* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86835

Výkladů - 19646

Uživatelů - 13262

On-Line : 22
Celkem : 30724242

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.2%
Partnerskou8.3%
Sebelásku6.7%
Sexuální6.8%
Duchovní6.8%
Láska ke všemu30.6%
Láska ke každému31.6%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Není hanba mlčet, když není co říctDnes 15.9.2019

má svátek

Jolana

*

Aktuální fáze měsíce

Vyplatí se vám zajít za někým, koho ostatní neberou vážně. Za čas se ukáže, že měl pravdu. Vy se podle jeho rady můžete zachovat už dnes. Flirtováním s jistou pohlednou osobou, vzbudíte žárlivost dobrého přítele.
Znamenitě vám fungují mozkové buňky. Spolehlivě najdete řešení jistého problému a přesvědčíte o své pravdě i nejzatvrzelejší odpůrce. Budete se hodně pohybovat, chodit nebo jezdit. Večer padnete do křesla a nikdo s vámi nehne.
Sklon k sentimentalitě a vzpomínání způsobí, že budete mnohem zranitelnější a všechno vás hned raní. Vaši blízcí to vycítí, ale cizí lidé těžko. Někdo se vás, třeba i nechtěně, asi dotkne. Snažte se to velkoryse přejít.
Objeví se překážky, které vám v konečném souhrnu jen pomohou. Budete jednou dole, podruhé nahoře, doslova jako na houpačce. Dávejte si pozor, pod tlakem událostí a velkého shonu, můžete snadno udělat chybu.
Dozvíte se spoustu novinek, z toho některých velmi příjemných a povzbudivých. Vypadá to na hezký den plný ruchu a vzrušujících příhod. Potěší vás, že lidé, kterým jste příliš nedůvěřovali, vás mají docela rádi.
Nemalý význam pro vás má dnešní návštěva. Hovořte klidně a otevřeně, nic si nenechávejte pro sebe nebo na jindy. žádné příště už nemusí být. Do rozpaků by vás uvedly jen otázky týkající se vašeho intimního života.
Zdá se pravděpodobné, že velkou část dne strávíte sháněním něčeho, co právě naléhavě potřebujete. Nelze proto vyloučit, že utratíte docela slušnou sumičku. Někdo z vašich blízkých přijde s nápadem, o kterém stojí za to uvažovat.
Máte před sebou nemálo namáhavé práce a nelehkých překážek. Dokážete-li se s tím srovnat, otevře se před vámi zajímavá kariéra a slibně vám naroste konto v bance. Budete-li přesvědčeni o své pravdě, nikdo vás nedonutí ke kompromisu.
Neple»te si silnou vůli s tupou tvrdohlavostí. Vaše okolí bude na podobné negativní projevy velice alergické. Pečlivě si všechno naplánujte, nic neponechávejte náhodě a improvizaci. Snadno by se mohlo stát, že dosažené výsledky budou nijaké.
Jen těžko se skryjete před známým, který se k vám bude chtít vnutit na návštěvu. Bude jistější mít předem připravenou výmluvu. Obzory vám rozšíří Merkur. Mnohé nasvědčuje tomu, že si vyzkoušíte schopnosti v nové oblasti.
Chystáte-li se na delší cestu, pečlivě zkontrolujte svůj vůz. Určitě byste se nechtěli vracet vlakem. Potrápí se vás partner se svými vrtochy. Ve chvíli, kdy už to nebude k vydržení, vás zachrání děti, přátelé či příbuzní.
Vaším esem v rukávu jsou dobrá fyzická a duševní forma. Venuše s Lunou hovoří o navázání pozoruhodné známostí, která se může změnit v nadějný vztah. Na příkladu známého se přesvědčíte o tom, jak dokáže člověka změnit nějaká funkce.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist