* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86582

Výkladů - 19406

Uživatelů - 13262

On-Line : 4
Celkem : 30197740

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9%
Partnerskou8.2%
Sebelásku6.6%
Sexuální6.7%
Duchovní6.7%
Láska ke všemu30.9%
Láska ke každému31.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Nač nutit toho, kdo sám chceDnes 21.5.2019

má svátek

Monika

*

Aktuální fáze měsíce

Potřebujete pár klidných chvil jen pro sebe. Sednout si k hezké knize a poslechnout si oblíbenou hudbu. Dnešní večer je k tomu jako stvořený. S pobavením vyslechnete člověka, o kterém dobře víte, že lže jako když tiskne.
Nepouštějte se dál od domova bez odpovídající peněžní rezervy. Potká vás překvapení, které ale nebude nijak levné. Na druhou stranu je téměř jisté, že se pobavíte jako už dlouho ne. Držte se dál od motorové pily, sekačky a brusky.
Podezřele hodně černých mraků se kupí nad vaším partnerským vztahem. Pokud je příčinou hrozící krize pouze nuda, snadno si poradíte. Nelze však vyloučit ani pletichy třetí osoby. Chce to odjet na celý den, někam hodně daleko od lidí.
Projeví se důsledky neopatrnosti z minulých dní. Může jít o konflikt s jistou osobou i náhlou nutnost větších výdajů. Nedejte se přemluvit k návštěvě obchodního centra. Nic moc nekoupíte a stejně se vrátíte domů s prázdnou peněženkou.
Pokud se chystáte na oběd s příbuznými, počítejte s tím, že vás pořádně nepustí ke slovu. Budou spokojení, když je necháte vypovídat. Pozor na flirt s neodpovědným známým či sousedkou. Vůbec si neužijete a jen přijdete do řečí.
Stane se něco, co jste celkem očekávali, i když možná trochu později. Nedáte se proto téměř ničím vyvést z míry a na všechno budete mít tu nejlepší možnou odpověď. Na nervy tím půjdete zejména dospívajícím dětem. Snažte se je pochopit.
Neztrácejte energii hádkou s lidmi, které stejně o ničem nepřesvědčíte. Fakt, že jde o blízkou osobu v tom nehraje žádnou roli. Nádherně si odpočinete ve společnosti lidí, kteří mají stejné koníčky a záliby. Sběratelé získají cenný kousek.
Zahradnické a domácí práce budete muset zvládnout sami. Zbytek rodiny má o nedělní zábavě jinou představu. Bylo by rozumnější ustoupit, ale nedáte-li jinak, alespoň nikoho do ničeho nenu»te. Večer budete muset uklidňovat vyplašeného přítele.
Do rozpaků by vás mohl přivést požadavek známých, kteří se poškorpili a hledají někoho, kdo je usmíří. Role smírčího soudce vám dvakrát nesedne. Nadšený nebude ani partner, který bude tajně trochu žárlit.
Budete muset připustit, že nemáte vždycky pravdu a slevit ze svých názorů a požadavků. Využijte toho, že dnes je příznivá atmosféra k urovnání nedorozumění s partnerem. Luna nabízí příležitost, která se nedá odmítnout.
Někdo, kdo se k vám obracel zády, přijde ke křížku. Jako neodkladná se ukáže cesta, se kterou jste sice počítali, ale o něco později. Pokud ji pojmete jako výlet, budete se docela dobře bavit. Vtipných nápadů máte na rozdávání.
Během zdánlivě nevinného rozhovoru s jistou osobou zjistíte, že z vás nenápadně tahá rozumy. Pozor na nápad něco jí napovídat a potom se tiše bavit tím, jaké roznáší po okolí nesmysly. Jsou lidé, kteří uvěří skoro všemu.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist