* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 86361

Výkladů - 19289

Uživatelů - 13244

On-Line : 4
Celkem : 29763648

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.8%
Partnerskou8.1%
Sebelásku6.5%
Sexuální6.6%
Duchovní6.6%
Láska ke všemu31.2%
Láska ke každému32.3%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Mladá generace si i dnes váží stáří. Ovšem jen jde-li o víno, whisky a nábytekDnes 20.2.2019

má svátek

Oldřich

*

Aktuální fáze měsíce

Nepodceňujte rady starších a zkušenějších lidí. Nemáte daleko k chybě, které se dá předejít. Nehrňte se do uzavření známosti se zadanou osobou. Její partner vám nadělá spoustu nepříjemností. Zkuste si vsadit, možná vám to vyjde.
Pojedete-li vlastním autem, udržujte si odstup od vozů před sebou. Nelze vyloučit nepříjemné překvapení. Doma se nevracejte ke kritice příbuzných. Partner sice dobře ví, že máte pravdu, ale bude je bránit.
Smiřte se s porážkou, nedělejte kolem sebe dusno. Není nic ztraceno, skutečnou bitvu máte před sebou. Neodmítejte známého, který vás požádá, abyste s ním šli nakupovat. Pomůžete mu s výběrem a ušetřit peníze za nějakou hloupost.
Nebudete-li chtít o něčem mluvit, řekněte to rovnou. Ten, kdo vás má rád, to pochopí a těch ostatních si nevšímejte. Alespoň zjistíte, co je kdo zač. Překvapivě snadno si poradíte s technickou novinkou. Ocení to kolegové i partner.
Za nikoho nic nepla»te a nespoléhejte se na to, že vám to později vrátí. Merkur nevylučuje, že své peníze nikdy neuvidíte. Chraňte si zdraví, obloukem se vyhýbejte místům, kde by vám mohlo hrozit virové onemocnění.
Budete mít co dělat, abyste nepodlehli ošklivé závisti. Při setkání se známými se nestačíte divit, co všechno si v poslední době pořídili. Nesmíte se opozdit do práce nebo na plánovanou schůzku. Uteče vám něco důležitého.
Jsou chvíle, kdy je výhodné ze sebe dělat hlupáka. Tuto taktiku doporučuje použít Jupiter v okamžiku, kdy vám bude šéf dávat nové úkoly. Vašimi dnešním plány může zamíchat zpráva o nemoci příbuzného nebo přítele.
S pomocí Pluta odhalíte pletichy, které za vašimi zády spřádají vaši nepřátelé. Nutno dodat, budou jednat dost naivně, takže máte možnost jim dát pořádně za vyučenou. Neuspějete při pokusu zajistit si vedlejší příjem.
Klíčem k srdci nové lásky je zdrženlivost a skromné vystupování. Počítejte s tím, že vás vaši rivalové pořádně očernili a je na vás, jakým způsobem vyvrátíte jejich lži. Nepředhazujte šéfovi své zásluhy, bude-li chtít, ocení je.
Podaří se vám objevit člověka, který vám pomůže s prosazením vašich představ. Musíte si však dávat pozor, abyste se před ním nějak neshodili. žárlivou scénu vám udělá partner, vrátíte-li se pozdě domů. Neriskujte, padnou ostrá slova.
Neprodlužujte jednání s úřady, čím dříve je ukončíte, tím větší máte naději na úspěšné vyřízení své žádosti. Starší děti očekávají, že nebudete zveličovat jejich nedávný chybný krok. Za svoji naivitu už dostali za vyučenou.
Někdo se nešetrně otře o vašeho partnera nebo děti. K něčemu takovému nesmíte mlčet. Potěší vás výhled na zajímavou cestu. Pro to, aby se stala realitou, je třeba něco udělat. Promluvte si s tím, kdo o ní rozhoduje.
  *

 

 


Hotel Santander Brno
Santander - hotel Brno. Záruka příjemného ubytování v Brně.
Práce snů
Hledáš práci svých snů. Na Jobsik.cz najdeš volná pracovní místa.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist