* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88017

Výkladů - 22592

Uživatelů - 13268

On-Line : 11
Celkem : 137254

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.9%
Partnerskou8.9%
Sebelásku7.4%
Sexuální7.6%
Duchovní7.7%
Láska ke všemu28.6%
Láska ke každému29.8%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Omele se, ohladí se, zas to bude postaru, jako zima po jaruDnes 24.6.2021

má svátek

Jan

*

Ve chvíli, kdy se budete kousat nudou, se objeví známý, který by dnešní odpoledne a ještě raději večer strávil s vámi. Možná to není zrovna váš typ, ale lepší než nic. Po dvou, třech hodinách radikálně změníte názor.
Nemyslete si, že když vám během dopoledne všechno projde, bude tak tomu celý den. Po poledni přijde zlom a každá chybička se stane terčem kritiky nebo posměchu. Zvláště protivný bude hašteřivý vzdálený příbuzný.
Velice nedůtklivě ponesete připomínky týkající se některých vašich zvyků. Měli byste se spíše zamyslet nad tím, nakolik jsou oprávněné. S jemnou pomocí Pluta se můžete, alespoň kterých, téměř bezbolestně zbavit.
Zaregistrujete nervozitu a podivné řeči blízké osoby. Nemusí jít hned o partnera nebo děti, ale stejně vám to začne vrtat v hlavě. Bude lepší nevyzvídat. Máte-li se dozvědět o co jde, určitě k tomu dříve či později dojde. Třeba souhrou náhod.
Lehce šokovaní budete proměnou idolu, který vás v poslední době tolik přitahoval. Všechny změny asi nebudou k lepšímu. Snadno by se mohlo stát, že ochladnete a začnete rychle couvat. V některých případech už může být skoro pozdě.
Zájem a pozornost od vás očekává někdo, komu jste něco slíbili, nebo jste mu něco dlužní. Bylo by hloupé to ignorovat. Vaše vztahy by utrpěly citelnou ránu. Musíte být všímavější a pokusit se odhadnout pocity jiných lidí.
Zpozornět byste měli v okamžiku, kdy se vám začne zdát, že jste jediní normální lidé v celém širém okolí. Pravděpodobnější je pravý opak. Berte to jako jasný podnět k tomu, že se máte stáhnout zpátky, moc nemluvit a hledět si svého.
V přírodě, na chalupě či zahradě budete velice činorodí. Pokud se však ocitnete mezi čtyřmi stěnami, celkem lhostejno v jaké společnosti, zmocní se vás nuda a budete protivní a uštěpační. Potřebujete načerpat novou energii.
Ovlivněni disharmonií konstelace Neptunu a Marsu, budete zbrklí a nešikovní. Snadno poškodíte nebo rozbijete cennou věc. Samozřejmě neradi a bude vás to mrzet, ale vyjde to nastejno. Pamatujte na to hlavně na návštěvách.
Vzrušující den slibují Venuše s Lunou zamilovaným všech generací. Váš vztah dostane nový, vyšší rozměr. Půjdete-li nakupovat s rodinou, neberte si všechny peníze a platební kartu nechte pro jistotu doma. Zdá se, že nikomu nic neodmítnete.
Planety vám nabízejí příležitost sblížit se s novou láskou. Podmínkou je, v ničem jí neodporovat a bez zbytečných cavyků souhlasit se vším, co řekne a udělá. Vychovávat ji můžete později, času na to budete mít dost.
Díky přízni planet k vám budou všichni vstřícní a vyjdou vám podle svých možností vstříc. Vášní vzplanete k někomu, koho sice máte rádi, ale přehnaně bouřlivé city ve vás dosud nevzbuzoval. Je to hra osudu, zbytečně byste se vzpouzeli.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist