rozumného kompromisu nic nevyděláte. O sympatie okolí se postará Merkur.
  *

 

 


Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist