* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86786

Výkladů - 19629

Uživatelů - 13262

On-Line : 6
Celkem : 30629103

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.2%
Partnerskou8.3%
Sebelásku6.7%
Sexuální6.8%
Duchovní6.8%
Láska ke všemu30.6%
Láska ke každému31.6%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Shnilé vejce se chválí tím, jak smrdíDnes 26.8.2019

má svátek

Luděk

*

Aktuální fáze měsíce

Nepodléhejte hněvu vlivem hádky s dětmi a příbuznými. Celý den by nestál za nic, marně budete večer litovat svojí neuváženosti. Potěší vás fantazie a široký okruh zájmů nové známosti. Neměli byste se spolu ani chvíli nudit.
Když se dokážete rozhodnout a budete opravdu chtít, skoncujete s jedním zlozvykem. Budete však k tomu potřebovat pomoc přátel a rodiny. Sami budete k slabostem jiných lidí velmi tolerantní. Dobře víte, jak těžké je s nimi bojovat.
Známý za vámi přijde s nabídkou, kterou asi rázně odmítnete. Možná se ho to dotkne. Těžkou zkouškou trpělivosti bude diskuse s partnerem, který na vás vychrlí spoustu podezření a nepustí vás pořádně ke slovu.
Nakrátko vás vyvede z rovnováhy setkání s člověkem, který vás zahrne spoustou podivných informací. Luna s Neptunem radí, nebrat ho nijak vážně. Neblahý konec hrozí jedné neš»astné návštěvě. Važte kam, a ke komu půjdete.
Vyhýbejte se krajnostem a nestavte věci na ostří nože. Negativní odraz planetárních vibrací může váhy kdykoli vychýlit na druhou, pro vás nepříznivou stranu. Mnohem více dosáhnete ochotou k usmíření a upřímnou omluvou.
Vaše okolí ocení váš smysl pro černý humor. Odměnou vám budou nevšední zážitky. Prospěla by vám s fantazií naplánovaná nevšední cesta. Buďte spokojeni s tím, co máte. Problémy slibuje snaha získat něco, co vám nepatří.
Dostanete se do situace, která vás tvrdě vrátí do každodenní reality. Někdo, koho ani pořádně neznáte, se na vás obrátí s podivnou žádostí. Nekažte si prázdniny nesmyslně těžkou fyzickou námahou. Seženete zdatné pomocníky.
Dráha Marsu a Pluta vás zavede do nezvyklých situací. V milostných vztazích si neple»te upřímnost s hrubostí. Byla by hloupost vzdávat se něčeho předem. Konflikt s příbuznými způsobí přehlédnutí a neopatrný výrok.
Plánované setkání potrvá déle než předpokládáte. Možná potkáte někoho, kdo vám kdysi nebyl lhostejný. Nemá smysl přesvědčovat okolí, že na všechno stačíte sami. Pomoc někoho, komu důvěřujete, bude neocenitelná.
Hádka s partnerem vám hrozí poté, co vstanete levou nohou napřed a budete celý den paličatí a panovační. Nebude snadné s vámi vydržet. Určitě by vás zklidnila návštěva zajímavé kulturní, sportovní a společenské akce.
Věnujte hodně pozornosti rodině. Teplo domova a společné výlety do přírody, vám dodají novou energii. Všechny problémy se rázem stanou druhořadé. Vlivem nejrůznějších okolností se oddálí splnění jednoho vašeho přání.
Pozor, abyste nepropadli pesimismu a nezmocnila se vás poraženecká nálada. Již kolem poledne se začne situace obracet a zachytíte první pozitivní signály nadějných změn. Nelze vyloučit ani nějakou pozoruhodnou výhru.
  *

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist