* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88004

Výkladů - 24296

Uživatelů - 13268

On-Line : 2
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou9.9%
Partnerskou8.9%
Sebelásku7.4%
Sexuální­7.6%
Duchovní­7.6%
Láska ke všemu28.7%
Láska ke každému29.9%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Cvičí­cí­ lidé dle odborní­ků lépe spí­ a ví­ce si uží­vají­ sexu     

Cvičení­m se nedocí­lí­ jen lepší­ postavy a kondice, ale také kvalitnější­ho sexu, noční­ho spánku a duševní­ho zdraví­. Kuřák, který týrá své tělo v tělocvičně, se rovněž snáze vzdá svého zlozvyku. Uvedli to američtí­ fyziologové, podle nichž se o těchto vedlejší­ch účincí­ch cvičení­ mnoho neví­.

Sex ve spánku není­ náměsí­čnost, ale vážná choroba     

Doktor Peter Buchanan z nemocnice Royal Alfred Hospital v Sydney popsal pří­pad své pacientky, úspěšné ženy střední­ho věku se stálým partnerem, která utí­kala ve spánku z domu a souložila na zahradě či ulici s neznámými osobami, zatí­mco manžel spal nebo nevěří­cně přihlí­žel.

Podle vědců většině lidí­ šest hodin spánku denně prostě nestačí­      

Přestože mnozí­ workoholici tvrdí­, že jim stačí­ šest hodin spánku i méně, lékaři tento nesmysl vědecky vyvrací­. Jen tři procenta populace nesou ve své genetické výbavě mutaci, která jim skutečně umoží˛uje spát „zdravě“ jen šest hodin denně. Ale pro 97 procent lidí­ je takto dlouhý noční­ odpočinek zdraví­ škodlivý.

Nemůžete usnout? Jste nebezpeční­ sami sobě!     

Máte problémy s usí­nání­m, několikrát v průběhu noci se probouzí­te a ráno máte pocit, jako kdybyste vůbec nespali? Vaší­m problémem je nespavost, jedna z nejrozší­řenější­ch civilizační­ch chorob.

* * * * * * * *

Dospělí­ kvůli krizi chodí­ spát stále dří­ve a dří­ve, průměrně už v půl jedenácté     

Ekonomická recese omezuje lidské ponocování­ a nenápadně nutí­ lidi chodit spát dří­ve. Průzkum mezi třemi tisí­ci lidmi ve Velké Británii ukázal, že lidé chodí­ nyní­ spát průměrně okolo půl jedenácté večer. A téměř 60 procent Britů přiznalo, že se převlékají­ do pyžam a noční­ho oblečení­ hned po návratu z práce.

Oddělený spánek nemusí­ znamenat problém v partnerském vztahu     

Ví­ce než 23 procent lidí­, kteří­ ve Spojených státech žijí­ s partnerem, spí­ na oddělených lůžkách či v jiné mí­stnosti. V mnoha pří­padech jsou pří­činou spací­ zvyklosti, které zasahují­ do odpočinku druhé osoby, nebo snaha vyhnout se tomu, aby sexuální­ žádostivost v nevhodnou dobu způsobila nespavost, pí­še agentura EFE.

Nedostatek spánku ve stáří­ výrazně poškozuje paměť     

Ve společnosti se obecně traduje, že jak člověk stárne, potřebuje méně spánku. A řada seniorů skutečně uvádí­, že spí­ stále méně. Jenže, i když tomu tak je, jejich tělo potřebuje stejně dlouhý spánek jako u mladého člověka. A protože se seniorům spánku mnohdy nedostává, dochází­ k prudkému úpadku kognitivní­ch funkcí­ â€“ myšlení­ a paměti.

Co o nás ří­kají­ erotické sny a představy     

Sny, fantazie a představy, pojmy, jejichž význam zná z vlastní­ zkušenosti každý. Sny k nám přicházejí­ během spánku a mozek si je promí­tá bez naší­ vědomé účasti. Naproti tomu představy a fantazie jsou scény, které si přehráváme vědomě a přenáší­me si do nich svá tajná přání­. Co nám ří­kají­ obrazy, které takto proží­váme a může mí­t jejich symbolika hlubší­ význam?

Spánek po obědě zlepšuje paměť     

Odpolední­ siesta může zlepšovat paměť a myšlení­. Podle amerických odborní­ků je spánek po obědě nebo během dne důležitý pro revitalizaci sil a obnovu mozkové činnosti. Kdo si šlofí­k dopřeje, udrží­ svou paměť pružnou do vysokého věku.

*

Nemůžeš Mne poznat, kráčet po Mých cestách a konat Mou vůli, jestliže Mne nemiluješ; a nemůžeš Mne milovat, pokud nemiluješ své bližní­. Mnohé duše hovoří­ o své lásce ke Mně, a přesto dosud nevědí­, co znamená milovat sebe sama a milovat své bližní­. Klí­čem ke všemu je vždy láska a naučit se milovat je tvá nejdůležitější­ lekce. Musí­š se učit milovat vše, co děláš, milovat všechny duše, kterými jsi obklopen, milovat své okolí­, milovat mí­sto, kde žiješ, milovat i vzduch, který dýcháš, i zem, po ní­ž kráčí­š. Miluj vše, na čem spočine tvůj zrak. Mí­t pouze něco rád nestačí­; musí­š milovat, a to celým srdcem. Je dobré vždy znovu a znovu zkoumat své nitro a zjišťovat, kolik je v něm lásky. Prober svůj každodenní­ život a zjisti, kolik lásky vkládáš do všeho, co děláš, ří­káš a myslí­š.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : V?tah

Téma nebo sen : Pr??ek

Téma nebo sen : T?hotenstv?

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist