Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 84284

Výkladů - 18477

Uživatelů - 13022

On-Line : 6
Celkem : 27109228

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8%
Partnerskou7.5%
Sebelásku6.1%
Sexuální6%
Duchovní6%
Láska ke všemu32.6%
Láska ke každému33.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Pokrop česnek růžovou vodou a jako růže vonět nebudeDnes 19.11.2017

má svátek

Alžběta

*

Aktuální fáze měsíce

Únava a apatie mohou být stejně tak důsledkem bujarého veselí, jako špatně skrývané lenosti. Málo platné, budete se muset rychle postavit na nohy a dostát svým dnešním závazkům. Sliby, zejména dané dětem, je nutné plnit.
Potěší vás dárek od nápadníka nebo ctitelky. Jak je vidět, nelze pochybovat o tom, že to s vámi myslí vážně. Venuše naznačuje, že byste je mohli nenápadně přimět k jasnému vyjádření. Zaskočí vás podivná aktivita sousedů.
Po celý den se budete podvědomě bránit negativnímu vlivu Saturnu. Nebudete to mít snadné, téměř ztratíte nervy, ale nakonec to zvládnete. Balzámem na duši pro vás bude společnost milované osoby. Nemusí jít vždy jen o vaši lásku.
Partnera příjemně překvapíte a potěšíte odvážným nápadem. Rázem rozptýlíte jeho obavy, že to s vámi jde s kopce a přestává s vámi být zábava. Na chalupě i doma stihnete téměř všechno, co jste si již dříve předsevzali.
Čeká vás výstup s nějakým nezdvořákem. Hrozí vám, že řeknete nahlas něco, co by vás mohlo mrzet. život vám poněkud komplikuje postavení Merkuru a Marsu. Nesnažte se někomu lichotit, nejste na to stavění a moc vám to nepůjde.
Na spoustu věcí, jiným jasných a nebudících odpor, pohlédnete kritickým a nedůvěřivým zrakem. Nedivte se proto tázavému výrazu vašich blízkých a přátel. Zdá se, že příliš mluvíte o povinnostech, které lze klidně odložit.
Dostanete nabídku, kterou nesmíte pustit. Ozvou se bývalí spolužáci nebo kolegové, kteří se vyznají a mají své bohaté zkušenosti. Nezapomeňte se podívat k starším příbuzným, budou vám vděční, že jste na ně nezapomněli. Přinejmenším jim zavolejte.
Nepodceňte radu starší osoby opačného pohlaví. Neztrácejte zbytečně energii a pus»te se do uskutečňování svých představ sami. Uvidíte, že vás bude po krátkém váhání někdo následovat. Neodkládejte návrat domů do nočních hodin.
Partner, lhostejno zda stálý nebo nová známost, se kterým jste se pohádali, bude i nadále trucovat. Asi nezbude než mu vyjít vstříc a udělat to, co jste odmítli. Venuše radí jednat hned. Mohlo by se stát, že mu jeho přání splní někdo jiný.
Nezavrhujte změny, které navrhují vaši nejbližší. Vaše tvrzení, že k ničemu nepovedou je může silně otrávit. Neberte jim chu» něco dělat. K zamyšlení nad některými nedávnými kroky vás přiměje rozhovor s přáteli nebo se známými.
Promyšleným postupem a díky vtipnému, originálnímu nápadu donutíte své okolí, aby se vrátilo k jednomu vašemu staršímu návrhu. Tentokráte máte šanci, že se jím konečně začnou zabývat a přijmou ho za svůj.
Nepouštějte se do oprav elektrických přístrojů. Nemusí to skončit nijak dobře. Dráha Luny přispěje k výraznému zlepšení vztahů s některými lidmi. Faktem je, že se kvůli nim zřeknete něčeho, co máte rádi, nebo jim obětujete svůj volný čas.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist