* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88268

Výkladů - 18837

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.5%
Partnerskou9.3%
Sebelásku7.7%
Sexuální­8.2%
Duchovní­8.3%
Láska ke všemu27.2%
Láska ke každému28.7%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Hlupákův hněv se projeví­ hnedDnes 7.6.2023

má svátek

Iveta,Slavoj

*

Pokud se vám někdo lí­bí­, běžte a dejte mu to znát. Je tady však určité nebezpečí­, že se o vašich tužbách dozví­ celé okolí­. Bez určitého rizika se však nikam nedostanete. Pokud sami neví­te, co vlastně chcete, zapomeí˛te na to.
Využijete pří­ležitosti a vypraví­te se někam, kde se vždycky cí­tí­te dobře. Srovnáte si myšlenky, uklidní­te se, a domů se vrátí­te jako vyměnění­. Prostřednictví­m menší­ho žertí­ku si vyrovnáte účty s protivným spolupracovní­kem.
Pří­buzní­ se na vás znovu obrátí­ se žádostí­ o nějakou pomoc. Asi vás nepřekvapí­, že půjde ty samé strýce a tety jako minule. Tentokráte s nimi uděláte krátký proces. Hádka v obchodě by byla naprosto zbytečná, stejně nic nezmění­te.
Některé vaše kroky budou záhadou i pro vás samotné. Budete postupovat razantně a přitom velice originálně a předví­davě. Jenom si musí­te dávat pozor, abyste se nechovali pří­liš bezohledně k lidem, kteří­ vám budou stát v cestě.
Z kritiky a hrozeb nadří­zených si nedělejte těžkou hlavu. Budou sice nervíłznější­ než jindy, ale přeci kvůli tomu nevyskočí­te z kůže. Opatrně s podpisování­m důležitější­ch listin a smluv. Jste dnes lehkomyslní­ a plní­ přehnaného optimismu.
Věnujte se rodině a domácí­m záležitostem. Udělejte partnerovi a dětem pomyšlení­, proberte s nimi všechno, co je trápí­. Pozitivní­ obrat by mohl nastat ve vývoji vaší­ finanční­ situace. Vzpomene si na vás movitá, přejí­cná osoba.
Otráví­ vás zjištění­, že jste mohli jistou věc sehnat levněji. Hlavně si nestěžujte před partnerem, měl by jedovaté poznámky. Když se pozorně rozhlédnete kolem sebe, setkáte se pohledem plným sympatií­. Někoho to vyvede z mí­ry, jiného potěší­.
Je třeba vrátit věc, kterou jste si před časem půjčili. Byla by ostuda, kdyby se o ní­ musel známý či soused opakovaně upomí­nat. Se zají­mavým nápadem přijde někdo z rodiny, Na první­ pohled nereálný, ale něco na něm bude.
Naskytne se pří­ležitost otevřeně si pohovořit s osobou, na které vám záleží­. Nevymýšlejte si a nesnažte se udělat za každou cenu dojem. Sami sobě však budete muset přiznat, že vás chví­lemi zají­mají­ jiné věci než práce a povinnosti.
Přijde vám pozvání­ na společenskou nebo firemní­ akci, ale nebude pro vás snadné tam opravdu jí­t. Jen těžko se budete smiřovat s faktem, že byste museli mluvit s někým, kdo vám v poslední­ době pořádně leze na nervy.
Lidé kolem vás očekávají­, že budete otevřenější­. Zkuste se k nim chovat vstří­cněji, potřebujete si udržet jejich sympatie. Dí­ky pří­zni Jupiteru uspějete při jednání­ s bankou nebo někým, kdo by mohl financovat vaše projekty.
Hodiny jako by dnes pro vás neexistovaly. Klidně se zpozdí­te na důležitou pracovní­ nebo milostnou schůzku. Nespoléhejte na to, že vám to projde bez škodlivých následků. Zkazí­te si nadlouho pověst a přijdete o nějaké pení­ze.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist