Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 82582

Výkladů - 18410

Uživatelů - 12982

On-Line : 5
Celkem : 25674158

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.5%
Partnerskou7.2%
Sebelásku5.7%
Sexuální5.7%
Duchovní5.6%
Láska ke všemu33.5%
Láska ke každému34.8%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Pýcha peklem dýcháDnes 26.2.2017

má svátek

Dorota

*

Aktuální fáze měsíce

Nenoste zbytečně kůži na trh. Některé odvážné návrhy si zatím nechte pro sebe. Lidé, kterým se hodláte svěřit, nejsou připraveni vám uvěřit. Hezké chvíle strávíte s partnerem nebo novou láskou. Nejlépe vám bude daleko od rušných míst.
Nenápadná snaha partnera a dětí nasměrovat vás do blízkosti velkého nákupní centra, má jediný cíl. Ve vhodnou chvíli zaútočit na vaše city a peněženku. O nějakém úhybném manévru nemá cenu ani uvažovat. Výsledek je předem jasný.
Vaši pozornost upoutá osoba, se kterou vás seznámí přátelé nebo příbuzní. Jste-li už delší dobu sami a prožili jste milostné zklamání, nebude to pouhá náhoda. Někdo vám chce nenápadně osladit a možná i změnit život.
Na náladového partnera nemůžete zvedat hlas. Začne být lítostivý a obviňovat vás ze všeho možného. Spolehlivější bude konejšivý tón a lákavý slib něčeho, po čem silně touží. S tím, co bude poději se nezatěžujte.
Velkou zdrženlivost je nutné zachovat v rozhovoru s někým, kdo si přijde stěžovat na problémy v milostném vztahu. Potíž je v tom, že zatímco vám bude plakat na rameni, od vás chce, abyste mu hrozby rozchodem rozmluvili.
Chaotické vibrace Saturnu svádějí k cynismu a jedovaté ironii. Stačí sebemenší klopýtnutí někoho ve vaší blízkosti a okamžitě po něm seknete jazykem. Nedokážete-li se ovládnou, ztratíte sympatie okolí a možná i dobrého přítele.
Poměrně spokojení odejdete z návštěvy nebo akce, kam půjdete jenom proto, že vás partner přemluvil. Jedinou podmínkou je, zbavit se zaujatosti a ponechat věcem volný průběh. Některé lidi náhle uvidíte v jiném světle.
Schyluje se k zmatkům kolem události, která pro vás už dávno ztratila smysl. Připravte se na celou sérii indiskrétních otázek. Hrozícím potížím sice uniknete, ale se značně otřeseným sebevědomím. Vaši blízcí si mohou myslet, že něco skrýváte.
Planety tomu chtějí, že se stanete svědkem něčeho, u čeho jste neměli být. Před zlobou jistého člověka vás uchrání jenom to, že rychle a nenápadně zmizíte. Zítra vás čeká náročný den, neponocujte, jděte brzy spát.
Napínavý může být návrat z divadla nebo cesta z kina nočním městem. Nezastavujte se a nevybavujte s nikým cizím. Pokud se vám nebude chtít čekat na autobus nebo tramvaj, nešetřete a zavolejte si taxík.
Nedávejte si předsevzetí, které nemůžete splnit. Nejde ani tak o reakci rodiny a známých, jako o citelné oslabení vašeho sebevědomí. Je řada jiných způsobů, jak můžete vyniknout a vydobýt si upřímný obdiv.
Nelze vyloučit, že když si ráno přispíte, připravíte se o zajímavý zážitek. Možná bude lepší svěřit se do rukou rodiny a přátel, a výjimečně následovat jejich příkladu. Vaše intuice a fantazie jsou v útlumu, musíte si vypomoci jinak.
  *

 

 


Bazénová chemie
Bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivých van.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist