Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 84445

Výkladů - 18485

Uživatelů - 13034

On-Line : 16
Celkem : 27251501

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8%
Partnerskou7.6%
Sebelásku6.1%
Sexuální6%
Duchovní6%
Láska ke všemu32.5%
Láska ke každému33.8%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

SNY A SNĚNÍ     

Otázka, co je sen, trápí badatele celá tisíciletí. Obsah našim snům dává naše vlastní minulost, emoce a pozorování. Nyní víme, že sen zhušťuje zážitky a vzpomínky do jednoho či několika symbolů, které spáči připadají zcela uvěřitelné a srozumitelné. Teprve když procitneme, horko těžko se snažíme interpretovat poselství těchto symbolů.

Užijte si spánek na anatomické matraci     

Každá partie těla potřebuje při spánku jinou oporu. Výrobky s rozlišenými anatomickými zónami tomuto požadavku vycházejí vstříc. Latexové, sendvičové či matrace z HR pěn dnes běžně seženete ve variantách se třemi až sedmi anatomickými zónami.

Málo spánku je častou příčinou impotence     

Chronický nedostatek spánku ve zvýšené míře poškozuje mužské libido a dokonce způsobuje poruchy erekce. Na mezinárodní konferenci zdravého spaní to uvedli brazilští sexuologové. Podle nich na zvyšující se tempo moderního života tvrdě doplácí právě délka spánku. Jeho nedostatek působí vážné zdravotní komplikace a u mužů často nejdříve postihuje právě sexuální výkonnost

Odpolední spánek prý dětem neprospívá     

Děti, které jsou navyklé si během dne zdřímnout, si dost možná zadělávají na problémy se spaním. Odpolední šlofík může mít u dětí také neblahý vliv na jejich mentální vývoj. Zjistili to američtí vědci, kteří zkoumali zdravotní stav a spací návyky u několika desítek žáků základních škol.

* * * * * * * *

Lidský mozek lépe vstřebává informace v noci než ráno     

Řada lidí vstřebává informace na důležité zkoušky či testy večer a dlouho do noci. Australští vědci teď zjistili proč. Náš centrální počítač se totiž večer učí mnohem efektivněji než ráno.

Spánek a sny - Jejich význam a role v životě     

Mezi psychické fenomény, které stále čekají na své plné objasnění, patří nepochybně spánek a snění. Právě jim je věnována část kapitoly Osobnost v zrcadle vědomí, kterou jsme vybrali z nové knihy brněnského psychologa Vladimíra Smékala.

Meditace - Jak efektivně využít spánek a sny     

Mezi spánkem a bděním existuje nesmírně malý přechod, vlastně přímo bod na okraji spánku, který je velmi vhodný pro cvičení soustředěné vědomé pozornosti ve spánku. Důležitý je směr myšlení právě před usnutím. Hlubší úroveň mysli přebírá totiž tento směr a pokračuje v něm.

Lucidní sny - Kde to jsem, není to sen?     

Lucidní sny jsou zvláštním typem snů, během nichž si daná osoba jasně uvědomuje, že sní. Tato skutečnost je pro tyto stavy zcela charakteristická a je tedy právě tím, čím se lucidní sny odlišují od běžných snů. Zjištění, že se naše vědomí nachází ve stavu snění, zatímco tělo spí, je totiž doslova odrazovým můstkem jak k vědomému prožívání mnoha neobvyklých zážitků dle naší vlastní fantazie, tak pro nejrůznější způsoby zkoumání jevu samotného přes poznání jeho základních charakteristik až po řadu mnoha praktických využití.

Spánek a sny podle vědy     

Od roku 1929 používá lékařská věda ElektroEncefaloGraf (EEG) – přístroj, který snímá elektrické potenciály v mozku pomocí elektrod připevněných na povrchu hlavy. Sledované elektrické impulsy pak vypovídají o celkové aktivitě mozku i jeho jednotlivých oblastí. Postupně se pomocí EEG podařilo zmapovat průběh spánku a objevit období, kdy se zdají sny.

*

Měj stále na paměti, že ze všeho vzejde dobro a že každá zkušenost je ti dána proto, aby ti pomohla růst a rozvíjet se. Uvědom si, že bez přímé zkušenosti bys nebyl schopen porozumět nebo otevřít své srdce svým bližním, ale stál bys stranou, a dokonce je soudil a odsuzoval. Zkušenosti, ať jsou jakkoliv divné či složité, ti byly dány záměrně; udělej si tedy čas, abys tento záměr pochopil. Snaž se vidět ve všem Moji ruku a pochop,že nic není náhodné a že neexistuje nic takového jako štěstí či dobrý osud. Uvědom si, že ve svém životě k sobě přitahuješ buď jen to nejlepší, nebo jen to nejhorší. Může to být mír, jas a klid, nebo jen zmatek a nepořádek. Obojí přichází z nitra, ze stavu tvého vědomí; neobviňuj tedy své okolí. Hlemýžď si s sebou nosí dokonce svůj dům. I ty nosíš vše v sobě a odrážíš to navenek.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : hlavu člověka bez vlasů ve snu viděti

Téma nebo sen : láska slepce

Téma nebo sen : Smrt dítěte

Další příspěvky ...

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist