Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85880

Výkladů - 19091

Uživatelů - 13203

On-Line : 5
Celkem : 28974229

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.6%
Partnerskou7.9%
Sebelásku6.4%
Sexuální6.4%
Duchovní6.4%
Láska ke všemu31.6%
Láska ke každému32.7%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Když v pytlíku peněz není, tehdy se i rozum měníDnes 15.10.2018

má svátek

Tereza

*

Aktuální fáze měsíce

Návštěvu nebo výlet vám může znepříjemnit a pokazit člověk, který překroutí všechno, co řeknete a lže, jako když tiskne. Nezbude než mu dát pořádnou lekci. Na dosah ruky máte uskutečnění jednoho vašeho romantického snu.
Pohyb Saturnu s sebou nese drobnou nepříjemnost. Nedá se nic moc dělat, nějak se s tím bude nutné vyrovnat. Důležité je, že se můžete spolehnout na rodinu. Chystáte-li se na cyklistický výlet, nezapomeňte doma mobilní telefon.
S nepořízenou se vrátíte ze setkání, na kterém jste se chtěli dozvědět něco důležitého. Možná bude lepší nikam nechodit. Nebudete se nervovat a ušetříte čas i peníze. Nevymlouvejte starším dětem jejich známost, jenom se zle pohádáte.
Nedejte se vyprovokovat k rozhodnutí, kterého budete litovat. Někdo vám chce zabrnkat na nervy a nebude si vybírat prostředky. Nejlepší bude, všechno okamžitě tvrdě vrátit. Váš miláček na vás bude loudit slib, který nemůžete splnit.
žádná, ani sebelépe rozjíždějící se diskuse a rozhovor, vám nic nepřinese. Lidé, se kterými budete hovořit, budou většinou jen mlátit prázdnou slámu. Planetární konstelace přeje řešení technických problémů a manuální práci.
Luna s Jupiterem svádějí k lehkomyslnosti a nestřídmosti. Kritické chvíle přijdou přesně v tom okamžiku, kdybyste se měli chovat skromně a zdrženlivě. Dvojnásob to platí ve větší společnosti. Hlavně si nevyskakujte na partnera, ani před ním.
Využijete příležitosti a vrátíte se k rozhovoru nebo záležitosti, která se vám zrovna nepovedla. Dnes na to půjdete úplně jinak, a také konec bude podle vašich představ. Máte šanci získat věc, po které už dlouho toužíte, nahraje vám náhoda.
Potěší vás perspektiva klidného odpoledne ve společnosti lidí, které máte rádi. Neexistuje proto žádný důvod se rozčilovat nebo dokonce zlobit. Nedělejte si násilí a nudné povinnosti a setkání s různými protivy klidně odložte nebo zrušte.
Zapnout všechny smysly je třeba poté, co vás známý zahrne lichotkami a projevy hraného úžasu.Stoprocentně něco potřebuje a připravuje si půdu. Velkým obloukem míjejte supermarkety a tržnice, rodina už má jasno, co bude třeba koupit.
Určitý pocit ranního rozladění nepotrvá dlouho. Ten tam bude v okamžiku, kdy zaregistrujete zájem atraktivní osoby opačného pohlaví. Zadaní asi této příležitosti nevyužijí, ale na duši je to pohladí stejně krásně jako svobodné.
Dlouhých pár minut navíc si vyžádá záležitost spojená s vašimi dětmi. V podstatě nic, co nezvládnete, ale odložit to nelze. Omezte četnost dnešních kontaktů s osobami opačného pohlaví. Reakce vaší lásky se nedají předvídat.
Vaši blízcí vás mohou zaskočit představou, která vás poněkud vyvede z míry. Na druhou stranu by se vám něco takového líbilo také. Možná, když si sednete a dáte hlavy dohromady, najdete způsob, jak společný sen realizovat.
  *

 

 


Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist