Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 84064

Výkladů - 18472

Uživatelů - 13015

On-Line : 5
Celkem : 26924064

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou7.9%
Partnerskou7.5%
Sebelásku6%
Sexuální5.9%
Duchovní6%
Láska ke všemu32.7%
Láska ke každému34%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Sexuální sny     

Obecně je potřeba rozlišit, zda se jedná skutečně o sen, tedy o to, co se nám zdá, pokud spíme či zda se jedná o fantazii, představu, která nám může sice mimovolně vytanout na mysli, ale pracujeme s ní aktivně - ve smyslu potlačování či tlumení.

Nespavost     

Léky na spaní jsou často považovány za slabost. Obavy navíc souvisejí s možností vzniku závislosti. Je to však zbytečné. Nespavost trápí čas od času polovinu populace. Pokud jde jen o přechodný problém, není třeba běžet k lékaři. Zamyslete se spíš nad příčinou a zkuste ji odstranit.

Erotický snář     

Smyslné sny se mohou stát vaším nedocenitelným průvodcem po mezilidských vztazích. stačí, když se naučíte rozumět jejich řeči…

Americká vědkyně vyzkoumala, že ráno je moudřejší večera     

Spánek je skvělou cestou k řešení kreativních úloh. K takovému závěru dospěla podle britského listu The Daily Telegraph americká psycholožka Sara Mednicková z Kalifornské univerzity v San Diegu. Pouze tedy vyslovila a pokusila se vědecky opodstatnit to, co si všichni velmi dobře dlouhá léta uvědomují - že po spánku se problémy řeší lépe.

* * * * * * * *

Sny - kouzelný svět neomezených možností     

Zkoumání našich vlastních snů nám umožňuje hlubší poznání sebe sama, nabízí zajímavý pohled na život a podněcuje naši představivost i tvůrčí potenciál. Je to neprobádané území, dosud čekající na svého objevitele...

Zdravím Vás v sekci snů     

Výklad snů je velmi individuální záležitost. Jako určité berličky výkladu mohou pomoci "Snáře", které se léta sepisují, vydávají a někdy vychází, někdy zase nevychází.

Ženské sexuální sny a fantazie     

Ženy sní rády. Více než muži. A taky chtějí, aby snil někdo o nich. Chtějí být v centru dění, být milovány, žít normální a opravdový život.

Sny si vyložíte i sami     

Výklad snů je složitou disciplínou, ale i vy ji můžete zvládnout. Existují vodítka, podle nichž lze vysvětlit některé symboly. Sny nám umí nabídnout i řešení životní situace, jen se je musíme naučit důkladně vnímat.

K hubnutí po porodu údajně přispívá spánek     

S hlavolamem vyrukovali američtí vědci na čerstvé maminky. Poradili jim, že pokud chtějí shodit nadbytečné kilogramy nabyté v těhotenství, měly by se i v období náročné péče o kojence snažit dopřát si víc spánku.

*

Jestliže jsi ztratil svou cestu, nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak ji znovu nalézt, je ztišit se a v klidu hledat ztracený směr. Jsi ochoten obětovat čas ke ztišení a hledání ve svém nitru, nebo to považuješ za plýtvání časem a musíš spěchat dál a stihnout vše, co má být uděláno? Každý člověk potřebuje získat správný směr, protože bez něho se může úplně ztratit v bludišti života. Proč tedy nestrávíš každý den krátkou chvíli se Mnou o samotě, aby sis stanovil správný směr? Když tak budeš činit, stane se ti Mé společenství hlubokou vnitřní potřebou a budeš toužit po tom, abys v tomto stavu vědomí trávil se Mnou stále více času. Buď proto pozorný k hlubokým tužbám ve svém nitru; nikdy je neodkládej netrpělivě stranou s pocitem, že nemáš čas: Pravím ti, že na vše je spousta času.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : oheň

Téma nebo sen : Vylity olej

Téma nebo sen : Zkákat z výšky do vody se svou dcerou

Další příspěvky ...

 


Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Dreambook meanings free - the interpretation of a dreams onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist