* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86517

Výkladů - 19392

Uživatelů - 13257

On-Line : 6
Celkem : 30060853

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9%
Partnerskou8.1%
Sebelásku6.6%
Sexuální6.7%
Duchovní6.6%
Láska ke všemu31%
Láska ke každému32%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Nevěř jasnému nebi a šéfovu úsměvuDnes 22.4.2019

má svátek

Evženie

*

Aktuální fáze měsíce

Představa, že je nutné dokončit úklid a další práce, které jste nestihli minulý víkend, vám na náladě nepřidá. Nemusí však být tak zle. Někdo z rodiny se nad vámi určitě slituje a nabídne vám pomoc. Ostatní se zapojí později.
Nadcházející víkend si opravdu vychutnáte. První důležitý krok uděláte již dnes v dopoledních hodinách. Zavoláte své lásce a přátelům, nebo nahlédnete do novin, kde se děje něco zajímavého. Nebude to levné, ale užijete si.
Chystáte-li se jet na delší cestu vlastním autem, raději nikde nezastavujte. Mohlo by se stát, že pro samé zastávky dorazíte do cíle hodně pozdě. Navíc nelze vyloučit, že někde něco zapomenete či dokonce poškodíte.
Nebude snadné sladit přání rodiny a vaši touhu po klidu. Možná se nakonec nějaká cesta najde, ale chce to opravdu hodně fantazie a taktu. Tak nebo tak, jisté oběti se nevyhnete. Den v pohodě a bez hádek však za to určitě stojí.
Pořádně zvažte, jestli jít za někým, koho představa vašeho setkání nijak nenadchla. Existuje spousta jiných lidí, které vaše společnost potěší. Na chalupě ani doma nelezte po výškách. Přehnanou snahou si způsobíte zranění.
Tomu, že vaše děti mohou být velice pilné a pracovité asi sami moc nevěříte, ale dnešek vás přesvědčí, že ano. Podaří se vám totiž vymyslet něco, co vezmou za své a s chutí se do toho pustí. Jenom jim nesmíte stát za zády.
Zamilovaní vymyslí rafinovaný plán, který jim umožní pobýt se svým idolem déle než obvykle. Díky Venuši obratně svedete hovor na téma, které vás zajímá nejvíc. Otevřenou otázkou je, jestli obdržíte uspokojivou odpověď.
Slibný je dnešek pro každého, koho už nebaví, či dokonce tíží samota a začíná silně cítit volání jara. Příležitostí bude víc, ale zásadní podmínkou je, že půjdete do společnosti mezi lidi. Nedejte se odradit první chladnou reakcí.
Touhu prožít něco vzrušujícího, vám splní průběh cesty do vzdálenějšího cíle. Důležitou roli sehraje náhodné setkání částečně připravené postavením Pluta a Jupiteru. Hodně vám pomůže vaše výmluvnost a smysl pro humor.
Krevní tlak vám stoupne během rozhovoru s příbuznými. Jejich názory vás nepřekvapí, ale popudí vás fakt, že s tím, co říkají nemůžete nic dělat. Pozor, abyste se kvůli tomu nepohádali s partnerem. Za nic nemůže a bude stejně naštvaný jako vy.
Netrapte se tím, že vám známá či soused nechtějí s něčím pomoci a neustále hledají nové a nové výmluvy. Uran vidí příčinu v tom, že jste se obrátili na ty nepravé. Ve společnosti s nikým nelaškujte, partnerovi nic neunikne.
Nápadem hodným mistra je pozvat na bohatý oběd osobu, se kterou se stále nemůžete na něčem domluvit. U rafinovaně vyzdobeného, pod dobrotami prohnutého stolu roztaje jako led a bude vám úslužně zobat z ruky.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist