Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 83890

Výkladů - 18466

Uživatelů - 13010

On-Line : 14
Celkem : 26757121

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.9%
Partnerskou7.5%
Sebelásku6%
Sexuální5.9%
Duchovní5.9%
Láska ke všemu32.8%
Láska ke každému34.1%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Spíte málo nebo moc? Obojí vám může zkrátit život     

Warwick (Velká Británie) - Nespat doporučených šest až osm hodin může způsobit předčasnou smrt. Britští a italští výzkumníci proto varují před nedostatečným, ale i přílišným spánkem.

Barevné sny     

Pod?a C. G. Junga farby v snoch vyjadrujú štyri základné psychické funkcie: myslenie - modrá, cit - červená, intuíciu - žltá, vnímanie - zelená. V súvislosti so živlami, červená a oranžová predstavujú oheň, biela a žltá vzduch, zelená vodu, čierna a hnedá zem.

Spíte méně než sedm hodin? Počítejte s tím, že chytíte chřipku     

Pokud si v noci dopřáváte méně než sedm hodin spánku, třikrát zvyšujete riziko, že onemocníte chřipkou tvrdí američtí vědci. Každý jednou zažil únavu po probdělé noci a právě v tomto rozpoložení je lidský organismus ohroženější podlehnout infekci. Nedostatek spánku totiž narušuje správnou funkci imunitního systému.

Sigmund Freud     

Sigmund Freud, lékař, vědec, zakladatel a tvůrce psychoanalýzy, se narodil 6. května 1856 v Příboru na Moravě. Tam prožil necelé tři roku, neboť roku 1859 se rodina přestěhovala přes Lipsko do Vídně. Zde také Freud strávil téměř celý život. Do svého rodného města se pak vrátil jen krátce roku 1872, jako šestnáctiletý.

* * * * * * * *

Má smysl interpretovat sny?     

Sny hrají v psychoterapii důležitou roli. Není sporu o tom, že odkrývají nevědomé obsahy psychiky. Psychoterapeuti ovšem stále diskutují o tom, jakým způsobem by je měli interpretovat.

SPÁNEK,luxus, nebo nutnost?     

PRO NĚKTERÉ LIDI je spaní ztrátou času. Vyhovuje jim mít denní program nabitý pracovními a společenskými záležitostmi a jít spát až tehdy, když jsou extrémně unaveni.

Typy snov a úžitok, ktorý prinášajú     

Najčastejšie mávame sny, vyjadrujúce osobne zvláštnosti. Také sny odrážajú v symboloch a metaforách situácii a podmienky, ktoré sa dotýkajú konkrétneho človeka: jeho minulosti, súčasnosti a budúcnosti, jeho problematických vzťahov.

Zdravý spánek potřebuje každý     

Nespavost (insomnie) patří k velmi častým zdravotním problémům současné populace. Nespavost může být doprovodným symptomem tělesných nebo duševních poruch, ale stejně tak můžeme hovořit o nespavosti jako o primárním onemocnění.

Špatně spíte? Odnaučíme vás to!     

PRAHA – Nemusíte být zrovna chronický nespavec, i přesto vás ale někdy může vaše tělo, které nedokáže přepnout do spánkového režimu, pěkně potrápit. Na vině jsou zpravidla emoce. Zapomeňte na pilulky na spaní! Řešení je mnohem snadnější, než si myslíte. Stačí jen se řídit radami britského vědce Paula McKenna, který se problémem nespavosti dlouhodobě zabývá.

*

Můj plán pro tebe je dokonalý a naplní se přesně v pravý čas. Nikdy se nepokoušej nic uspěchat, ale všemu nech volný průběh a vývoj. Zdá-li se ti, že život plyne velmi pomalu, nebuď netrpělivý. Nauč se čekat na Mne v absolutní víře a důvěře a věz, že vše nastane v pravou chvíli, protože všechno má skutečně svůj pravý čas a pravé období. Pamatuj, že nemůžeš zaměnit roční období; nemůžeš zaměnit pohyb nebeských těles nebo příliv a odliv. Vesmír je v Mých rukou a nikdo ho nemůže narušit. Jdi vpřed v naprosté víře a důvěře a dovol, aby se zjevily Mé zázraky a sláva. Ničeho se neobávej, ale buď silný a statečný. Máš-li ve svém nitru dokonalý klid, j si schopen překonat vnější stresy a napětí. Proto dovol, ať tě naplní a obejme Můj klid a láska, a bud v dokonalém míru, když plníš Mou vůli.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Nákup potravin

Téma nebo sen : sbirat houby

Téma nebo sen : vidět na šatech lejno

Další příspěvky ...

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist