Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 84890

Výkladů - 18498

Uživatelů - 13044

On-Line : 4
Celkem : 27707557

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.2%
Partnerskou7.7%
Sebelásku6.2%
Sexuální6.1%
Duchovní6.2%
Láska ke všemu32.2%
Láska ke každému33.5%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Oženit se znamená zdvojnásobit své povinnosti a napolovic omezit svá právaDnes 23.2.2018

má svátek

Svatopluk

*

Aktuální fáze měsíce

Nemračte se na šéfa a kolegy, jim z toho hlava neztěžkne a vám to nepomůže. Chcete-li získat místo na slunci, musíte na to jinak. Únavného nápadníka či ctitelku je třeba odmítnout taktně a diplomaticky. Mohou se vám mstít.
Objeví se před vámi někdo, na jehož existenci jste už skoro zapomněli. Zachovat klid a neutrální výraz, je téměř nemožné. Ještě štěstí, že od vás nebude nic chtít. Nebuďte přísní na starší potomky, byli jste v jejich věku stejní.
Přátelé od vás něco potřebují, ale nechce se jim přiznat barvu. Při sebemenším podezření, že od vás chtějí nemožné, musíte hrát mrtvého brouka. To a» vás klidně mají za ignoranta a hlupáka. Na tom nemůžete prodělat.
Nemá smysl se rozčilovat kvůli věcem, které dokáže obratem ruky napravit. Berte to jako nepříjemnou zkušenost, nic víc. Dnes máte velké možnosti a nějaké prkotiny vás nemohou zastavit. Opatrnosti není nikdy nazbyt v milostných vztazích.
Nepouštějte se do nejistých finančních operací. Hrozí vám, že zdvojnásobíte své problémy. Nadějné vyhlídky slibuje nečekaný flirt. Váš nový ctitel z vás bude opravdu pryč, nějaký podraz téměř nepřichází v úvahu.
Pokusí se vám obalamutit někdo, koho máte dávno prokouknutého. Mars varuje před podlehnutím nátlaku osob, odvolávajících se na vaši dlouholetou známost. Nepodceňujte svoji předtuchu, zejména před delší cestou vlastním vozem.
Opatrně s projevy solidarity vůči lidem, kteří si to nezaslouží. Nepodléhejte hraným emocím a falešnému nářku. Někteří lidé dobře vědí, co na vás platí a pokusí se vás zneužít. Věřte svým obranným instinktům.
Pobaví vás, upřímně řečeno trochu škodolibě, malér člověka, který se umí jen chvástat. Na to, abyste se přidali k jeho soudcům psychicky nemáte, ale litovat ho nebudete. Na nervy vám zabrnkají partnerovi protivní příbuzní.
Podivná shoda náhod způsobí, že člověka, kterého si ceníte, uvidíte v zcela jiném světle. Nedělejte z toho předčasné závěry, buďte tolerantní. Snadno zavrhnete někoho, kdo si to nezaslouží. Odložte jednání na úřadech, nejste dobře připraveni.
Překvapí vás vstřícnost lidí, kteří vám ještě včera nemohli přijít na jméno. Vděčíte za to Luně s Jupiterem a svému optimistickému pohledu na zdánlivě ztracenou záležitost. Vaše zarputilost vám získá sympatie okolí.
Hrozí vám, že se kvůli hlouposti pohádáte s někým, koho máte rádi a věříte mu. Musíte se dnes držet zpátky. Disharmonie v postavení Marsu a Uranu trochu zamíchá vaším pojetím některých hodnot. Sami musíte cítit, že nejste ve své kůži.
Příteli, který se dostal do hodně prekérní situace, byste neměli nic namlouvat. Je to jeho vina a pokud se s tím nesmíří, nikdo jiný za něho tahat kaštany z ohně nebude. Nezadělávejte si na další malér. Dobrodušnost má své meze.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist