Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85197

Výkladů - 18504

Uživatelů - 13176

On-Line : 3
Celkem : 28068151

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.4%
Partnerskou7.7%
Sebelásku6.3%
Sexuální6.2%
Duchovní6.2%
Láska ke všemu32%
Láska ke každému33.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Noha klopýtne, ale odnese to hlavaDnes 24.4.2018

má svátek

Jiří

*

Aktuální fáze měsíce

Stačí šéfův křivý pohled a vyskočíte jako čertík z krabičky. Na druhou stranu je jasné, že s dnešní intuicí vycítíte podraz na sto honů. Platí to i o milostném životě. Pokud by vám chtěl partner věšet bulíky na nos, dopadne to s ním špatně.
Konstelace Jupiteru se Saturnem vyvolává napětí, které pocítíte zejména v odpoledních hodinách. špatně se budete soustřeďovat a na nervy vám půjdou i vyslovené maličkosti. Nebylo by divu, kdybyste něco ztratili nebo založili.
Při pracovním jednání nepodceňujte drobnosti. Právě ty mohou časem přerůst v neřešitelný problém. Ujiš»ování druhé strany, že se všechno časem srovná, se můžete otevřeně vysmát. Potěší vás iniciativa starších potomků.
Vyčerpá vás rozhovor s někým, kdo nechápe ani nejprostší fakta. Nemá smysl se dlouho vysilovat. Jakmile pochopíte, že jste narazili na neprostupnou stěnu, okamžitě se dejte na ústup. Je to ve vašem nejvlastnějším zájmu.
Hlavu vám popletou komplimenty půvabné, možná o dost mladší, osoby opačného pohlaví. Neberte vážně všechno, co řekne. V jejím hlase zazní nejeden falešný tón. Nevěřte tomu, že nějak převezete šéfa. Bude vás pozorně sledovat.
Najde se příležitost k hovoru s někým, s kým by se dala dělat rychlá kariéra. Otázkou je, kolik byste za to museli zaplatit, a nejde vůbec jen o peníze. Budete-li se odněkud vracet pozdě v noci, nechoďte pěšky a raději použijte taxík.
I při utrácení malých částek mějte na paměti celkový stav svého konta. Ani se nenadějte a dokonale ho zruinujete. Svůdných příležitostí se najde dost. Měli byste se vyhnout lidem, o kterých víte, že vás budou lákat do obchodů nebo restaurace.
Zraní vás neupřímnost někoho, komu jste hodně věřili. Ještě předtím než ho odsoudíte, si nechte vysvětlit jeho pohnutky. Možná mu nejen odpustíte, ale ještě ho upřímně politujete. Nesnažte se udělat novou zkušenost s elektřinou nebo vodou.
Bude třeba setřít osobu, která vás za zády pomlouvá a škodí. Chce vám ublížit jak v lásce, tak v zaměstnání. Mars doporučuje dát jí tvrdou lekci. Mladší ročníky prokáží talent v oblasti, kterou dosud značně podceňovali.
Nezlobte se na kolegy, známé a rodinu, když odmítnu vaše plány a nápady. Myslí to s vámi dobře. Raději se znovu zamyslete, jestli nehlásáte nějaké bludy. Vaše fantazie jede na plné obrátky a snadno si spletete realitu s neskutečnou vizí.
S osobou, od které něco potřebujete, hovořte jasně a otevřeně. Merkur varuje před polopravdami a zamlčováním potíží. Některá nepříjemná fakta, mohou jiným připadat naprosto normální. Zbytečně se příliš nepodceňujte.
Konečně učiníte rozhodnutí, kterého se stále obáváte. Nemáte se však čeho bát. Kdyby ho za vás udělal někdo jiný, bude to horší. Vaše schopnost dohlédnout dál než většina lidí kolem vás, se ukáže přímo obdivuhodná.
  *

 

 


Bag in Box
Splňte požadavky vinařského zákona a čepujte víno z obalů bag in box
Bazénová chemie GUAa
Bezchlórová bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivek.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist