* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88145

Výkladů - 22848

Uživatelů - 13269

On-Line : 6
Celkem : 876879

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10.1%
Partnerskou9.1%
Sebelásku7.5%
Sexuální7.8%
Duchovní7.9%
Láska ke všemu28.1%
Láska ke každému29.4%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

SPÁNEK,luxus, nebo nutnost?     

PRO NĚKTERÉ LIDI je spaní ztrátou času. Vyhovuje jim mít denní program nabitý pracovními a společenskými záležitostmi a jít spát až tehdy, když jsou extrémně unaveni.

Typy snov a úžitok, ktorý prinášajú     

Najčastejšie mávame sny, vyjadrujúce osobne zvláštnosti. Také sny odrážajú v symboloch a metaforách situácii a podmienky, ktoré sa dotýkajú konkrétneho človeka: jeho minulosti, súčasnosti a budúcnosti, jeho problematických vzťahov.

Zdravý spánek potřebuje každý     

Nespavost (insomnie) patří k velmi častým zdravotním problémům současné populace. Nespavost může být doprovodným symptomem tělesných nebo duševních poruch, ale stejně tak můžeme hovořit o nespavosti jako o primárním onemocnění.

Špatně spíte? Odnaučíme vás to!     

PRAHA – Nemusíte být zrovna chronický nespavec, i přesto vás ale někdy může vaše tělo, které nedokáže přepnout do spánkového režimu, pěkně potrápit. Na vině jsou zpravidla emoce. Zapomeňte na pilulky na spaní! Řešení je mnohem snadnější, než si myslíte. Stačí jen se řídit radami britského vědce Paula McKenna, který se problémem nespavosti dlouhodobě zabývá.

* * * * * * * *

Vliv svitu Měsíce na spánek     

Svíčka z jednoho metru silnější než úplněk je, z deseti metrů už ne. Že by úplněk na bezoblačném nebi mohl být tak slabý, že už spánku nevadí, to jsem stěží mohl říci.

OBRAZEM: Pěkné noční prádlo přináší pohodu a zkvalitňuje spánek     

Čistě prakticky vzato, s nočním prádlem bychom si nemuseli dělat žádné zvláštní starosti. Po většinu doby používání je skryto pod peřinou a navíc se hned tak nerozpadne, takže vydrží dlouho. Není ale nuda chodit spát léta ve stejném?

REM-spánek a srdeční selhání     

New York/Reuters, 6. 6. 00 – K zajímavým výsledkům došli lékaři izraelské Sleep Laboratory v Technion Institute of Technology v Cesarei. Pro studium spánkové apnoe vyvinuli speciální měřící přístroj, který po upevnění na prst zkoumané osoby měří dilataci a konstrikci cév.

S věkem se spánek mění     

Čím jsme starší, tím je spánek kratší, lehčí, nepravidelnější a častěji a na delší dobu se v noci probouzíme: v pěti letech čtyřikrát až pětkrát za noc, v padesáti letech asi třicetkrát, v pokročilejším věku šedesátkrát až stokrát.

Bolest, spánek, aktivita - spojené nádoby     

Dříve jste se cítil fyzicky silný, aktivní, společenský, naprosto soběstačný, ze spánku by Vás nevyrušilo zhola nic…Teď samou bolestí nemůžete ani spát, nemůžete vykonávat věci dříve tak běžné a jste odkázán na pomoc druhých. Uzavřený kruh, ve kterém všechno spolu souvisí...

*

Začínej den díkůvzdáním. Uvědom si, že jsi mocně požehnán a že Mé požehnání se stále k tobě snáší. Nezáleží na tom, jak nevděčný jsi byl včera; záleží na tom, jaký je tvůj postoj dnes. Zanech minulost za sebou. Nemarni čas přemýšlením o svých minulých chybách; prostě se z nich pouč a potom pokračuj dál a raduj se ze života a za vše neustále děkuj. Jsi-li vděčný a vážíš-li si všech dobrých věcí 1, v životě, láska proudí volně do tebe i skrze tebe. Jestliže nebudeš děkovat a nebudeš si vážit Mých dobrých a dokonalých darů, budeš slábnout a usychat. Začneš se starat pouze o sebe a přestaneš se zajímat o své bližní. Nejrychlejší cesta ke změně takového špatného přístupu je začít myslet na druhé, žít pro celek a dávat celku. Najdeš sebe sama a tvá sobeckost ustoupí do pozadí a rozplyne se. Proč tak neučinit hned?

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Kradez

Téma nebo sen : hovno

Téma nebo sen : Hovno

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist