* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86455

Výkladů - 19340

Uživatelů - 13254

On-Line : 10
Celkem : 29932984

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.9%
Partnerskou8.1%
Sebelásku6.5%
Sexuální6.6%
Duchovní6.6%
Láska ke všemu31.1%
Láska ke každému32.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Není vozu, není koní, jedna psota druhou honíDnes 25.3.2019

má svátek

Marián

*

Aktuální fáze měsíce

Otevřete se novým myšlenkám, pochopíte něco, co jiným dojde až za pár dní. Neprojednávejte s partnerem důležité věci. Není k tomu správná atmosféra. Luna s Neptunem radí bez velkého křiku udělat všechno, co vám řekne.
Vyjít by vám měl rodinný víkend nebo celodenní výlet s novou láskou. Její rozmary a nároky vás mohou chvílemi zaskočit, ale chcete-li dosáhnout svého, musíte nějakou obě» přinést. Nevyslovujte se k něčemu, o čem nemáte tušení.
Potěší vás zpráva o zlepšení zdravotního stavu osoby, kterou máte rádi. Pokud vám vyjde čas, určitě ji navštívíte. Neberte na lehkou váhu řeči o problémech v rodině vzdáleného příbuzného, možná byste mu mohli zavolat.
Počítejte s tím, že se během nepovedené návštěvy může strhnout prudká hádka. Pokuste se zůstat stranou a nehrajte si na smírčího soudce. Vývoj událostí vezme nečekaný směr. Abyste nakonec nestáli proti všem.
Na lehkou váhu nelze brát vibrace Marsu. Nelze vyloučit ostré střety a změny názorů partnera. Všechno nakonec zvládnete s pomocí humoru. Zvýšenou pozornost vyžaduje veškerá činnost spojená s manuální dovedností.
Pobavíte se v rozhovoru s notorickým lhářem. Chcete-li si to opravdu vychutnat, nesmíte ani mrknout. Poznáte někoho, kdo vám rád pomůže s realizací vašich představ. Při pokusu o zvládnutí nové sportovní discipliny si chraňte dolní končetiny.
Pozorně sledujte, co se děje ve vašem okolí. Uran s Jupiterem nabízejí možnost využít náhlých zmatků k osobnímu prospěchu. Smutné by mohlo být loučení s představou vzrušující jarní známosti. Bude to tak ale lepší a bezpečnější.
Dávejte si pozor, aby vás někdo neuhranul. Vyhýbejte se upřeným pohledům a nenavazujte hovor s podezřelými typy. Vaši podporu budou potřebovat příbuzní. Nenechte je čekat, iniciativa v pravou chvíli dělá zázraky.
Bude vás obtěžovat neodbytný ctitel. S nějakou ohleduplností si na něho nepřijdete, vaše vtipné narážky vůbec pochopí. Vyběhnout pozdě večer z domu, vás donutí nečekaná událost. Nemalujte hned čerta na zeď.
Příjemné chvíle strávíte ve společnosti starých přátel a bývalých spolužáků. Rýsuje se možnost rychle a elegantně navázat přerušené kontakty. Více pozornosti věnujte zdraví, zejména prevenci proti kloubovým bolestem.
Ozve se vážný zájemce, ochotný přijmout vaši nabídku na prodej auta, bytu či jiné nemovitosti. Konstelace Uranu a Merkuru mimořádný zisk neslibuje. Chcete-li opravdu vydělat, musíte být velice vynalézaví a přesvědčiví.
Nevěřte na š»astnou náhodu, nemá smysl riskovat prohru. Nebojte se drobných změn, vám i vašim záležitostem jen prospějí. Mohli byste se zranit při všedních úkonech. Opatrně při manipulaci s ostrými a křehkými předměty.
  *

 

 


Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist