* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88383

Výkladů - 18853

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.8%
Partnerskou9.4%
Sebelásku7.9%
Sexuální­8.4%
Duchovní­8.6%
Láska ke všemu26.6%
Láska ke každému28.2%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Práce nad tvé sí­ly nepřinese dobrý užitekDnes 25.5.2024

má svátek

Viola

*

Do realizace jisté představy se můžete pustit až poté, co si zajistí­te podporu vlivného známého. Hodně záleží­ na tom, jaké si vytvoří­te podmí­nky. Konkurence a sokové nejsou včerejší­, ani oni nespí­. Dávejte si pozor, komu dáte důvěru.
Všechno je dnes vás, šéf vás bude ždí­mat a nutit, abyste se přetrhli. Všechny sví­zele vám vynahradí­ spří­zněná duše, se kterou stráví­te krásný, vzrušují­cí­ večer. Trochu slabší­ psychická kondice by vás měla varovat před dlouhým sezení­m za volantem.
Můžete se spolehnout na svoji intuici a přehled. Cizí­ pomoc byste neměli potřebovat. Elegantně a s humorem zvládnete situaci, kdy se budete muset postavit na jednu ze dvou rozhádaných stran. Vážně si pohrajete s myšlenou na změnu mí­sta.
Chcete-li proží­t klidný den, vyhněte se hovorům o penězí­ch, náboženství­ a politice. Vᚠpocit, že se vždycky dokážete přizpůsobit druhé straně, by se mohl ukázat jako omyl. Neztrácejte energii pokusy změnit něco, na co nemáte vliv.
Při setkání­ s cizí­mi lidmi se nebojte být otevřenější­ a pří­stupnější­. Nabí­zí­ se vám pří­ležitost nají­t nové přátele. Nezapomí­nejte, že nežijete ve vzduchoprázdnu. Budete-li si dělat nějaké plány, berte ohled na své okolí­, zejména partnera a děti.
V slabší­ch okamžicí­ch se u vás projeví­ sklon k sobectví­. Vypjatý egocentrismus by vám vadil zejména ve vztazí­ch s opačným pohlaví­m. Hlí­dejte si finance. Snadno podlehnete iluzi výhodné investice a přijdete o nemalou částku.
Planety naznačují­, že vyří­dí­te záležitost, která se z nejrůznější­ch důvodů vleče už neúnosně dlouho. Mnohem snáze se dohodnete s mladší­mi, předsudky nezatí­ženými lidmi. Na jistou věc začnete nahlí­žet z druhé stránky.
Respekt si zí­skáte zásadní­m postojem ve věci, kterou dovedete k úspěšnému konci. Vaše důslednost vám zajistí­ obdiv okolí­. Může to významně napomoci tomu, abyste nebyli nuceni tvrdě bojovat o lepší­ pozici ve firmě.
Rodina vás zaskočí­ přání­mi a představami, které několika stovkami neodbudete. íˆekají­ vás horké chví­le. Máte jen dvě možnosti, být patřičně tvrdí­ a následky si jistě umí­te dobře představit, nebo zruinovat rodinnou kasu.
Merkur v těchto dnech nepřeje realizaci konkrétní­ch cí­lů. Bude proto lepší­ si dnes všechno ještě jednou promyslet. Jste-li sami a těší­te se na schůzku s poslední­m objevem, nemluvte o věcech, kterým nerozumí­te.
Někdo na vás vyrukuje se smyšleným obvinění­m. Chce to pevné nervy, hlavně se nedejte strhnout a odpusÂťte si ostřejší­ výrazy. Omezte své milostné aktivity, planetární­ aura není­ nejpří­znivější­. Hrozí­ vám, že spadnete do připravené léčky.
Dokážete si udělat perfektní­ závěr i z několika drobných informací­. Trvejte na svém, když ne hned, tak později se ukáže, že jste měli pravdu. Sblí­ží­te se s někým, o kom jste až dosud neměli zrovna nejlepší­ mí­nění­. život je plný překvapení­.
  *

 

 


Najdi si vysněnou práci
Sníš o dobré práci? Svoji práci snů najdeš na www.DobraPrace.cz

Odkazy
 


*


Tip


„ A všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo a jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí nᚠsnář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze nᚠsnář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist