* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87876

Výkladů - 20587

Uživatelů - 13268

On-Line : 6
Celkem : 33477481

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.8%
Partnerskou8.8%
Sebelásku7.3%
Sexuální7.5%
Duchovní7.5%
Láska ke všemu28.9%
Láska ke každému30.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Nejlepší se vyskytuje nejméněDnes 17.1.2021

má svátek

Drahoslav

*

Aktuální fáze měsíce

Rozhodně kro»te chu» zesměšňovat kolegy a blízké příbuzné. Nekalte zbytečně vodu, Mars naznačuje, že se vám to vzápětí vymstí. Není nejlepší začínat s něčím novým. Podceňujete překážky a podstatné maličkosti.
Bývalý spolužák nebo kolega vám nabídne zajímavé možnosti. Ztratit menší částku můžete v důsledku nepovedeného nákupu či obchodu. Važte slova, nad vaším partnerským vztahem se stahují mraky.
Nevyhýbejte se spolupráci s jinými lidmi, nepřeceňujte svoje schopnosti. Projeví se u vás sklon k nadutosti, na který byste ošklivě doplatili. Zajímavé bude vaše setkání s někým, s kým jste se už roky neviděli.
V milostných vztazích varuje Luna před zálety a nevěrou. Téměř nemáte šanci své pletky utajit. Připravte se na rozhovor se známým, který vás zahrne spoustou neoprávněných výčitek. Nemusí to myslet zle, ale to vás neobměkčí.
Přestanete se mračit na partnera, který nesouhlasí s vašimi názory. Dojdete k závěru, že se nebudete nervovat a ponecháte mu volnou ruku. Nevhodnou iniciativou si můžete navařit pěknou kaši v zaměstnání. Máte sklon k přehánění.
Hrozí vám, že si naděláte nové nepřátele. Úplně postačí, když budete brát na lehkou váhu názory a připomínky některých lidí. Větší pozornost věnujte rodinným vztahům. Partner a děti potřebují pocítit váš zájem.
Pokud máte pocit, že s něčím neprorazíte, uplatněte své osobní a fyzické přednosti. Byla by škoda něco podcenit a připravit se o nadějnou příležitost. Hlídejte si skladbu jídelníčku, mohou vás potrápit žlučník a ledviny.
Kolega nebo obchodní partner vás donutí změnit názor na jistou investici. Dejte si poradit, v opačném případě utrpíte citelnou finanční ztrátu. Zaznamenáte obrat v chování významného rivala. Mělo by vás to varovat, že se děje něco vážného.
Nakrátko se vám dostane do rukou větší finanční částka. Zdá se, že vás to bude zdravě motivovat k zvýšenému úsilí se prosadit a zbohatnout. Nadřízení vám budou dýchat na záda. Stačí málo a pustí se do vás.
V práci nezveličujte své chyby, dobře míněné sebekritiky se ochotně chytí vaši nepřátelé. Planety doporučují čekat, jak se situace vyvine. Spokojeni budete s průběhem záležitostí spojených s právníky, soudy a notáři.
Je téměř vyloučené, že byste se nechali přesvědčit o něčem, čím si nejste stoprocentně jistí. Nelze se proto vyhnout sporům s bezcharakterními lidmi. Svému okolí dokážete, že k dosažení úspěchu není třeba hrbit páteř.
Pozorní musíte být v práci, zvláště pokud dostanete nové úkoly. Všechno vám bude padat z rukou a nedokážete se zkoncentrovat ani na základní povinnosti. Potýkat se budete rovněž s partnerovými rozmary a náročností.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist