* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86135

Výkladů - 19240

Uživatelů - 13203

On-Line : 7
Celkem : 29370138

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.7%
Partnerskou8%
Sebelásku6.5%
Sexuální6.5%
Duchovní6.5%
Láska ke všemu31.4%
Láska ke každému32.5%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Napít se jednou je slast, dvakrát dost a potřetí nestydatostDnes 17.12.2018

má svátek

Daniel

*

Aktuální fáze měsíce

Hlavně se nerozčilujte, škodí to nejen zdraví, ale i pleti. Partnera a děti budete sice muset do práce trochu honit, ale důležité je, že sami na vánoční přípravy nezůstanete. Jenom nesmíte zapomenout všechny své pomocníky hlasitě chválit.
Pozor na to, abyste neuváženě neodmítli nabídku příbuzných na pomoc s pečením a úklidem. Nikdo se vás tím nechce dotknout, ani vám nebude nic vyčítat. Naopak, je třeba to brát jako sympatické gesto, které vám má ulehčit život.
Vaše chu» někam odjet a dát si pohov je pochopitelná, ale asi vám to nevyjde. Kupící se povinnosti vám něco podobného nedovolí. Jediným, v úvahu připadajícím povyražením bude prohlížení vyzdobených výkladních skříní. To se ale prodraží.
Pokud by se vám zdálo, že s partnerem a dětmi je k nevydržení, pak si můžete být jistí, že si myslí něco podobného. Je toho na vás všechny moc a občas to bude k nevydržení. Nelze vyloučit drobné spory a zlobné výkřiky.
Přítel nebo známý mají potíže, se kterými byste jim mohli pomoci. Je na vás, jestli oželíte pár hodin a vyjdete jim vstříc. O pochopení rodiny se bát nemusíte, hned si všichni udělají na chvíli volno. Pravdou je, že spát půjdete dost pozdě.
Nedejte se strhnout předstíranou starostlivostí někoho, kdo z vás bude tahat podrobnosti o vašem intimním životě. Jen co se za ním zavřou dveře, začne je roztrušovat po okolí. Sportujte jenom na k tomu určených místech.
Venuše s Uranem vytvářejí atmosféru, ve které si lze otevřeně pohovořit na jakékoli téma. Věci, které stále odkládáte a drobné křivdy se mohou definitivně vyjasnit. K návštěvě vás bude přemlouvat někdo, s kým se jenom rozčílíte.
Dobrá forma vám umožní se předvést při sportovním zápolení. Platí to i pro starší ročníky. Podezřelé se může zdát nadšení a hold vašich soupeřů. Možná vám budou chtít udělat radost a zároveň si připravit půdu na Vánoce.
Navzdory vašemu úsilí se hovoru o penězích a nutných předvánočních výdajích asi nevyhnete. I když to může být smutná a stresující rozprava, nijak se netrapte. Pohyb Jupiteru s sebou nese velkou naději, že se všechno nakonec vyřeší.
Nelekejte se předčasně nápadů svých miláčků. Přestože budou opravdu dost originální, nelze jim upřít racionální jádro. Nebylo by divu, kdybyste společně vymysleli něco, co udělá vaše svátky mnohem zajímavější než tomu bylo v minulých letech.
Merkur předpovídá náhlou změnu názorů člověka, se kterým jste se v minulých dnech na něčem dohodli. Nemá smysl lomit rukama, s vašimi improvizačními schopnosti si rychle poradíte. Možná jde o obrat k lepšímu.
Tvrdit nové známosti, že na ni nemáte ani chvilku volného času, by mohlo znamenat začátek konce vašeho vztahu. Pokud právě tohle máte na mysli, pak si můžete být jistí, že vám to vyjde. Kdyby ne, musíte si všechno zorganizovat úplně jinak.
  *

 

 


Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist