* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88212

Výkladů - 22889

Uživatelů - 13269

On-Line : 7
Celkem : 1195506

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10.2%
Partnerskou9.1%
Sebelásku7.6%
Sexuální7.9%
Duchovní7.9%
Láska ke všemu28%
Láska ke každému29.3%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Cvičící lidé dle odborníků lépe spí a více si užívají sexu     

Cvičením se nedocílí jen lepší postavy a kondice, ale také kvalitnějšího sexu, nočního spánku a duševního zdraví. Kuřák, který týrá své tělo v tělocvičně, se rovněž snáze vzdá svého zlozvyku. Uvedli to američtí fyziologové, podle nichž se o těchto vedlejších účincích cvičení mnoho neví.

Sex ve spánku není náměsíčnost, ale vážná choroba     

Doktor Peter Buchanan z nemocnice Royal Alfred Hospital v Sydney popsal případ své pacientky, úspěšné ženy středního věku se stálým partnerem, která utíkala ve spánku z domu a souložila na zahradě či ulici s neznámými osobami, zatímco manžel spal nebo nevěřícně přihlížel.

Podle vědců většině lidí šest hodin spánku denně prostě nestačí      

Přestože mnozí workoholici tvrdí, že jim stačí šest hodin spánku i méně, lékaři tento nesmysl vědecky vyvrací. Jen tři procenta populace nesou ve své genetické výbavě mutaci, která jim skutečně umožňuje spát „zdravě“ jen šest hodin denně. Ale pro 97 procent lidí je takto dlouhý noční odpočinek zdraví škodlivý.

Nemůžete usnout? Jste nebezpeční sami sobě!     

Máte problémy s usínáním, několikrát v průběhu noci se probouzíte a ráno máte pocit, jako kdybyste vůbec nespali? Vaším problémem je nespavost, jedna z nejrozšířenějších civilizačních chorob.

* * * * * * * *

Dospělí kvůli krizi chodí spát stále dříve a dříve, průměrně už v půl jedenácté     

Ekonomická recese omezuje lidské ponocování a nenápadně nutí lidi chodit spát dříve. Průzkum mezi třemi tisíci lidmi ve Velké Británii ukázal, že lidé chodí nyní spát průměrně okolo půl jedenácté večer. A téměř 60 procent Britů přiznalo, že se převlékají do pyžam a nočního oblečení hned po návratu z práce.

Oddělený spánek nemusí znamenat problém v partnerském vztahu     

Více než 23 procent lidí, kteří ve Spojených státech žijí s partnerem, spí na oddělených lůžkách či v jiné místnosti. V mnoha případech jsou příčinou spací zvyklosti, které zasahují do odpočinku druhé osoby, nebo snaha vyhnout se tomu, aby sexuální žádostivost v nevhodnou dobu způsobila nespavost, píše agentura EFE.

Nedostatek spánku ve stáří výrazně poškozuje paměť     

Ve společnosti se obecně traduje, že jak člověk stárne, potřebuje méně spánku. A řada seniorů skutečně uvádí, že spí stále méně. Jenže, i když tomu tak je, jejich tělo potřebuje stejně dlouhý spánek jako u mladého člověka. A protože se seniorům spánku mnohdy nedostává, dochází k prudkému úpadku kognitivních funkcí – myšlení a paměti.

Co o nás říkají erotické sny a představy     

Sny, fantazie a představy, pojmy, jejichž význam zná z vlastní zkušenosti každý. Sny k nám přicházejí během spánku a mozek si je promítá bez naší vědomé účasti. Naproti tomu představy a fantazie jsou scény, které si přehráváme vědomě a přenášíme si do nich svá tajná přání. Co nám říkají obrazy, které takto prožíváme a může mít jejich symbolika hlubší význam?

Spánek po obědě zlepšuje paměť     

Odpolední siesta může zlepšovat paměť a myšlení. Podle amerických odborníků je spánek po obědě nebo během dne důležitý pro revitalizaci sil a obnovu mozkové činnosti. Kdo si šlofík dopřeje, udrží svou paměť pružnou do vysokého věku.

*

Čiň druhým to, co by sis přál, aby činili oni tobě. Najdi si čas, abys přemýšlel o tomto zákonu, a potom jej uskutečňuj. Jakmile ho uvedeš v život, shledáš, že veškeré tvé sobectví zmizí a tvá láska k bližním zaujme první místo. Budeš-li myslet na druhé a žít pro ně, najdeš opravdovou svobodu a štěstí. Jsi-li v tomto povzneseném stavu vědomí, může se stát cokoli, protože tvůj život může plynout svobodně a bez jakýchkoliv překážek. Odmítej vidět překážky; snaž se vidět pouze příležitosti. Chybuješ-li, své chyby naprav a ve všem hledej poučení. Na každou otázku existuje odpověď; hledej, dokud ji nenajdeš. Tvá snaha nebude marná, protože budeš-li hledat vytrvale, určitě odpověď najdeš. Ale nikdy nečekej, že ti vše spadne do klína bez tvé účasti a snahy. Já pomáhám těm duším, které si pomohou samy.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : oslava,tekoucí řeka bílá jako mléko a přechod přes ni

Téma nebo sen : Stala jsem u reky

Téma nebo sen : Lezela jsem v hrobe

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist