* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87185

Výkladů - 20005

Uživatelů - 13265

On-Line : 14
Celkem : 31455259

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.4%
Partnerskou8.5%
Sebelásku6.8%
Sexuální7%
Duchovní7%
Láska ke všemu30.2%
Láska ke každému31.3%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Otestovali jsme hodinky pro lepší spánek     

SleepTracker jsou nové hodinky, které vás dokáží vzbudit v té správné chvíli a usnadnit vám vstávání. Otestovali jsme je a vše konzultovali s lékařkou. Máme pro vás i tipy, jak se lépe vyspat.

Lůžko musí dýchat     

Mezi hlavní příčiny špatného spánku patří stres, velká tělesná zátěž, nemoc ale i nevyhovující postel. Dobré lůžko by mělo poskytnout co nejlepší odpočinek pohybovému aparátu, být snadno udržovatelné a dobře vypadat. Při výběru se vyplatí dodržovat několik zásad.

Nový světový rekord: 266 hodin bez spánku!     

KERNOW – Brit Tony Wright (42) pokořil včera kuriózní světový rekord – celých 11 dnů a 2 hodiny k tomu dokázal nespat. Probudil se 14. května v šest hodin ráno a spát šel pak až po 266 hodinách včera v osm ráno. Překonal tak o dvě hodiny rekord Američana Randyho Gardnera, který jako sedmnáctiletý v roce 1964 vydržel být vzhůru 264 hodin.

20 největších mýtů o zdraví: Dlouhý spánek škodí!     

Kdo spolkne žvýkačku, zalepí si žaludek a ten, kdo má ráno erekci, se může chlubit abnormální potencí. Babské řeči, o nichž ani nevíme, jak vznikly. Německý lékař Michael Prang ve své knize Vegetariáni žijí déle – 101 omylů o zdraví vysvětluje omyly a pravdy některých pořekadel. Blesk pro vás vybral dvacet nejzajímavějších.

* * * * * * * *

Za rozpad vztahu může i nedostatek spánku po narození dítěte     

Každý rodič malého miminka potvrdí, že jsou chvíle, kdy by dal cokoliv za možnost přispat si. Nový výzkum odhalil, o kolik spánku čerství rodiče vlastně přicházejí.

Pravda a mýty o spánku     

Je krátké zdřímnutí opravdu osvěžující? Může nám chybějící spánek vynahradit vyspávání o víkendu? Čtěte odpovědi na tyto i další otázky.

Stále více lidí má problémy s kvalitou spánku     

Kvalitní a dostatečně dlouhý spánek je důležitý nejen po psychické, ale i zdravotní stránce. Naše tělo si odpočine a načerpá dostatečnou energii pro nastávající den. Zní to krásně, bohužel mnoho lidí o takovém kvalitním spánku může jen snít.

Sexuální sny jsou stále častější     

Frekvence sexuálních snů mezi muži i ženami se stále zvyšuje. Ženy se ve spánku nejčastěji milují se svým partnerem nebo nějakým slavným mužem. Muži oproti tomu sní o hromadném sexu.

Ženy mají více nočních můr než muži     

Ženy mají noční můry častěji než muži. Podle britských psychologů za to může fakt, že mají větší problémy na konci dne přepnout své emoce a zklidnit se. Tak si své roztržité myšlenky přenášejí do snů a zpracovávají v nich emocionální problémy.

*

Proč se nepokusit naslouchat oněm nepostižitelným zvukům, které můžeš slyšet jen v absolutním ztišení, když se dostaneš do souladu s cestami Ducha? V tomto stavu dokonalého míru se mění celý tvůj život a hluboký vnitřní klid a mír vyzařují z nitra. Splyneš v jedno s celkem života. Budeš se cítit povznesen, inspirován a naplněn jasem, protože celá tvá bytost je naplněna Mým božským světlem. Neporozumíš myslí, ale celým vyšším vědomím a srdcem. Nebudeš už žít sám pro sebe. Tvé já je zcela zapomenuto a tvůj život je jen rozdáváním lásky a službou bližním. Jen tehdy, když dáváš, nacházíš úžasnou vnitřní radost a štěstí, které ti nic a nikdo nemůže vzít. Radost přichází se službou a služba s odevzdáním se. Odevzdej se nyní Mně a Mým službám, a pocítíš svůj růst.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Hledala jsem kliče od vchodu bytu, ale nepasoval tam.

Téma nebo sen : Ztratit dítě

Téma nebo sen : psi

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist