* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook



   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88268

Výkladů - 18837

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.5%
Partnerskou9.3%
Sebelásku7.7%
Sexuální­8.2%
Duchovní­8.3%
Láska ke všemu27.2%
Láska ke každému28.7%


Výměna ikonek



EsoterikWeb



Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Spánek     

Spánek je útlumově-relaxační­ fáze organismu, při ní­ž se snižuje či pří­mo mizí­ funkčnost některých smyslů, snižuje se tělesná teplota (proto se lidé před spaní­m přikrývají­ dekou), dýchání­ se zpomaluje a krevní­ tlak se snižuje.

Odkud pocházejí­ sny???     

Obsah našich snů si neurčujem sami,ale naše emoce z předešlých dní­,nebo nocí­...Jsou sny poselství­ od nějaké jiné dimenze,jiného světa či bytosti?Kde který věděc by vám řekl,že sny jsou jen otázka nervů,podvědomí­ a různých dokonale odborných názvů,které v sobě nemají­ skrytý sebemenší­ cit o poslání­,ani ničem podobném...

Co dělat, aby se vám zdálo něco erotického?     

Sny plné sexu jsou úžasné! Spánek dostává naprosto nový rozměr, celý den se následně cí­tí­te pří­jemně, žádostivě a sexy, a naví­c mohou být erotické sny nečekaně inspirativní­!

Noční­ smyslové vjemy     

Každý z nás jistě už zažil, že se ze snu probudil s tí­m, že slyšel lodní­ sirénu, zvuk zvonku, klepání­... a zjistil, že ve skutečnosti to byl budí­k, který signalizoval, že je čas vstávat.

* * * * * * * *

Mužskému mozku spánek se ženou škodí­     

Sdí­let s partnerkou či partnerem jednu postel je pro zdraví­ muže v mnoha ohledech prospěšné. Nová studie z Rakouska však mluví­ o opaku ve chví­li, kdy se zaměří­me na výkonnost mozku. Pokud se totiž muži musí­ dělit o postel s jinou osobou, jejich mentální­ výkonnost poklesne.

Děti za rok připraví­ rodiče o dva měsí­ce spánku     

Nový britský výzkum ukázal, že během první­ho roku života připraví­ děti své rodiče o dva měsí­ce spánku. Zkušenosti pěti set mladých matek a otců z Velké Británie ukazují­, že jedna třetina z nich přichází­ každou noc v průměru o jeden a půl hodiny spánku. To znamená o celou jednu noc za týden, tedy 68 nocí­ za rok.

íšplněk měsí­ce ovliví˛uje nejen náš spánek, ale i psychiku     

Hodně lidí­ má problémy se spánkem v období­ úplí˛ku. Viní­kem může být i Měsí­c, stačí­ si uvědomit, že v té době dokáže pohnout mořem, neboť za úplí˛ku nastává pří­liv. Naši předkové uměli energii Luny využí­vat ve svůj prospěch, pokusme se o to i my.

Až třetina dospělých usí­ná se svým plyšákem     

Přes padesát procent obyvatel ostrovní­ho království­ ještě někde svého plyšáka má. Průměrný věk takového medví­dka je 27 let.

Otestovali jsme hodinky pro lepší­ spánek     

SleepTracker jsou nové hodinky, které vás dokáží­ vzbudit v té správné chví­li a usnadnit vám vstávání­. Otestovali jsme je a vše konzultovali s lékařkou. Máme pro vás i tipy, jak se lépe vyspat.

*

Co je tvou první­ myšlenkou při probuzení­? Je to čirá radost z nadcházejí­cí­ho kouzelného dne, nebo obava, co ti dnešek přinese? Je obtí­žné naladit se na rytmus nového dne? Dokážeš se probudit s pí­sní­ chvály a dí­kůvzdání­ v srdci? Jak docela jiný tento den pro tebe bude, když jej začneš tí­m, že si nasadí­š růžové brýle a vše jimi budeš po celý den pozorovat. Vykroč správnou nohou. Nestarej se o zí­třek; jediné, na čem záleží­, je dnešek - co dnes vykonáš a co z dnešní­ho dne uděláš. Prostě věz, že dnes můžeš dosáhnout skutečného úspěchu a že vše bude vykonáno dokonale. Věz, že vše, co řekneš, řekneš s láskou, že vše, na co pomyslí­š, bude vznešené a že dnes se ti dostane toho opravdu nejlepší­ho.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : ?t??ata

Téma nebo sen : ?tok b?l?ho medveda

Téma nebo sen : Pana ?i

Další příspěvky ...

 






Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 






*






Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 



*



Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist