* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88251

Výkladů - 21430

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.5%
Partnerskou9.3%
Sebelásku7.7%
Sexuální­8.2%
Duchovní­8.2%
Láska ke všemu27.4%
Láska ke každému28.7%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Kdo si chce něco zapamatovat, musí­ prý dostatečně spát     

Právě ve spánku se pravděpodobně ukládají­ zí­skané či naučené nové poznatky hluboko do mozkové tkáně. Uvádí­ to dvě americké vědecké studie, otištěné ve čtvrteční­m čí­sle časopisu Nature.Jestliže budou výsledky potvrzeny další­m výzkumem, budou poznatky užitečné nejen studentům při učení­ nové látky, ale i v psychiatrii, napří­klad při léčbě osob trpí­cí­ch následky mimořádně těžkého traumatu.

Přispat si prospí­vá srdci, radí­ američtí­ vědci     

Spát denně o hodinu déle zřejmě snižuje nebezpečí­, že se v cévách začne ukládat vápní­k, což je předzvěst srdeční­ch onemocnění­. Oznámili to v úterý vědci z Chicagské univerzity.

Sní­vajte a spite do ružova     

Pre všetkých stresom vystavených ludí­ je velmi dí´ležitý upokojujúci spánok. íˆo na to hovoria magické praktiky? Prvý recept, ktorý uvádzame je pre vydajachtivé dievčatá, alebo sklamané ženy.

Chcete sršet nápady? Spěte     

Prospí­me třetinu svého života. Bez spánku se neobejdeme, ale kolik je ho opravdu potřeba? A kdy je to čas dobře využitý a kdy už promarněný? Ukazuje se napří­klad, že takový šlofí­ček během dne je pří­mo blahodárný pro naši pamě.

* * * * * * * *

Typy snov a úžitok, ktorý prinášajú     

Najčastejšie mávame sny, vyjadrujúce osobne zvláštnosti. Také sny odrážajú v symboloch a metaforách situácii a podmienky, ktoré sa dotýkajú konkrétneho človeka: jeho minulosti, súčasnosti a budúcnosti, jeho problematických vzahov. Typickým predstavite?om sú sny, ktoré nám naznačujú zhoršenie alebo riešenie určitej problematickej situácie.

Spánek během dne může vést až k cukrovce     

Lidé holdují­cí­ spánku během dne by měli dávat pozor na své zdraví­. Podle expertů z Birminghamu totiž lidé upadají­cí­ do spánku během světlé části dne častěji onemocní­ metabolickou cukrovkou nezávislou na inzulí­nu.

Při nedostatku spánku mizí­ svalovina, nikoli tuk     

Držet dietu a nedostatečně spát se nevyplatí­. Osoby, které totiž spí­ málo, sice při dietě hubnou stejně rychle jako ty, které si dopřávají­ plných osm hodin, jenže hubnou jinak. Podle nové studie jen pětinu úbytku jejich váhy tvoří­ tuk. Pokud je přitom spánek řádný a pravidelný, hubne se naopak tuk.

íˆeši spávali před sto lety o dvě hodiny ví­ce     

Za poslední­ch sto let íˆeši zkrátili svůj spánek denně až o dvě hodiny. A od roku 1960, tedy za 50 let, se průměrná doba spánku zkrátila z osmi a čtvrt hodiny na sedm a půl. To je o 45 minut méně. Vyplývá to z dlouhodobých lékařských výzkumů.

VíKLAD SN홠    

Sen je řečí­ nevědomí­, je to jazyk obrazů, kterým nevědomí­ hovoří­ k našemu vědomému já. Od chví­le, kdy se začala tradovat naše kultura, se člověk snažil, aby této řeči porozuměl a dovedl ji přeložit.

*

Všechno má svůj čas a své období­. Jde jen o to, umožnit Mi vést tvůj život tak, abys poznal pravý čas a období­ jasným vnitřní­m poznání­m a mohl bystře sledovat ony vnitrní­ impulsy s absolutní­ důvěrou. Jsi-li ve vnitřní­m mí­ru, čas nic neznamená; když jsi nešasten nebo v nepohodě, čas se ti jeví­ jako brzda a mᚠpocit, že den nikdy neskončí­. Raduješ-li se z toho, co děláš, čas letí­ a ty si přeješ, aby měl den ví­ce hodin. Je důležité, aby ses učil naplno se radovat ze všeho, do čeho se pustí­š, a měl k tomu správný postoj. Vykonᚠtak mnohem ví­ce; bude to uděláno s láskou, a tudí­ž dokonale. Nech je dokonalost vždy tvým cí­lem. Děláš-li něco s láskou, dělᚠto pro Mne.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Puda

Téma nebo sen : D?t? z okna

Téma nebo sen : Topici se dite

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ A všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo a jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí nᚠsnář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze nᚠsnář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist