Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 82803

Výkladů - 18422

Uživatelů - 12990

On-Line : 6
Celkem : 25834566

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.5%
Partnerskou7.3%
Sebelásku5.8%
Sexuální5.7%
Duchovní5.7%
Láska ke všemu33.4%
Láska ke každému34.7%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Počestnost je krásný šperk, ale dost nemoderníDnes 30.3.2017

má svátek

Arnošt

*

Aktuální fáze měsíce

Nechcete-li přijít o místo, nehádejte se s šéfem. Nahromaděné vnitřní napětí by mohlo vyústit ve vodopád ostrých slov. Nekritizujte a netrestejte své děti za něco, na čem jste se nechtěně tak trochu sami podepsali.
Chcete-li ve svém životě cokoli změnit, nemáte důvod čekat. Zmobilizujte síly a seberte odvahu. Dnes se vám otevírá nadějný prostor pro různé aktivity. Prosadíte se v silné konkurenci a významně rozšíříte své společenské styky.
Vaši rivalové vás podceňují, můžete toho využít a obrátit dosud nepříznivý vývoj jisté situace. Nedejte se ovlivnit hlupáky. Citů, které chováte k jisté osobě, máte víc, než si chcete přiznat. Vyplýtvat je jen na krátký románek by byla škoda.
Na vážkách je výsledek jednání, od kterého si hodně slibujete. Pohyb Saturnu varuje před planými nadějemi. Vysvětlí se rodinné nedorozumění a srovnáte své vztahy s bývalým kolegou či spolužákem. Pocítíte úbytek psychických sil.
Zasloužíte si trochu polevit, Venuše s Uranem vám nabízejí spoustu vzrušujících zážitků. Za spolehlivý signál příjemně se rýsujícího večera, lze považovat nadbíhání jisté půvabné osůbky opačného pohlaví.
žádnou radost ani prospěch vám nepřinese zastupování nadřízeného. Pokud to jen trochu půjde, braňte se, seč vám síly stačí. Neponechávejte svoji kariéru na náhodě. Aniž by vám cokoli předem naznačil, udělá partner neuvážený krok.
Neztrácejte čas přemítáním o něčem, na co nemáte vliv. Zbytečně byste plýtvali energií, kterou lze využít lepším způsobem. Věci, které se vám v práci nelíbí, klidně přehlížejte, a» se jimi zabývají ambiciózní kolegové a nadřízení.
Jupiter vám posílá do cesty pár zajímavých osob. Buďte loajální k lidem, se kterými vás v minulosti něco spojovalo. Nepodceňujte vzpomínky na stará přátelství. Berte vážně povinnosti, zejména pokud začínáte s něčím novým.
Zaskočit by vás mohla nečekaná kontrola, ale nemusíte se bát, není otázka, na kterou byste nedokázali najít věrohodnou odpověď nebo doklad. Vyplatí se vám smířlivost a ponížený postoj. Myslet si můžete, co chcete.
širokým obloukem se vyhýbejte škarohlídům. Čekají vás velké věci, potřebujete získat sebedůvěru a nebát se riskovat. Spor se šéfem nežeňte do krajnosti, ponechte věcem volný průběh. Uran slibuje, že vám události dají zapravdu.
Nevyhnete se rozhovoru s nějakým mrzoutem. Ovládnete se, ale můžete z toho mít silnou migrénu. Známí ocení vaše improvizační schopnosti. Ve chvíli, kdy všichni zpanikaří, zachováte chladnou hlavu a uděláte přesně to, co je nutné.
Pokud chcete uspět s vyřízením úřední záležitosti, musíte si zajistit podporu vlivné osoby. Chraňte si zdraví, děje se toho příliš mnoho na to, abyste si mohli dovolit marodit. Bez ohledu na věk, lze očekávat vzrušující známost.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist