* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86450

Výkladů - 19329

Uživatelů - 13254

On-Line : 13
Celkem : 29915846

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.9%
Partnerskou8.1%
Sebelásku6.5%
Sexuální6.6%
Duchovní6.6%
Láska ke všemu31.1%
Láska ke každému32.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Lenoch i pod svou střechou zmokneDnes 21.3.2019

má svátek

Radek

*

Aktuální fáze měsíce

Odhodlání začít s něčím novým, vám zřejmě celý den nevydrží. Brzdí vás vibrace Saturnu a Neptunu. Odradí vás i jen zdánlivě těžká překážka. Bude lepší držet se zpátky a odvážné plány odložit na příznivější dny.
Známí a kolegové vám mohou v určité vypjaté situaci vytknout aroganci, ale vaše argumenty je umlčí. Kupředu vás žene energie Marsu a Merkuru. Vaši rivalové to budou zkoušet všelijak. Zdá se však, že vykročíte správným směrem.
Těžko se najde někdo, kdo by stačil vašemu tempu. Jakmile zpozorujete příležitost, zmobilizujete síly a povalíte se kupředu. Lákadla půjdou stranou a nedáte se rozptyloval hloupostmi. Výjimkou bude první jarní flirt.
Konečně si dokážete dát dohromady fakta, která vám dosud unikala. Planety radí nespěchat se závěry. Jsou věci, které je nutné nechat si projít hlavou hned několikrát. Očekávejte důležité zprávy týkající se příbuzných.
Dostanete šanci najít zaměstnání, které by vás bavilo. Platově to nebude žádný zázrak, ale zapadli byste do dobré party. Je tu rovněž šance na možnost seberealizace. Berte to jako příležitost zbavit se nejistoty a špatného šéfa.
Vzrušující chvíle vás čekají na cestách. Nabídne vám je setkání s někým, kdo má stejné tajné sny jako vy. Sebejistotu vám dodá slibná fyzická kondice. Příležitost vylepšit si rozpočet, vám dá nabídka účasti na větší investici.
Vaší velkou přednosti je dnes schopnost zachovat si chladnou hlavu. Budete představeni novým lidem a navážete zajímavé kontakty. Jste-li sami, můžete mezi nimi najít budoucího partnera. Nebojujte se stresem pomocí jídla a pití.
Dostanete lákavou nabídku na změnu práce či dokonce profese. Objeví se rovněž nový, atraktivní ctitel. Potíž je v tom, že postavení Uranu se Saturnem s sebou nese hrozbu hádek a zášti. Nemůžete hned tak všemu věřit.
Překvapivě přesná a účinná budou vaše rozhodnutí přijatá ve spěchu a pod vlivem prvního dojmu. Svoji přízeň vám opakovaně prokáže vzdálený příbuzný. Vedle nezištné přímluvy je ochotný vám pomoci i finanční částkou.
Opatrně při seznamování s hodně povrchním člověkem. K tomu, abyste poznali jeho pravý charakter, potřebujete více času. Nelze vyloučit, že vám citelně ublíží. Opatrně se snahou vyjít vstříc šéfovi navzdory kolegům.
Budete v jednom kole, samé důležité setkání a rozhovor. Nic z toho se nedá odložit. Mars naznačuje, že přešlapování na místě, vám způsobí nemalou škodu. Pozor, abyste neprodali něco, co se vám ještě bude hodit.
Dojde k změnám, které už dlouho předpovídáte. Pozor na sklon k vychloubání a podceňování lidí, kterým se momentálně nedaří tolik, jako vám. Nová známost výrazně zvedne sebevědomí především starším ročníkům.
  *

 

 


Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist