* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86267

Výkladů - 19271

Uživatelů - 13204

On-Line : 9
Celkem : 29589310

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.8%
Partnerskou8%
Sebelásku6.5%
Sexuální6.5%
Duchovní6.5%
Láska ke všemu31.3%
Láska ke každému32.4%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Způsob řeči je obrazem duchaDnes 19.1.2019

má svátek

Doubravka

*

Aktuální fáze měsíce

Jupiter s Marsem slibují, že na zdánlivě nevýhodném obchodě nakonec neproděláte. Zbytečné obavy se vás mohou zmocnit po pracovní poradě nebo jiném jednání. Budete se muset setkat s člověkem, kterého právem nesnášíte.
Potíže, které vám nahánějí strach, nebudou tak hrozné. S některými si poradíte sami, s jinými vám pomohou přátelé. Jenom pozor na nemístnou sebejistotu a tendenci k zbrklosti. Podaří se vám ukončit spor s příbuznými.
Při investicích a nákupech musíte věřit hlavně sami sobě, nezdá se, že by vám někdo poradil něco chytřejšího. Za dobrou práci vás čeká překvapivě vysoká odměna. Hlídejte se, abyste zcela neztratili hlavu kvůli nové lásce.
Dojde k střetu se známými. V pozadí bude docela obyčejná, lidská závist. Není nic, čeho byste měli litovat. Vyhněte se lehkomyslnému flirtu se zadanou osobou, dříve či později přijde s přáním, které by vás dostalo do úzkých.
V souvislosti s jedním úkolem se odvážně pustíte na hodně neprobádané stezky. Na místě je zvýšená opatrnost a odpovědnost za každý krok. Merkur radí nespoléhat jen na vlastní sily. šance na vysněný postup je za dveřmi.
Mějte se na pozoru, neberte na lehkou váhu různá varování a výstrahy. Nejde jen o to, co vám radí přátelé, ale naslouchejte rovněž svému vnitřnímu hlasu. Dostanete se na rozcestí a najít správnou cestu, bude otázkou intuice.
Do rozpaků vás uvedou projevy sympatií osoby, kterou jste kdysi obdivovali, ale dnes už je vám lhostejná. Kdyby vás zklamal kolega nebo přítel, nelamte nad ním hned hůl. Již brzy se dočkáte velkého zadostiučinění.
Nikomu nevykládejte o svých potížích, obrázek úspěšného člověka vám sluší. Planety věří vašim plánům, s kolegy a známými to bude slabší. Ti uvěří jen pádným argumentům. Na všechna jednání se musíte pečlivě připravit.
Budete nezvykle velkorysí, přestanou vám vadit některé věci, ale přesto se rozejdete s lidmi, o kterých víte, že na vás mají negativní vliv. Pobavíte se tím, co postihne závistivého kolegu. Stane se mu přesně to, před čím vás varoval.
Nepodceňujte zdravotní potíže, i lehké nastydnutí chce své. Saturn předpovídá nějaké překvapení. Možná novou práci, možná dokonce jinou profesi. Jste plni odhodlání, a vlivem planet i mnohem sebevědomější než jindy.
Neodkládejte rozhodnutí, které už dlouho nosíte v hlavě. Současné problémy jsou jen opakováním situace, kterou už jste v minulosti správně vyřešili. Pokud to půjde, odložte delší cesty vlastním vozem.Vyzkoušejte hromadnou dopravu.
Nedělejte si hlavu s pomluvami a chodbovými řečmi. Již dnes dokážete obrátit jejich tok a využít je ve svůj prospěch. Toho, kdo je šíří, čeká spravedlivý trest. Ve finančních záležitostech rozumně hospodařte s hotovými penězi.
  *

 

 


Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist