* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook



   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86056

Výkladů - 19188

Uživatelů - 13203

On-Line : 6
Celkem : 29221403

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.7%
Partnerskou7.9%
Sebelásku6.4%
Sexuální6.5%
Duchovní6.5%
Láska ke všemu31.5%
Láska ke každému32.6%


Výměna ikonek



EsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Pole má oči, les uši, chovej se všude jak sluší



Dnes 21.11.2018

má svátek

Albert

*

Aktuální fáze měsíce

Průběh nejistého sporu se obrátí ve váš prospěch. Na vaši stranu se postaví někdo, kdo dosud velmi váhal. Někdo se rovněž pokusí koupit si vaší přízeň nebo vliv. Neodmítnete ho hned, ale vaše lepší já nakonec zvítězí.




Nabízí se příležitost získat si sympatie kolegů. Stačí, když jim vyjdete vstříc a pomůžete jim s plněním povinností, na které sami nestačí. Obdivuhodnou vynalézavost předvede váš nový ctitel. Zasloužil by si přinejmenším sladkou odměnu.




Partnera popudíte návrhem škrtů v rodinném rozpočtu. Asi se nebudete divit tomu, že se za něho postaví i dospívající děti. S prosazením jakéhokoli rozhodnutí to budete mít těžké. Nemá smysl tlačit na pilu, raději ustoupíte.




Kdyby záleželo jen na vás, pustíte se do riskantního obchodu. Váš partner až takovým hazardérem nebude a dočasně zamkne rodinnou kasu na sedm západů. Asi se trochu poškorpíte, ale za čas mu budete blahořečit.




Nebudete-li si v některých situacích jistí jak dál, vydejte se osvědčenou střední cestou. Nespěchejte s pomocí známému, o kterém víte, že se před vámi objeví za pár dní znovu. Jestliže se urazí a přestane s vámi mluvit, bude to jen dobře.




Získáte spoustu kontaktů, ale využít se dají jen některé. Většinou totiž narazíte na mluvky, na které se nemůžete ani v nejmenším spolehnout. Obloukem obcházejte vinárny a restaurace. Chybí vám dnes smyl pro míru a odpovědnost.




Bude nutné upravit plán, který se v současné době nedá realizovat. Jupiter doporučuje obrátit se na někoho zkušenějšího a protřelejšího. Chce to více skromnosti, nenamlouvejte si, že žádnou cizí radu a pomoc nepotřebujete.




Merkur doporučuje cestou z práce nikde nelelkovat a zamířit rovnou domů. Partner na vás netrpělivě čeká s důležitým rozhodnutím. Navíc nelze vyloučit, že by vás mohlo potkat něco nepříjemného. Pozor na páteř, nenoste těžké věci.




Máte-li namířeno na úřady, obrňte se trpělivostí. Svého dosáhnete jen v tom případě, že se dokážete prokousat stohy předpisů a nařízení. Zajímavou pochoutku ochutnáte na nějaké menší společenské nebo reklamní akci.




Nebraňte se svému vyslání na školení a do vzdělávacích kurzů. Berte to jako jasný důkaz toho, že s vámi ve firmě počítají. Máte-li večer namířeno do tělocvičny, nepřepínejte síly a nedokazujte okolí, jak jste stále ještě pružní.




Nadbíhat vám začne známý, který se nedávno rozešel s partnerem. Jste-li svobodní, můžete na jeho lichotky kývnout, ale zadaní by se měli mít na pozoru. Víc než cokoli jiného hledá obě», která mu zvýší ztracené sebevědomí.




Dovtípíte se, že vás chce někdo připravit o plody vašeho úsilí. Potlačíte chu» si to s ním otevřeně vyříkat a přichystáte mu sladkou pomstu. Někdo by mohl říci, že to o vás není hezké, ale každý darebák potřebuje dostat lekci.








  *

 

 






Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.

Odkazy
 






*






Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 



*



Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist