Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 83527

Výkladů - 18453

Uživatelů - 13001

On-Line : 3
Celkem : 26440751

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.7%
Partnerskou7.4%
Sebelásku5.9%
Sexuální5.9%
Duchovní5.8%
Láska ke všemu33%
Láska ke každému34.3%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Co nám říkají sny     

Podle encyklopedie jsou sny duševní aktivita během spánku; periodicky se opakující psychosomaticky podmíněná neurofyziologická aktivita za předpokladu částečného útlumu mozkové kůry. Prý se jedná zcela náhodný sled obrazů, událostí, symbolů a pocitů, které nelze plně reprodukovat v bdělém stavu.

Trápení jménem náměsíčnost     

S nějakou formou náměsíčnosti se asi setkal každý z nás. Ať už jde o mluvení ze spaní, vstávání z postele, nebo dokonce otevření dveří, či přenesení věcí z místa na místo.

Za chrápáním může být vážná nemoc !     

Chrápání ruší všechny kolem, jen ne chrápajícícho. Potýká-li se však spáč zároveň s obezitou, únavou a ranní bolestí hlavy, může trpět syndromem spánkové apnoe neboli zástavou dechu. A ta už přímo ohrožuje jeho život.

Když nemůžete spát...     

V dnešní hektické době, která je plná zvratů a nutnosti činit rychlá a správná rozhodnutí, se asi každý setkal s některou z forem nespavosti.

* * * * * * * *

Některé archetypy     

Kráva symbolizuje Matku Zemi. V její prosté, skromné, přirozené dobrotě, s jakou plní svou roli, je cosi posvátného. Chybí-li některé ženě trpělivost a prostá dobrota, potom se tento symbol v jejím snu vyskytuje a dostatečně výstižně k tomuto přirozenému ženskému založení nabádá.

Syndrom neklidných nohou trápí desetinu lidí     

Unavený člověk si večer lehne do postele, uvolní se, usne. Ne tak lidé, kteří trpí syndromem neklidných nohou. Těm při usínání najednou začne cukat v nohách. Cítí mravenčení, svědění a velmi silné nutkání nohama pohybovat, což je nakonec nezřídka vyžene z postele.

Pět hodin spánku stačí, tvrdí studie     

Osm, sedm nebo šest? Kolik hodin denně vlastně máme spát? Vědci se nemohou shodnout. Nedávno varovali, že spánek kratší než sedm hodin vede ke zvýšenému riziku srdečních onemocnění a méně než šest hodin spánku denně prý vede k jisté smrti před 65. rokem. Nyní ovšem další studie tvrdí, že ke zdravému životu bohatě stačí spát hodin jen pět.

Televize ovlivňuje barvu snů      

Že televize ovlivňuje to, o čem sníme, můžeme znát z vlastní zkušenosti. Podle výzkumu britské psycholožky Evy Murzynové však ovlivňuje i barevnost našich snů. Informoval o tom časopis New Scientist.

Ženy před menstruací mají často hororové sny     

Ženy si ve srovnání s muži v noci vychutnají mnohem méně sladkých snů a jejich noční můry jsou mnohem ošklivější. Za všechno podle britských odborníků mohou změny tělesné teploty během cyklu. Ty jsou u žen výrazné a provázejí je hrůznější sny.

*

Proč se pokoušíš hledat vedení u někoho jiného? Proč nepřijdeš přímo ke Mně? Cožpak nevíš, že Já jsem v tobě? Nevíš, že Já jsem zde, abych odpověděl na všechny tvé otázky, abych pomohl řešit všechny tvé problémy, abych vedl a řídil každý tvůj krok, jen když Mě necháš? Nikdy sám na nikoho nenaléhám. Musíš se rozhodnout Mě hledat a nalézt, a když to učiníš, Já jsem zde a čekám, abych vše převzal, čekám, abych mohl vlévat lásku do tebe a skrze tebe, čekám, abych ti ukázal cestu. Jakmile ses jednou rozhodl a dovolil Mi, abych převzal kormidlo, můžeš vše nechat být a jednoduše krok za krokem plnit Mé pokyny. Uvidíš přicházet Mé divy a slávu a spatříš, jak se v tvém životě děje zázrak za zázrakem. Poznáš, že když je nějaká věc správná a má Mé plné požehnání, nic a nikdo jí nemůže stát v cestě, protože nastane v pravý čas a v pravé dokonalosti.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : muž co mě sleduje

Téma nebo sen : Žabičky

Téma nebo sen : zachránit již zesnulého dědu

Další příspěvky ...

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist