* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 87253

Výkladů - 20088

Uživatelů - 13265

On-Line : 10
Celkem : 31615789

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou9.4%
Partnerskou8.5%
Sebelásku6.8%
Sexuální7%
Duchovní7%
Láska ke všemu30.1%
Láska ke každému31.2%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Co nám říkají sny     

Podle encyklopedie jsou sny duševní aktivita během spánku; periodicky se opakující psychosomaticky podmíněná neurofyziologická aktivita za předpokladu částečného útlumu mozkové kůry. Prý se jedná zcela náhodný sled obrazů, událostí, symbolů a pocitů, které nelze plně reprodukovat v bdělém stavu.

Trápení jménem náměsíčnost     

S nějakou formou náměsíčnosti se asi setkal každý z nás. Ať už jde o mluvení ze spaní, vstávání z postele, nebo dokonce otevření dveří, či přenesení věcí z místa na místo.

Za chrápáním může být vážná nemoc !     

Chrápání ruší všechny kolem, jen ne chrápajícícho. Potýká-li se však spáč zároveň s obezitou, únavou a ranní bolestí hlavy, může trpět syndromem spánkové apnoe neboli zástavou dechu. A ta už přímo ohrožuje jeho život.

Když nemůžete spát...     

V dnešní hektické době, která je plná zvratů a nutnosti činit rychlá a správná rozhodnutí, se asi každý setkal s některou z forem nespavosti.

* * * * * * * *

Některé archetypy     

Kráva symbolizuje Matku Zemi. V její prosté, skromné, přirozené dobrotě, s jakou plní svou roli, je cosi posvátného. Chybí-li některé ženě trpělivost a prostá dobrota, potom se tento symbol v jejím snu vyskytuje a dostatečně výstižně k tomuto přirozenému ženskému založení nabádá.

Syndrom neklidných nohou trápí desetinu lidí     

Unavený člověk si večer lehne do postele, uvolní se, usne. Ne tak lidé, kteří trpí syndromem neklidných nohou. Těm při usínání najednou začne cukat v nohách. Cítí mravenčení, svědění a velmi silné nutkání nohama pohybovat, což je nakonec nezřídka vyžene z postele.

Pět hodin spánku stačí, tvrdí studie     

Osm, sedm nebo šest? Kolik hodin denně vlastně máme spát? Vědci se nemohou shodnout. Nedávno varovali, že spánek kratší než sedm hodin vede ke zvýšenému riziku srdečních onemocnění a méně než šest hodin spánku denně prý vede k jisté smrti před 65. rokem. Nyní ovšem další studie tvrdí, že ke zdravému životu bohatě stačí spát hodin jen pět.

Televize ovlivňuje barvu snů      

Že televize ovlivňuje to, o čem sníme, můžeme znát z vlastní zkušenosti. Podle výzkumu britské psycholožky Evy Murzynové však ovlivňuje i barevnost našich snů. Informoval o tom časopis New Scientist.

Ženy před menstruací mají často hororové sny     

Ženy si ve srovnání s muži v noci vychutnají mnohem méně sladkých snů a jejich noční můry jsou mnohem ošklivější. Za všechno podle britských odborníků mohou změny tělesné teploty během cyklu. Ty jsou u žen výrazné a provázejí je hrůznější sny.

*

Čím více dostáváš, tím více musíš dávat. Nic si neponechávej pro sebe, ale dávej, dávej a stále dávej, a tak vytvářej prostor pro své další a další naplnění. Čím více si jsi vědom změn, které probíhají, a čím více jsi jim otevřen, tím rychleji mohou nastat. Stávají se součástí tebe a ty se stáváš jejich součástí. Půda byla připravena a semena byla zaseta. Nyní je čas růstu, rozvoje a rozkvětu, a tento proces právě probíhá. Pozoruj zázrak a nádheru toho všeho! Sleduj, jak se stále více duší probouzí a začíná si uvědomovat, co se děje. Je tu obrovská změna k lepšímu. Cesty Ducha začínají být pro mnohé živou skutečností. Žij duchovně, kráčej cestami Ducha a splyň v jedno s veškerým životem.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Oplodneni

Téma nebo sen : Setkání se zemřelými rodinnými příslušníky, v neznámé místnosti s rozestlanýma postelama všichni byli rozesmátí a má babička mi říkala, tady všichni spíme

Téma nebo sen : údolí řeky, kvetoucí třešně

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist