Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 83891

Výkladů - 18466

Uživatelů - 13010

On-Line : 14
Celkem : 26757231

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.9%
Partnerskou7.5%
Sebelásku6%
Sexuální5.9%
Duchovní5.9%
Láska ke všemu32.8%
Láska ke každému34.1%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Slova se nepočítají, ani se neměří, ale vážíDnes 21.9.2017

má svátek

Matouš

*

Aktuální fáze měsíce

Zřejmě omylem nebo díky příznivé shodě náhod obdržíte pozvání na akci, kde jste vůbec neměli být. Planety radí nabídnuté příležitosti beze zbytku využít. S žádostí o upřímný rozhovor mezi čtyřma očima se na vás obrátí příbuzný.
Pečlivou volbu slov a jistý odstup vyžadují setkání s osobami opačného pohlaví. Vibrace Saturnu vyvolávají napětí, které překonáte jen s velkým úsilím. Potrápí vás přechodná melancholie a pocit, že se vám nedaří tak, jak by mělo.
Dávejte pozor na to, co podepíšete. Nedejte se zmást sladkými úsměvy a sliby zástupců nejrůznějších institucí a firem. Jediné co potřebují, je vydělat. Musíte udělat všechno pro to, abyste lidi, které potřebujete ještě dnes pozvali na oběd či na večeři.
Vašimi silnými zbraněmi se ukáží vtip a drzá odvaha. Nevšední intuici prokážete v rozhovoru s lidmi, které uvidíte poprvé v životě. S přehledem a suverenitou odmítnete návrhy, které jste ještě včera považovali za velice výhodné.
V rozhovoru s nadřízenými hodně záleží na vašem způsobu jednání. Mnohem více dosáhnete ochotou přijmout přijatelný kompromis. Neriskujte, že vám neuvěří a okamžitě vás obviní, že jste neloajální a vypočítaví.
Jako naprosto správné se potvrdí vaše nedávné rozhodnutí, od kterého vás všichni odrazovali. Vaše autorita rázem několikanásobně vzroste. Jenom kro»te svoji výmluvnost, jinak byste se lidem v okolí začali zdát nevěrohodní.
Vyvarujte se užší spolupráce s člověkem, který přitahuje smůlu. Asi rychle přijdete na to o koho jde, ale horší to bude s nalezením odvahy otevřeně ho odmítnout. S překvapivou pokorou přijdou s žádostí o radu tchán nebo tchýně.
Nepředvádějte se a nesnažte se někomu dokazovat, jak jste zruční a obratní. Jako naschvál pokazíte i jednoduché věci. Jsou prostě dny, kdy se člověku vůbec nedaří. Kritické chvíle prožijí zamilovaní. Venuše s Lunou vybízí k opatrnosti.
Dnešek strávíte velice aktivně, v dobré formě uděláte velký kus práce. Vlivem postavení Uranu a Neptunu vám budou v hlavě vířit nevšední myšlenky a dokážete se chopit příležitostí, které byste jindy nezaznamenali. Nedělte se s nikým o své nápady.
Při setkání s přáteli, i před lidmi, které neznáte, budete vystupovat velice sebevědomě. Možná právě dnes překvapíte své okolí, a pokud jste sami, navážete vážnou známost. V některých případech s nedostižným ideálem mnoha známých.
Pocítíte zvýšenou odpovědnost za partnera a rodinu, pokusíte se jim vynahradit, co jste v minulých dnech zanedbali. Vynasnažíte se strávit více času s rodinou a vyhovět všem jejím přáním. Odmítnete kvůli tomu i lákavé pozvání.
Svoji lásku příjemně překvapíte tím, že vždycky s předstihem vystihnete její přání. Pokud to mezi vámi v posledních dnech jiskřilo, všechny neshody jsou ty tam. Při setkání s bývalým kolegou se vyhněte tématům spojeným s penězi.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist