* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87179

Výkladů - 20005

Uživatelů - 13265

On-Line : 5
Celkem : 31442119

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.4%
Partnerskou8.5%
Sebelásku6.8%
Sexuální7%
Duchovní7%
Láska ke všemu30.2%
Láska ke každému31.3%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


V lásce jsou všichni muži pokročilými začátečníkyDnes 26.1.2020

má svátek

Zora

*

Aktuální fáze měsíce

Planety vám přejí ve finančních záležitostech. Merkur slibuje příliv energie a dobré nápady. Obklopí vás však rovněž přátelé, předhánějící se ve vymýšlení zábavy. Všechna přízeň osudu tak může snadno přijít v niveč.
Mějte soudnost při otvírání peněženky, jste sto utratit poslední peníze. Představa o částce, kterou máte na cestě, se může ukázat jako značně přehnaná. Nějaký ten výstřelek si můžete dovolit v lásce. Vašemu idolu za to stojíte.
Budete přinuceni věnovat se rodinným záležitostem, zejména podmínkám bydlení. Vaše práce tím značně utrpí, ale nedá se s tím nic dělat. Partnerovi došla trpělivost a bude neodbytný. Pozor na jedno zbytečné slov navíc.
V případě prosazování svých práv budete muset prokázat tvrdost a odolnost. Máte-li pocit, že si zasloužíte vyšší plat a postavení, máte k tomu dnes mimořádnou příležitost. Někdo spadne ze židle, po které toužíte.
Dávejte si pozor na to, co podepisujete. Váš podpis je mnohem cennější, než myslíte. Je vhodný čas k vážnému rozhovoru s vaší láskou. Oba si potřebujete vyjasnit pár důležitých věcí. Nedovolte, aby se mezi vás vkradla nedůvěra.
Chcete-li získat lepší postavení, záleží jen na vaší fantazii a odvaze. Uran s Neptunem naznačují, že vás možná čeká štěstí někde dál od domova. Proto neodmítejte žádnou cestu. Hlídejte si zdraví, pozor na teplotní výkyvy.
Pokud se vám v něčem nedaří, berte to jako signál, že s tím máte na čas přestat. Jupiter vám vnukne plán, se kterým budete mít všechno mnohem snazší. Nechtějte se předvádět před kolegy. Někdy je lepší důsledně mlčet.
Nedělejte si přehnané starosti s nahromaděnými úkoly. Uran je zárukou, že se některé vyřeší skoro samy. Stačí dokončit pár nejdůležitějších. Zaujme vás jednání přítele, který se vážně pohádal s partnerem a hrozí mu rozvod.
Před odchodem z domu, překontrolujte funkčnost zámků. Jen zdánlivě nevýhodný obchod můžete udělat s mladou, vynalézavou osobou. Nutno dodat, vše v rámci zákona. Atmosféru v rodině pozitivně ovlivní vaše finanční obratnost.
Do práce se budete muset hodně, hodně nutit. Také to na vás bude patřičně znát. Nedivte se proto tázavým pohledům kolegů a šéfa. Kdyby to jen trochu šlo, stáhněte se stranou. Předvídavě odmítnete flirt, který vám přinese jen rozčarování.
Znovu se potvrdí, jak důležitá je pro vás rodina. Nejenže vám dobře poradí, ale zároveň poskytne i nezištnou, obětavou pomoc. Nestačíte se divit, jak skvělé máte příbuzné. Díky nečekané událost si vás začne předcházet šéf.
Dokonce i v případě, že se vám nedaří a některé povinnosti vás pořádně štvou, neuvažujte o změně místa. Všechno se brzy změní a vztahy ve firmě se upraví. Počítejte s většími výdaji souvisejícími s rodinou. Partner a děti se chtějí odvázat.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist