* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87340

Výkladů - 20233

Uživatelů - 13265

On-Line : 10
Celkem : 31802440

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.4%
Partnerskou8.5%
Sebelásku6.8%
Sexuální7.1%
Duchovní7%
Láska ke všemu30%
Láska ke každému31.1%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Počestnost je krásný šperk, ale dost nemoderníDnes 29.3.2020

má svátek

Taťána

*

Aktuální fáze měsíce

Konečně bouchnete do stolu a odmítnete napravovat cizí chyby. Umožní vám to rychlejší realizaci vlastních plánů, ale naděláte si nepřátele. Odvážíte se rovněž vystoupit s vlastními názory, což se pozitivně odrazí na posílení vaší autority.
Pokud nechcete přijít o naději na slušný příjem, nemůžete si dovolit ztratit sympatie jisté osoby. Více přemýšlejte o tom, o čem s ní budete mluvit, zejména o svých odpovědích. Neberte si tolik k srdci krátké odloučení s blízkým člověkem.
Po dlouhém váhání pustíte z hlavy myšlenku na nákupy přesahující vaše finanční možnosti. Pozor na nelegální výdělek, místo peněz budete mít potíže. Partnerovi se to nemusí líbit, možná bude i protestovat, ale jak se zdá, neustoupíte.
Známí vás zasvětí do svých plánů. Není však vůbec jisté, jestli oni sami budou ochotní podstoupit nějaké riziko. Neobávejte se změn a zmatků, které kolem vás propuknou. Přesvědčíte se, že vás hned tak něco nepoloží.
Problémy někoho z rodiny vás donutí rychle přijmout stále odkládané rozhodnutí. Nelze vyloučit, že z toho budete mít špatné spaní. Na obzoru je přerušení vztahů s někým, kdo vás opakovaně zklame. Mohlo by jít o nepovedenou známost.
Inspirováni příkladem přátel zkusíte štěstí v něčem novém. První úspěšné pokusy vás povzbudí k odvážným krokům. Vaši představu, jak si vylepšit finanční situaci, obohatí aura Merkuru. Stahují se mraky nad vaším milostným vztahem.
Upevní a prohloubí se váš citový vztah. Nabídku na změnu místa berte velmi seriozně. Nedejte se zmást zdánlivě náročnými podmínkami. Vibrace Jupiteru svádějí k podceňování názorů lidí, na které se díváte přehnaně kritickým zrakem.
Nápad ozvat se starému příteli není špatný. Má vám hodně co říci. Navíc si můžete být jistí, že vás nebude obtěžovat s něčím nepříjemným. Opačný průběh by mělo setkání s bývalou láskou, té se raději vyhněte.
Přítel za vámi přijde s osobním problémem. Věří, že jste dostatečně diskrétní a dokážete mu rozumně poradit. Důvěru vám projeví i někteří kolegové a známí. Není divu, díky vlivu Venuše budete ke každému vstřícní a laskaví.
Roste vaše šance na nalezení dodatečného finančního zdroje. Kritické poznámky kolegů přijmete jako vítanou výzvu k vyrovnání starých účtů. Dráha Uranu dává naději na to, že sympatie okolí jsou většinou na vaší straně.
Budete mít příležitost využít zkušeností a rozmnožit svůj majetek. Záleží na tom, jestli najdete odvahu riskovat a doběhnout chytráka, který se vás pokusí ošidit. Možná by stálo za to, omezit návštěvy oslav a bujarých večírků.
Dostanete nebývalou chu» porvat se s nepřízní osudu. První odvážný krok, podporováni Merkurem, uděláte zřejmě po ránu v zaměstnání. Nebojte se postavit sporné otázky na ostří nože. Není žádný důvod k spokojenosti s žalostnými kompromisy.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist