Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85580

Výkladů - 18589

Uživatelů - 13202

On-Line : 13
Celkem : 28557573

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.5%
Partnerskou7.8%
Sebelásku6.3%
Sexuální6.3%
Duchovní6.3%
Láska ke všemu31.8%
Láska ke každému32.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Pravda existuje, vymýšlí se ležDnes 21.7.2018

má svátek

Vítězslav

*

Aktuální fáze měsíce

Tvrdou lekci dáte rivalům a konkurenci. Nejste dnes nijak trpěliví, s ničím se nebudete dlouho párat, pro ostřejší slovo nepůjdete daleko. Vidina konfliktu vás nemůže vyvést z míry. V milostném vztahu by to však takhle nešlo.
Dvakrát milé vám to nebude, ale nové nápady kolegů, známých či dokonce vašich starších dětí, budou mnohem lepší než vaše. Měli byste to veřejně uznat. V opačném případě se vystavíte posměchu a přestanou vás brát vážně.
Planetární aura sice přeje změnám, ale neuškodí stát oběma nohama pevně na zemi. Existuje reálná hrozba, že se pokusíte zvrátit vývoj záležitosti, která se rozbíhá docela nadějně a jakýkoli zásah ji citelně ohrozí.
Na obzoru je š»astný konec vašich milostných problémů. Již dnes se dozvíte, jakou máte naději a jak na tom opravdu jste. Nenápadně, ale zato velmi působivě, dokážete podtrhnout své přednosti v porovnání s rivaly.
Vyděláte na změně neudržitelných postojů a opuštění nereálných představ. Může se stát, že vám to někdo vyčte, ale to by vás mělo ponechat v klidu. Ten, kdo to s vámi myslí opravdu dobře, vás jednoznačně podpoří.
Začnete-li spekulovat nebo někde smlouvat, zbudou vám jen oči pro pláč. Zvláště v cizině prozíravě zvažte, co se vám vyplatí koupit. Nejeden turista draze získal něco, co je doma za babku. Otvírejte jen oči, peněženku v žádném případě.
V zaměstnání bude obvyklá letní nuda. Záleží však na tom, jestli si odpoledne půjdete zaplavat a jinak zasportovat, nebo strávíte zbytek dne popíjením chutného moku a požíváním vybraných lahůdek. Výběr druhé varianty vaší kondici neprospěje.
Pozor na chytráky spoléhající na vaši slabou pamě». Budou bezostyšně tvrdit, že jste jim něco slíbili a apelovat na vaši čest. Nedejte se zmást, staré i nové závazky máte plně pod kontrolou. Nesponzorujte cizí choutky.
Příjemné chvíle strávíte ve společnosti přátel z mládí. Oceníte zejména příležitost obnovit staré kontakty. Jeden z nich slibuje v budoucnosti lépe placenou práci, hodnotnou zakázku nebo přinejmenším skvělou zábavu.
Cizí problémy by vás mohly natolik pohltit, že zapomenete na vlastní. Vaše snaha pomáhat, si zaslouží uznání, ale všechno má své hranice. Nedivte se partnerovi, kdyby ztratil nervy a obvinil vás z nezájmu o rodinu. Něco na tom bude.
Pobaví vás dospívající děti, ale nesmíte to na sobě dát znát. Kdyby se jim zdálo, že je neberete vážně, začnou své problémy probírat s někým méně odpovědným. Jen tak mimochodem, bez zvláštního vypětí, významně pomůžete své firmě.
Známí a kolegové vám mohou vytknout aroganci a přehnané ambice. Ani se jim moc nedivte, vaše poslední úspěchy a životní postoje vyvolávají u řady lidí závist. Nejsnadnější způsobem, jak omluvit svoje neúspěchy, je pomlouvat druhé.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist