Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85441

Výkladů - 18518

Uživatelů - 13202

On-Line : 20
Celkem : 28399207

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.4%
Partnerskou7.8%
Sebelásku6.3%
Sexuální6.3%
Duchovní6.3%
Láska ke všemu31.9%
Láska ke každému33%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Ozdobou omezenců je jejich tupostDnes 25.6.2018

má svátek

Ivan

*

Aktuální fáze měsíce

I kdyby se vám zdálo, nebo vám někdo tvrdil, že se nějaké povinnosti nedají odložit, chvíle v lese, u vody a krbu jsou pro vaše zdraví a psychiku důležitější. Váš organismus potřebuje odpočinek, jedete jen na rezervu.
Mohlo by dojít k situaci, kdy budete stát proti většině lidí ve své blízkosti. Nedejte se tím zmást a trvejte na svém. Dojde totiž k pokusu svalit na vás vinu za něco, co jste neudělali. Při jízdě vozem pozor na olejové skvrny a díry v silnici.
Počkejte s hodnocením lidí, které uvidíte poprvé. Skutečná osobnost bývá někdy ukryta dost hluboko. Hlídejte si žaludek, neodsouvejte snídani na poledne a oběd na večer. Potom to přeženete a den vám zkazí bolestivé křeče.
Měli byste ocenit přejícné gesto příbuzných. Pokud to neuděláte, hrozí vám delší, zcela zbytečné odcizení. Budete-li připravovat nějakou pochoutku v krbu nebo na grilu, pozvěte sousedy. Jinak vás označí za příkladné lakomce.
Najdete si novou známost, ale o rozchodu se starou nebudete chtít ani slyšet. Venuše s Marsem varují, že pokus honit několik zajíců naráz, se nemusí vyplatit. Musíte si všechno nechat jen pro sebe, žádné chlubení přátelům.
Nepovedené ráno, možná důsledek včerejšího hýření způsobí, že budete v bojovné náladě. Zle se oboříte na každého, kdo by vás chtěl zlobit a provokovat. Nelze vyloučit naprosto zbytečnou hádku s někým, na kom vám nezáleží.
Budete činorodí a veselí, projeví se u vás zdravá soutěživost a chu» předvést se v dobré formě. Dařit se vám bude při práci i na hřišti. Problém se objeví ve chvíli, kdy bude někdo lepší a troufne si to okomentovat jedovatou poznámkou.
Pokud nemusíte stihnout něco opravdu důležitého, odpočívejte a odpočívejte. Partner a děti od vás očekávají, že budete patřit jen jim. Dost by vám vadila nečekaná návštěva. Večer se dá očekávat důležitý telefonní rozhovor.
Tvůrčí a podnětná atmosféra způsobí, že stihnete všechno, co si naplánujete. Ve společnosti se nebojte vzít si slovo a neostýchejte se dát vyniknout tvarům, kterými se můžete pochlubit. Získáte nové obdivovatele a ctitelky.
Zbavíte se předsudků vůči některým lidem. Neptun přispěje k tomu, že se setkáte v zcela jiné, mnohem příjemnější situaci, takže se můžete chovat naprosto přirozeně a svobodně. Bolest chodidel odstraníte důkladnou masáží.
Nemusíte mít vždycky pravdu. Kontrolujte své reakce, nechovejte se sobecky. Fakt, že se vám to, co navrhuje rodina, nezdá příliš zábavné, není vůbec důležité. Děti a partner od vás očekávají dobrou vůli, zájem a vstřícnost.
Vydaří se vám výlet do míst, která máte s partnerem rádi a spojujete je se vzpomínkami na dávné společné okamžiky. Nebude-li to nezbytné, vyhněte se kolem poledne rušným vozovkám. Hrozí vám potíže způsobené cizí nepozorností.
  *

 

 


Bag in Box
Splňte požadavky vinařského zákona a čepujte víno z obalů bag in box
Bazénová chemie GUAa
Bezchlórová bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivek.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist