Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85796

Výkladů - 19039

Uživatelů - 13202

On-Line : 1
Celkem : 28861301

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.6%
Partnerskou7.8%
Sebelásku6.4%
Sexuální6.4%
Duchovní6.4%
Láska ke všemu31.6%
Láska ke každému32.7%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Vlastní povýšenost člověka ponižujeDnes 25.9.2018

má svátek

Zlata

*

Aktuální fáze měsíce

Okolí vám nedopřeje chvíli oddechu. Budete s sebou muset pořádně hodit. Přitom byste si nejraději dali nohy na stůl a věnovali se osobním záležitostem. Snaživý kolega naznačí nadřízeným, že si své povinnosti neplníte, jak byste měli.
Příležitost blýsknout se před nadřízenými budete mít před polednem. Dokážete-li se poprat s leností, posílíte svoji pozici ve firmě. Provětrat peněženku by vám mohla nepozornost při řízení motorového vozidla. Nenaslouchejte spolujezdci.
Máte-li namířeno do společnosti, je třeba se ujistit, že tam nebude někdo, koho váš partner naprosto nesnáší. Zkazili byste večer nejen sobě, ale i řadě dalších lidí. Celkem spokojení odejdete z banky nebo jiné instituce půjčující peníze.
Neurážejte se, když se přihlásíte o náročný úkol a budete odmítnuti kvůli údajnému nedostatku zkušeností. Vaše hvězdná hodina přijde později, netrapte se předčasně. Sympatický dojem uděláte na nového souseda nebo kolegyni.
Dejte alespoň na chvíli šanci známému, který vás bude otravovat nudnými řečmi. Mohla by z něho vypadnout perla, kterou sice on sám nepochopí, ale vy jí využijete. Je čas požádat novou lásku o splnění jejích neustálých slibů.
Máte nejvyšší čas vyslechnout žehrajícího si partnera nebo starší potomky. Váš dojem, že nejde o nic vážného, nemusí být správný. Je ve vašem zájmu předejít nepříjemnostem, pokud to ještě jde. Pozor na užívání neznámých léků.
Dávejte si dobrý pozor na soupeře, kteří by vás mohli dokonale zaskočit mimořádnou iniciativou a vynalézavostí. Platí to jak v zaměstnání, tak v lásce. Negativní aura Saturnu způsobí, že budete neoprávněně nosit nos hodně vzhůru.
Příkladně se vypořádáte s jistým technickým problémem. Potěší to zvláště starší ročníky, které se silně obávaly blamáže. Pozor, abyste nevyhodili něco, co budete ještě do večera potřebovat. Jste trochu roztržití.
Ověřte si, jestli platí všechno, co jste minulý týdne dohodli. Konstelace Merkuru s Jupiterem vzbuzuje pochybnosti o solidnosti vašich klientů a obchodních partnerů. Stejně tak neuškodí, když si prověříte pravdivost toho, co vám řekne vaše známost.
Jako by vám ráno něco přeletělo přes nos, budete celý den náladoví a nikdo se vám nezavděčí. Nebylo by divu, kdybyste se poškorpili s partnerem, kolegy i přáteli. Měli byste se držet hodně zpátky a dávat si pozor na jazyk.
Obcházení obchodů s někým, kdo má peněz na rozhazování, vás může rozladit natolik, že se po návratu domů pohádáte s celou rodinou. Bude proto rozumnější běžet rovnou z práce domů. Zamotané věci neřešte pomocí telefonu.
Nenu»te se k ničemu, do čeho se vám nechce. Podvědomě tušíte, že takhle se jistá věc vyřídit nedá. Osoba, která nedávno odmítla vaše lichotky, změní názor a pod průhlednou záminkou se pokusí znovu dostat do vaší blízkosti.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist