* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88272

Výkladů - 24413

Uživatelů - 13269

On-Line : 7
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.4%
Partnerskou9.2%
Sebelásku7.7%
Sexuální­8.2%
Duchovní­8.2%
Láska ke všemu27.5%
Láska ke každému28.8%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Jak se připravit na spánek a sny     

Klidný noční­ spánek vytváří­ ideální­ podmí­nky pro to, aby se nám zdály sny. Udělejte si tedy z ukládání­ k spánku pří­jemný rituál. A je pro vás dobou, kdy se můžete odpoutat od strastí­ uplynulého dne a soustředit se na zklidí˛ují­cí­ noc, kterou máte před sebou.

Spánek a snění­     

íˆlověk prospí­ celou třetinu svého života, přičemž čtvrtinu z tohoto času se mu zdají­ sny. Během spánku se zpomaluje metabolismus, posiluje činnost imunitní­ho systému a zvyšuje produkce růstového hormonu, a to nejen za účelem růstu, nýbrž i k obnově tkání­.

Včera v noci se mi zdálo…     

Mají­ sny pro nás nějaký smysl? Můžeme se naučit jim rozumět? Snům se lidé snažili porozumět odnepaměti. Sny rozhodně nebyly považovány za pouhý výplod nějaké zvláštní­ fantazie, za něco beze smyslu. Naopak, často šlo o "zprávy bohů", které byly zašifrované a jen ti nejmoudřejší­ jim mohli porozumět.

Výklad a využití­ snů     

Sny jsou od pří­rody pomí­jivé a nestálé, a proto i těžko zapamatovatelné. Pokud si je přesto vybavujeme, pak obvykle jako pouhou změ obrazů a pocitů. Jsou však i sny překvapivé živé, které v naší­ mysli přetrvávají­ celé hodiny, ba i dny.

* * * * * * * *

Problémy s chrápání­m má až 40 procent dospělých     

Kvůli sdí­leným ložnicí­m narušuje chrápání­ spánek až 80 procentům lidí­. Pří­činou chrápání­ je nejčastěji sní­žená průchodnost nosu. íˆlověk dýchá ústy a chrápe. Nepří­jemný zvuk způsobují­ vibrace měkkého patra. Možností­ jak se zbavit chrápání­ je hned několik.

Chrápání­ je normální­ aneb největší­ mýty o spánku     

Staří­ lidé potřebují­ spát mnohem méně. Jestliže nemáte čas spát přes týden, můžete si to vynahradit o ví­kendu. íˆí­m ví­c budete spát, tí­m méně budete unaveni. Znáte největší­ mýty o spánku?

Noční­ můry     

Zlé sny patří­ bohužel k těm, které si pamatujeme nejdéle. Možná je to tí­m, že je lidé mí­vají­ nejčastěji. Negativní­ sny jsou však hojnější­ než ty pozitivní­ a nejčastější­ emocí­ ve snu je úzkost

Ponocování­ prý může zpomalit růst dí­těte     

Ponocování­ může podle odborní­ků zpomalit růst dí­těte. Růstový hormon se totiž tvoří­ hlavně v noci. Pro jeho tvorbu je důležitý nejen spánek, ale i hodina usnutí­. Pokud dí­tě usí­ná hodně pozdě, může to mí­t neblahé důsledky na jeho výšku, varují­ odborní­ci.

Práce se sny - jak je ovládat     

Vzpomí­nat si na sny a vyprávět je to není­ problém, ale co třeba je zkusit ovládat? S trochou praxe a trpělivosti ano. Chcete ve snu vymýšlet nápady nebo činit rozhodnutí­? Tady je několik způsobů jak na to:

*

Mnoho věcí­ je třeba udělat, ale musí­š se naučit vést svou energii správným směrem a nepromarnit ji v mnoha povrchně vykonávaných činnostech. To se může snadno stát, a proto je zde nutná sebekázeí˛. Musí­š si stanovit, co bys měl dělat, a pak jí­t pří­mo za tí­m a nepokoušet se o řešení­ sta různých úloh najednou. Potřebuješ rozmanitost a pružnost, ale to neznamená, že promarní­š svou energii. Je mnohem lepší­ naučit se dělat jednu věc a dělat ji dokonale, než věnovat se mnoha věcem a dělat je špatně. Ĺýádám tě, abys povrchně nevykonával mnoho věcí­, ale abys byl dokonalý ve všem, co se rozhodneš dělat. Buď ochoten se učit a nikdy neměj pocit, že znᚠna vše odpověď. Stále se lze učit něčemu novému. Uč se dělat pouze ty věci, o nichž ví­š, že je můžeš dělat dokonale. Nech jsou tvá kritéria opravdu nejvyšší­.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : d?t? vyhozen? z okna

Téma nebo sen : Bí­lý oblek
RE : Bí­lý oblek koupila a dostal

Téma nebo sen : Pohřeb

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ A všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo a jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí nᚠsnář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze nᚠsnář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist