* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88383

Výkladů - 18853

Uživatelů - 13269

On-Line : 4
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.8%
Partnerskou9.4%
Sebelásku7.9%
Sexuální­8.4%
Duchovní­8.6%
Láska ke všemu26.6%
Láska ke každému28.2%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Otestovali jsme hodinky pro lepší­ spánek     

SleepTracker jsou nové hodinky, které vás dokáží­ vzbudit v té správné chví­li a usnadnit vám vstávání­. Otestovali jsme je a vše konzultovali s lékařkou. Máme pro vás i tipy, jak se lépe vyspat.

Lůžko musí­ dýchat     

Mezi hlavní­ pří­činy špatného spánku patří­ stres, velká tělesná zátěž, nemoc ale i nevyhovují­cí­ postel. Dobré lůžko by mělo poskytnout co nejlepší­ odpočinek pohybovému aparátu, být snadno udržovatelné a dobře vypadat. Při výběru se vyplatí­ dodržovat několik zásad.

Nový světový rekord: 266 hodin bez spánku!     

KERNOW – Brit Tony Wright (42) pokořil včera kuriíłzní­ světový rekord – celých 11 dnů a 2 hodiny k tomu dokázal nespat. Probudil se 14. května v šest hodin ráno a spát šel pak až po 266 hodinách včera v osm ráno. Překonal tak o dvě hodiny rekord Američana Randyho Gardnera, který jako sedmnáctiletý v roce 1964 vydržel být vzhůru 264 hodin.

20 největší­ch mýtů o zdraví­: Dlouhý spánek škodí­!     

Kdo spolkne žvýkačku, zalepí­ si žaludek a ten, kdo má ráno erekci, se může chlubit abnormální­ potencí­. Babské řeči, o nichž ani neví­me, jak vznikly. Německý lékař Michael Prang ve své knize Vegetariáni žijí­ déle – 101 omylů o zdraví­ vysvětluje omyly a pravdy některých pořekadel. Blesk pro vás vybral dvacet nejzají­mavější­ch.

* * * * * * * *

Za rozpad vztahu může i nedostatek spánku po narození­ dí­těte     

Každý rodič malého miminka potvrdí­, že jsou chví­le, kdy by dal cokoliv za možnost přispat si. Nový výzkum odhalil, o kolik spánku čerství­ rodiče vlastně přicházejí­.

Pravda a mýty o spánku     

Je krátké zdří­mnutí­ opravdu osvěžují­cí­? Může nám chybějí­cí­ spánek vynahradit vyspávání­ o ví­kendu? íˆtěte odpovědi na tyto i další­ otázky.

Stále ví­ce lidí­ má problémy s kvalitou spánku     

Kvalitní­ a dostatečně dlouhý spánek je důležitý nejen po psychické, ale i zdravotní­ stránce. Naše tělo si odpočine a načerpá dostatečnou energii pro nastávají­cí­ den. Zní­ to krásně, bohužel mnoho lidí­ o takovém kvalitní­m spánku může jen sní­t.

Sexuální­ sny jsou stále častější­     

Frekvence sexuální­ch snů mezi muži i ženami se stále zvyšuje. Ĺýeny se ve spánku nejčastěji milují­ se svým partnerem nebo nějakým slavným mužem. Muži oproti tomu sní­ o hromadném sexu.

Ĺýeny mají­ ví­ce noční­ch můr než muži     

Ĺýeny mají­ noční­ můry častěji než muži. Podle britských psychologů za to může fakt, že mají­ větší­ problémy na konci dne přepnout své emoce a zklidnit se. Tak si své roztržité myšlenky přenášejí­ do snů a zpracovávají­ v nich emocionální­ problémy.

*

Snes Mé nebe dolů na Zem. Je na tobě, abys to učinil tí­m, jak žiješ, svým pří­stupem k životu. Ĺýivot je úžasný, ale musí­š otevří­t oči a vidět jeho nádheru a slávu. Musí­š být ochoten vidět v životě všechno dobré a zaměřit se na to, a nevší­mat si špatných, záporných a ničivých jevů a nedávat jim životní­ sí­lu. Všude kolem tebe jsou divy a krásy pří­rody, a přece si jich ne musí­š za celý den ani povšimnout. Jak mnoho věcí­ mí­jí­š v životě tí­m, že je prostě vyloučí­š ze svého vědomí­ a odmí­tᚠpovznést vědomí­ do stavu, kdy splývᚠs celým životem! Najdi si čas, aby ses zastavil, porozhlédl se a naslouchal, abys nic nepromeškal a ze všeho se radoval. Potom vzdávej za vše věčné dí­ky. Začni ještě dnes vytvářet lepší­ svět kolem sebe.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : My?i s pavouci
RE : My?i

Téma nebo sen : Mod?iny

Téma nebo sen : Med

Další příspěvky ...

 


Najdi si vysněnou práci
Sníš o dobré práci? Svoji práci snů najdeš na www.DobraPrace.cz

Odkazy
 


*


Tip


„ A všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo a jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí nᚠsnář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze nᚠsnář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist