Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 82324

Výkladů - 18390

Uživatelů - 12978

On-Line : 5
Celkem : 25493785

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.5%
Partnerskou7.1%
Sebelásku5.7%
Sexuální5.6%
Duchovní5.6%
Láska ke všemu33.6%
Láska ke každému34.9%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Spánek     

Spánek je útlumově-relaxační fáze organismu, při níž se snižuje či přímo mizí funkčnost některých smyslů, snižuje se tělesná teplota (proto se lidé před spaním přikrývají dekou), dýchání se zpomaluje a krevní tlak se snižuje.

Odkud pocházejí sny???     

Obsah našich snů si neurčujem sami,ale naše emoce z předešlých dní,nebo nocí...Jsou sny poselství od nějaké jiné dimenze,jiného světa či bytosti?Kde který věděc by vám řekl,že sny jsou jen otázka nervů,podvědomí a různých dokonale odborných názvů,které v sobě nemají skrytý sebemenší cit o poslání,ani ničem podobném...

Co dělat, aby se vám zdálo něco erotického?     

Sny plné sexu jsou úžasné! Spánek dostává naprosto nový rozměr, celý den se následně cítíte příjemně, žádostivě a sexy, a navíc mohou být erotické sny nečekaně inspirativní!

Noční smyslové vjemy     

Každý z nás jistě už zažil, že se ze snu probudil s tím, že slyšel lodní sirénu, zvuk zvonku, klepání... a zjistil, že ve skutečnosti to byl budík, který signalizoval, že je čas vstávat.

* * * * * * * *

Mužskému mozku spánek se ženou škodí     

Sdílet s partnerkou či partnerem jednu postel je pro zdraví muže v mnoha ohledech prospěšné. Nová studie z Rakouska však mluví o opaku ve chvíli, kdy se zaměříme na výkonnost mozku. Pokud se totiž muži musí dělit o postel s jinou osobou, jejich mentální výkonnost poklesne.

Děti za rok připraví rodiče o dva měsíce spánku     

Nový britský výzkum ukázal, že během prvního roku života připraví děti své rodiče o dva měsíce spánku. Zkušenosti pěti set mladých matek a otců z Velké Británie ukazují, že jedna třetina z nich přichází každou noc v průměru o jeden a půl hodiny spánku. To znamená o celou jednu noc za týden, tedy 68 nocí za rok.

Úplněk měsíce ovlivňuje nejen náš spánek, ale i psychiku     

Hodně lidí má problémy se spánkem v období úplňku. Viníkem může být i Měsíc, stačí si uvědomit, že v té době dokáže pohnout mořem, neboť za úplňku nastává příliv. Naši předkové uměli energii Luny využívat ve svůj prospěch, pokusme se o to i my.

Až třetina dospělých usíná se svým plyšákem     

Přes padesát procent obyvatel ostrovního království ještě někde svého plyšáka má. Průměrný věk takového medvídka je 27 let.

Otestovali jsme hodinky pro lepší spánek     

SleepTracker jsou nové hodinky, které vás dokáží vzbudit v té správné chvíli a usnadnit vám vstávání. Otestovali jsme je a vše konzultovali s lékařkou. Máme pro vás i tipy, jak se lépe vyspat.

*

Proč odkládat na později něco, co je tvým božským dědictvím nyní? Já jsem v tobě, těsněji než dech, blíže než nohy a ruce. Můžeš to přijmout? Nebo máš stále pochybnosti a divíš se, zda je to možné? K tomuto poznání musí všichni dojít sami. Může se jim to říkat znovu a znovu, ale dokud nechtějí tento zázrak poznat a přijmout jako fakt, nic pro ně neznamená. Nebo vše považují jen za krásný sen, který by se jednoho dne snad mohl stát skutečností. Kolik času se promarní v pochybnostech a nedůvěře! Jen tehdy, poznáš-li pravdu, může tě tato pravda osvobodit. Naslouchat jí, hovořit o ní, číst o ní neznamená řídit se jí. Pravda musí žít, projevovat se a být v tobě. Pak tě osvobodí a ty poznáš pravý význam svobody srdce, mysli i ducha.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : prd

Téma nebo sen : Sachova královna

Téma nebo sen : datum a jméno úmrtí

Další příspěvky ...

 


Bazénová chemie
Bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivých van.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist