* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86978

Výkladů - 19842

Uživatelů - 13264

On-Line : 8
Celkem : 31017449

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.3%
Partnerskou8.4%
Sebelásku6.7%
Sexuální6.9%
Duchovní6.9%
Láska ke všemu30.4%
Láska ke každému31.5%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Láska napraví mnohé, peníze však ještě vícDnes 11.11.2019

má svátek

Martin

*

Aktuální fáze měsíce

Sladké polibky a hezká slůvka, jsou jen jednou stránkou vašeho nynějšího milostného vztahu. Nebudete-li dnes opatrní a prozíraví, dostaví se nemilé následky. V rozhovoru s cizími lidmi si klidně dejte všechno vysvětlit dvakrát.
Nakupujte uvážlivě. Nemusíte se vydat ze všech peněz. Nelze ještě dnes vyloučit naprosto nečekané vydání. Jistou skoro zapomenutou laskavost vám vrátí člověk, kterému jste kdysi pomohli. Jeho štědré gesto vás uvede do rozpaků.
Raději se do ničeho, zvláště na chalupě, nepouštějte. Máte krizový den, moc se vám dařit nebude. Přítel začne vychvalovat jistou osobu opačného pohlaví. Je třeba na něho uhodit, a» řekne rovnou, o co mu jde. Nedejte si nic nabulíkovat.
Jste-li zadaní a přesto uvažujete o schůzce s osobou opačného pohlaví, pak jen daleko do domova. Opatrnosti není nikdy dost a štěstěna se na vás dnes neusmívá. Nedopus»te, aby vás někdo zahnal do kouta. Vaši rivalové budou nelítostní.
Ne všechno půjde podle vašich představ, ale pozor, některé porážky si nedůvěrou ve vlastní síly přivodíte sami. Je nutné si všechno pečlivě naplánovat. Zaskočí vás neochota přátel. Zřejmě se dokonce pohádáte.
Vztah, o kterém jste si mysleli, že umírá na úbytě, dostane nový rozměr. Mohl by k tomu přispět i společný večer s vaší láskou. Potrápí vás sklon k rozčilování a zveličování chyb přátel, známých a příbuzných. Nenechají si nic líbit.
Partner hodlá i nadále, možná nevědomky nebo z naivity, zneužívat vaší vstřícnosti. Bude třeba mu dát najevo, že věčně to takhle nepůjde. Útěchu nehledejte u nikoho cizího. Člověka, kterému se hodláte vypovídat, byste měli dobře znát.
Ztratíte nervy a hned jak vstanete se oboříte na blízkou osobu. Bude lepší na nic nečekat a hned se omluvit. Po celý den a ve všech situacích je nejlepším řešením kompromis. Dávejte si dobrý pozor na rozlišování toho, co je vaše a co cizí.
Připomenou vám slib, který jste lehkomyslně pustili z hlavy. Splnit ho nebude snadné a mohou vám nastat problémy. Neváhejte s přiznáním chyby a omluvte se. Nepokoušejte se najít zapomnění v náruči pochybných krátkých známostí.
Svedete těžký boj s leností a pohodlností. Přitom vám překvapivě spadne do klína možnost dostat téměř zadarmo něco, o co jiní marně usilují dlouhé měsíce a roky. Stačí natáhnout ruku nebo kývnout. Jak se zdá, zatím jste byli slepí a hluší.
Pozor na zvýšenou podrážděnost způsobenou nedostatkem spánku. Zaskočí vás nečekaný dar nebo jiná pozornost od málo známého člověka. Nemuselo by se vám vyplatit podceňování počasí, hrozí vám nachlazení.
Dojde vám trpělivost a jisté osobě připomenete její sliby. Bude-li se nadále vykrucovat, rázně s ní přerušíte všechny styky. Sklon k podezřívavosti by mohl způsobit, že neprávem napadnete někoho v blízkém okolí.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist