* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88118

Výkladů - 22816

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem : 713202

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10.1%
Partnerskou9%
Sebelásku7.5%
Sexuální7.8%
Duchovní7.8%
Láska ke všemu28.3%
Láska ke každému29.5%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Spánek     

Spánek je útlumově-relaxační fáze organismu, při níž se snižuje či přímo mizí funkčnost některých smyslů, snižuje se tělesná teplota (proto se lidé před spaním přikrývají dekou), dýchání se zpomaluje a krevní tlak se snižuje.

Odkud pocházejí sny???     

Obsah našich snů si neurčujem sami,ale naše emoce z předešlých dní,nebo nocí...Jsou sny poselství od nějaké jiné dimenze,jiného světa či bytosti?Kde který věděc by vám řekl,že sny jsou jen otázka nervů,podvědomí a různých dokonale odborných názvů,které v sobě nemají skrytý sebemenší cit o poslání,ani ničem podobném...

Co dělat, aby se vám zdálo něco erotického?     

Sny plné sexu jsou úžasné! Spánek dostává naprosto nový rozměr, celý den se následně cítíte příjemně, žádostivě a sexy, a navíc mohou být erotické sny nečekaně inspirativní!

Noční smyslové vjemy     

Každý z nás jistě už zažil, že se ze snu probudil s tím, že slyšel lodní sirénu, zvuk zvonku, klepání... a zjistil, že ve skutečnosti to byl budík, který signalizoval, že je čas vstávat.

* * * * * * * *

Mužskému mozku spánek se ženou škodí     

Sdílet s partnerkou či partnerem jednu postel je pro zdraví muže v mnoha ohledech prospěšné. Nová studie z Rakouska však mluví o opaku ve chvíli, kdy se zaměříme na výkonnost mozku. Pokud se totiž muži musí dělit o postel s jinou osobou, jejich mentální výkonnost poklesne.

Děti za rok připraví rodiče o dva měsíce spánku     

Nový britský výzkum ukázal, že během prvního roku života připraví děti své rodiče o dva měsíce spánku. Zkušenosti pěti set mladých matek a otců z Velké Británie ukazují, že jedna třetina z nich přichází každou noc v průměru o jeden a půl hodiny spánku. To znamená o celou jednu noc za týden, tedy 68 nocí za rok.

Úplněk měsíce ovlivňuje nejen náš spánek, ale i psychiku     

Hodně lidí má problémy se spánkem v období úplňku. Viníkem může být i Měsíc, stačí si uvědomit, že v té době dokáže pohnout mořem, neboť za úplňku nastává příliv. Naši předkové uměli energii Luny využívat ve svůj prospěch, pokusme se o to i my.

Až třetina dospělých usíná se svým plyšákem     

Přes padesát procent obyvatel ostrovního království ještě někde svého plyšáka má. Průměrný věk takového medvídka je 27 let.

Otestovali jsme hodinky pro lepší spánek     

SleepTracker jsou nové hodinky, které vás dokáží vzbudit v té správné chvíli a usnadnit vám vstávání. Otestovali jsme je a vše konzultovali s lékařkou. Máme pro vás i tipy, jak se lépe vyspat.

*

Milujte se a důvěřujte si navzájem, protože láska a důvěra umožňují duši rozkvést a vyvinout se tak, aby mohla převzít zodpovědnost a vyrůst do síly a velikosti. Nemůžeš očekávat, že se dítě bude vyvíjet, když za ně vše uděláš. Musí se učit myslet samostatně, činit samostatná rozhodnutí a nespoléhat na rodiče, že budou myslet za ně. Není snadné nechat milované bytosti dělat špatná rozhodnutí, avšak přesto se to musí občas udělat, aby dostaly určitou lekci. Lekci se lze naučit i snadno, avšak lekce nabyté tvrdým úsilím nebývají nikdy zapomenuty. Proto nebuď přehnaně starostlivý. Uč se nezasahovat do cesty těch duší, které máš na starosti, bez ohledu na to, kdo jsou a jakého jsou staří. Nechť se učí nést na svých bedrech zodpovědnost, a co je důležitější, těšit se z ní a pomáhat ostatním k růstu.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Vlasy

Téma nebo sen : Dítě

Téma nebo sen : blechy na psovi

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist