* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87255

Výkladů - 20088

Uživatelů - 13265

On-Line : 20
Celkem : 31619380

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.4%
Partnerskou8.5%
Sebelásku6.8%
Sexuální7%
Duchovní7%
Láska ke všemu30.1%
Láska ke každému31.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Předstíraná dobrota odpuzuje více než zjevná zlobaDnes 24.2.2020

má svátek

Matěj

*

Aktuální fáze měsíce

Neraďte nikomu, co má dělat. Při nejlepší vůli nemusíte mít pravdu. Možná ještě horší reakce by následovala poté, kdybyste ji opravdu měli. Odpolední rozhovor s partnerem dostane směr, který vás skoro vyděsí.
Schůzka s někým, s kým jste měli v minulosti citový vztah, by vás neměla svádět k nereálným představám. Pokud se můžete nějak slušně omluvit, udělejte to. Vašemu zdraví neprospěje nadměrná fyzická námaha.
Jisté změny ve firmě jsou na spadnutí. Pozorně se dívejte kolem a snažte se nezavdat příčinu ke kritice. š»astnou ruku budete mít při výběru řemeslníků nebo autoservisu. Kvalitní práce za málo peněz, zažijete malý zázrak.
Pevné nervy si vyžádá setkání s příbuzným, neomaleně se vměšujícím do vašich partnerských vztahů. Nechcete-li být stejně nevychovaní jako on, je lepší se rychle ztratit. Zvýšenou pozornost věnujte řízení vozu.
Nenoste u sebe moc peněz, vaše chu» utrácet nebezpečně vzroste. Lákadel, kolem kterých dnes půjdete, bude více než dost. Zajímavou zkušenost uděláte s mnohem mladší osobou. Naučí vás něco, na co byste sami těžko přišli.
Neuspěchejte schůzku, na které by se mělo jednat o něčem, na čem vám mimořádně záleží. Planetární aura není nejlepší, budete to mít dnes opravdu těžké. Alespoň malé přání můžete splnit dětem. O co jde, vám napoví intuice.
Potvrdí se pořekadlo, že s úsměvem jde všechno lépe. Váš nadhled a lehká ironie, natolik vyvedou vaše nepřátele z míry, že udělají pořádnou botu. Jupiter vám vnukne jedinečný nápad, jak toho využít. Nadlouho budete mít navrch.
Vytočí vás lehkomyslnost a lhostejnost kolegů, kteří už myslí na nadcházející víkend. Se zlou se však potáže, budete-li je nějak pobízet a kritizovat. V průběhu dne vyřídíte důležitý telefonát. Podaří se vám zachránit zdánlivě ztracenou věc.
Vysloužíte si uznání, které vás zaskočí. Přítel nebo příbuzní si konečně vzpomenou na něco, co jste pro ně udělali a předvedou se v tom nejlepším světle. Máte-li dojem, že je partner nějaký divný, může mu zlepšit náladu návštěva kina nebo divadla.
Luna se Saturnem naznačují, že se kvůli vám kdo trápí. Příčinou mohou být, jak neopětované city, tak vaše sobecké chování v zaměstnání. Bylo by dobré jít do sebe, možná přijdete na to, co je třeba v budoucnosti změnit.
S pozoruhodnou myšlenkou přijde někdo, komu dvakrát nevěříte. Planety doporučují pečlivě každého vyslechnout a nikoho nepodceňovat. Návštěvu, na kterou se vám nechce, je možné uskutečnit už dnes. Přinejmenším ztratíte méně času.
Dostanete dlouho očekávanou odpověď. Bohužel není jisté, že budete skákat radostí. Využít byste mohli příhodného postavení Marsu, které vás posílí dodatečnou energii k změně špatných a pro vás nevýhodných rozhodnutí.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist