Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85687

Výkladů - 18723

Uživatelů - 13202

On-Line : 5
Celkem : 28707230

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.5%
Partnerskou7.8%
Sebelásku6.3%
Sexuální6.4%
Duchovní6.4%
Láska ke všemu31.7%
Láska ke každému32.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen


Oheň prověřuje zlato, peníze člověkaDnes 19.8.2018

má svátek

Ludvík

*

Aktuální fáze měsíce

Nejistota vyvolaná Lunou a Plutem svádí k vyhledávání pochybného rozptýlení a riskantních známostí. Musíte se držet zpátky. Držte se společnosti, která je vám odjakživa blízká a nedovolí vám udělat zbytečnou hloupost.
Lenošit a polehávat vám nedovolí rodina. Nápad vymyslet něco, aby se zabavila bez vás, nebude k ničemu, na to nikoho nenachytáte. Naštěstí to i vás potáhne do přírody, a tak se celkem bez boje necháte přemluvit k různým aktivitám.
Sejde-li z jednoho plánu, obratem vymyslíte druhý. Budete však dost rozmařilí a nároční. Doufejte, že vás někdo vrátí na zem. Važte slova a šetřete gesty. Zdánlivá maličkost může ohrozit váš milostný vztah i cenné přátelství.
Zaskočí vás rozhodnutí příbuzných dát na radu, kterou dlouho ignorovali. Citlivější je váš trávící sytém, nezatěžujte ho nevhodnou dietou. Neberete všechno, co vychvalují známí. Za pár dní budou mluvit úplně jinak.
Planety vybízejí k opatrnosti. Nedejte se svést dojmem, že si můžete vyskakovat a odvážně riskovat. To, co projde známým, vás může srazit na kolena. Věnujte se své lásce, má na vás pozitivní vliv a v jejím objetí jste v bezpečí.
Navážete zajímavou známost a významně rozšíříte svoje společenské kontakty. Důležité je, že noví známí budou sympatičtí i partnerovi. Snažte se být co nejdéle v lese, v polích či na zahrádce. Potřebujete kontakt s přírodou.
Zmatek nastane v početnějších rodinách. Nezbývá než doufat, že se na něčem dohodnete. Pokud se nechcete celý den zbytečně dohadovat, musíte co nejdříve odjet někam hodně daleko a vrátit se až po západu slunce.
Budete pohostinní a milí, každý host se u vás bude cítit jako člen rodiny. Vůbec přitom není důležité, jestli máte na podlaze perské koberce a na stěnách drahé originály. Ve vaší blízkosti bude cítit lásku, pohodu a upřímnost.
Přesvědčení o vlastní neomylnosti není nejlepším průvodcem do společnosti. Nedokážete-li se krotit, čekají vás těžké chvilky. Na nějaké kázání a poučování není nikdo zvědavý, zvláště na nějaké párty, večírku a oslavě.
K rozuzlení dozrála záležitost, která trápí vás i partnera. Mohli byste si udělat hezký večer a vyříkat si jisté věci. Možná je celý problém pouze v tom, že si vzájemně málo věříte. Nesnažte se narychlo dodělat něco, na co jste měli celý víkend.
Citelně vám chybí větší sebejistota a důvěra ve vlastní síly. Nepouštějte se do ničeho složitého, a také na zahradě neplýtvejte energií. Odpoledne a večer budou rušnější než byste si možná přáli. Nemůžete si dovolit zůstat stranou.
Nebuďte pasivní, osudu je třeba vyjít vstříc. Hrozí vám, že minete slibnou příležitost. Ani zdaleka se nemusíte spokojit jen s polovičním úspěchem. Přízeň planet nepotrvá věčně. Strachu ze změn vás zbaví Pluto.
  *

 

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist