* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86629

Výkladů - 19457

Uživatelů - 13262

On-Line : 4
Celkem : 30314757

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9%
Partnerskou8.2%
Sebelásku6.6%
Sexuální6.7%
Duchovní6.7%
Láska ke všemu30.8%
Láska ke každému31.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Komu kyne zisk, ten hájí právoDnes 16.6.2019

má svátek

Zbyněk

*

Aktuální fáze měsíce

Je třeba si jasně uvědomit, co byste chtěli a co můžete fakticky získat. Dostanete sice spoustu rad, ale ty vám budou k ničemu. Nedělejte prudké, nezvyklé pohyby. Hrozí vám, že si hnete s plotýnkami a nenarovnáte se.
Náladu vám může pokazit hlupák, kterého bude těžké se zbavit. Jeho neuvěřitelná samolibost vyžaduje tvrdou reakci. Ve vztahu k příbuzným to nepřehánějte s důvěřivostí a štědrostí. Mohli by si na to začít zvykat.
Pořádně vás dopálí v práci. Najde se kolega, který vás obviní z něčeho, s čím nemáte vůbec nic společného. Budete mít co vysvětlovat, ale nedáte se. S pomocí síly Marsu všechna nespravedlivá obvinění vyvrátíte.
Sliby a lichotky nového nápadníka či ctitelky, neberte příliš vážně. Blíží se prázdniny a řada lidí má podivné nápady. Odpoledne byste mohli podlehnout falešné iluzi, že šéf chce slyšet jen čistou pravdu. Upřímnost si nechte na milostnou schůzku.
V nouzi nejvyšší sáhnete po malé lži. Budiž vám přičteno k dobru, že vás to nepotěší a budete si svoji slabost celý den vyčítat. širokým obloukem se vyhněte bývalé známosti. Zahrne vás výčitkami a obviní vás z věrolomnosti.
Hledáte-li místo, projděte inzeráty ve specializovaných tiskovinách. Zdá se skoro jisté, že nějaká šikovná nabídka by se tam našla. Nespoléhejte na známé, možná by vám i rádi pomohli, ale mají spoustu vlastních starostí.
Ani v případě skutečně náročných povinností nemůžete přiznat, že něčemu nerozumíte. Vaši rivalové se na takovou příležitost třesou. Roznesou vás na kopytech. Starosti budete mít s přítelem, který se zapletl do něčeho ošklivého.
Úsměv sympatického člověka ve vás probudí oprávněné naděje na malý flirtík. Odvaha a originální nápady vám nechybí. Při troše dobré vůle, budete-li na to mít náladu, odpustíte někomu, kdo vám před časem ublížil.
Kro»te svoji zvědavost, váš zájem o soukromé záležitosti kolegů a známých bude chvílemi přesahovat přijatelnou hranici. Zaslechnete řeči, které by měly vzbudit vaši zvědavost. Není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu.
Dojde vám, že s některými nově získanými informacemi by se dal udělat dobrý obchod. Uděláte krok, kterým na poslední chvíli předejdete hrozícímu nebezpečí. Rozhlédnete-li se pozorně kolem sebe, neujde vám zklamaný výraz jisté osoby.
Planety naznačují neshody s náladovým, možná žárlivým partnerem. Nemusí jít vždycky jen o podezření z milostných pletek. Mohly by mu vadit i vaše úspěchy ve společnosti a v zaměstnání. Potřebuje vaše pochopení a pomoc.
Uškodit si můžete snahou se předvádět a chlubením. Uran varuje, že osoba, na kterou chcete udělat dojem, od vás očekává něco úplně jiného. Někdo vás bude přetahovat do své firmy. V tomto období by to bylo velice riskantní.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist