* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87876

Výkladů - 20587

Uživatelů - 13268

On-Line : 5
Celkem : 33477549

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.8%
Partnerskou8.8%
Sebelásku7.3%
Sexuální7.5%
Duchovní7.5%
Láska ke všemu28.9%
Láska ke každému30.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Nedostatek spánku může vést i k rakovině     

Pokud pracujete na směny nebo se přespříliš věnujete nočnímu životum můžete si být jisti, že pro své zdraví neděláte nic dobrého. Nedostatek spánku ovlivňuje naši fyzickou i psychickou pohodu. Obecně je známo, že mladší lidé se s narušeným denním režimem vyrovnávají snadněji. Ti, kterým je přes padesát let mývají s nepravidelností spánku vážnější problémy.

Vzdělané ženy spí lépe, muži naopak hůře      

Když univerzitní profesorky ulehnou na lože, jejich spánek je skutečně blažený ve srovnání s těmi, které v životě získaly jen základní vzdělání. V případě, že však na lože ulehne univerzitní profesor, jeho noc bývá divoká a spánek nekvalitní. Zajímavý paradox objevil mezinárodní tým vědců ve své studii o nespavosti.

Med tiší kašel a pomáhá spát     

Nová studie potvrdila, že čajová lžička medu před spaním tiší kašel a navíc pomáhá k lepšímu spánku. Tato medicína našich prababiček má dokonce lepší výsledky než léčba pomocí volně prodejných léků. Autoři studie mají za to, že med utvoří v krku jakousi ochrannou vrstvu, která tiší podráždění.

Kvůli horkým nocím trpí lidé nespavostí, pomáhají osvědčené recepty     

Dobře se vyspat ve vyhřátém bytě a k tomu při vysokých nočních teplotách se daří jen málokomu. Lidé by udělali cokoliv, jen aby mohli klidně spát. Někdo se to snaží vyřešit pomocí studené sprchy před spaním, studenými zábaly, nebo spaním bez oblečení. Jiní pořádnou dávkou alkoholu či prášky na spaní, s čímž ale nesouhlasí psychiatři.

* * * * * * * *

Nemůžete spát? Vědci už vědí proč     

Život každého z nás řídí vnitřní tělesné hodiny. Vědci nyní tvrdí, že identifikovali chemický vypínač, který naše biorytmy ovládá.

Nedostatek hlubokého spánku zvyšuje riziko diabetu     

Časté noční buzení a nekvalitní spánek zhoršují schopnost těla regulovat hladinu cukru v krvi, takže může dojít ke vzniku diabetu druhého typu. Podle amerických odborníků přitom nekvalitní spánek trápí stále více lidí a nejrizikovější z tohoto hlediska je pak narušení nejhlubší fáze spánku.

Povlečením proti nespavosti     

Volbě ložního prádla byste měli věnovat pozornost nejen z toho důvodu, že v posteli trávíme podstatnou část svého života. Vhodně zvolená barva a materiál povlečení vám může zaručit nerušený a spokojený spánek.

Mobily narušují spánek     

Tým amerických a švédských vědců ve své studii podporované největšími výrobci mobilních telefonů zjistil, že záření z těchto zařízení působí bolesti hlavy a narušuje zdravý spánek.

Krátký spánek během dne bystří paměť     

Osoby, které mají ve zvyku dát si během dne svých dvacet, výrazně podporují činnost svého mozku a zvyšují kapacitu své verbální paměti. Spánek však pomáhá jen těm, kteří mají paměť už tak dobrou.

*

Život bez modlitby je prázdný a bezvýznamný, protože modlitba tě spojuje s tvou nejušlechtilejší částí, která ti odhaluje plnost tohoto slavného života, který je tvým pravým dědictvím. Nechť jsou tvé modlitby opravdu pozitivní a tvořivé a děkuj za to, co máš dostat, ještě dříve, než se za to začneš modlit. Modlíš-li se, pociťuj jednotu a pospolitost v celém životě, kde není rozdělení, protože vše je jedním. Modlitba všechny sjednocuje; navzájem všechny přitahuje a vytváří dokonalou jednotu. Hovoř ke Mně a naslouchej Mi. Neztrácej čas žadoněním o to či ono, protože to není skutečná modlitba. Úpěnlivá žádost vede k rozdělení a Já chci, abys vždy vytvářel jednotu. Jsme jedno. Já jsem v tobě; nemusíš Mě hledat venku. Já jsem vždy zde a čekám, až Mě poznáš. Rozpoznej nyní naši jednotu; Já v tobě a ty ve Mně.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Mrtvá sestra v. Rakvi

Téma nebo sen : mrtvá maminka

Téma nebo sen : Řeka

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist