Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

Přihlášení

Jméno:

Heslo: ZAREGISTRUJ SE

nebo rovnou


   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 85046

Výkladů - 18502

Uživatelů - 13066

On-Line : 7
Celkem : 27893964

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou8.3%
Partnerskou7.7%
Sebelásku6.2%
Sexuální6.2%
Duchovní6.2%
Láska ke všemu32.1%
Láska ke každému33.3%


Výměna ikonekEsoterikWeb

Pro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Problémy se spánkem může vyřešit návštěva u urologa     

Doposud bylo zvykem přičítat poruchy spánku především na vrub stresu či psychických problémů. Ovšem podle posledního průzkumu za problémový spánek můžou z velké části i urologické problémy.

Spánek - rutina, která skrývá mnohá tajemství     

Člověk zhruba třetinu z celého života prospí. První spánek si užíváme už v době nitroděložního vývoje a bez rozdílu ho potřebujeme všichni. Přesto jde o oblast, která je stále zahalena mnoha tajemstvími a dodnes se přesně neví, k čemu všemu ho vlastně potřebujeme.

Erotické sny se šéfem můžou upozornit na nekvalitní sex s partnerem     

Sny, fantazie a představy o sexu k životu prostě patří. Ženám se takové sny údajně zdají v průměru pětkrát do měsíce a nejčastěji v nich vystupuje jejich skutečný partner. Ale co když se do erotických snů stále častěji vkrádá i nadřízený, se kterým máte jen čistě pracovní vztah a navíc jste i přesvědčená, že není váš typ? Vědci mají hned několik vysvětlení.

Hodina spánku přes den výrazně sníží krevní tlak a prospěje srdci     

Každá minuta spánku během dne se počítá, neboť výrazně prospívá zdraví srdce a cév. Podle amerických kardiologů dokážou tři čtvrtě hodiny spánku během dne výrazně přispět k omezení rizika onemocnění chorobami oběhové soustavy. Po pětačtyřiceti minutách spánku dojde výrazně ke snížení krevního tlaku a to i po stresujícím dni.

* * * * * * * *

Dopřejte si po obědě šlofíka. Když budete snít, zlepší to vaši paměť     

Máte výčitky, že jste si po obědě zdřímli? Teď si můžete argumentovat novou americkou studií, podle níž je odpoledních "dát si dvacet" velmi prospěšných pro lidskou paměť. Má to ovšem jeden háček. Musí se vám při tom něco zdát.

Šest pravidel pro vaše erotické sny     

Taky se vám stalo, že jste se ráno probudili celí vzrušení z právě prožitého erotického snu? Pokud ano, tak vám lze jen gratulovat, neboť erotické sny představují skvělé znamení. Znamení síly, nápaditosti, kreativity a samozřejmě i sexuální energie

S postupem věku blednou lidské sny. Doslova     

Ať už si je pamatujeme, či nikoli, sny máme všichni. A všichni také sníme barevně. Nová studie publikovaná v odborném časopise Dreaming zabývajícím se výzkumem spánku a snění ale potvrzuje, že s věkem barevných snů ubývá. Zatímco před třicátým rokem tvoří barevné sny 80 procent všech snů, po šedesátce už jen sotva pětina.

Spaní při rozsvíceném světle negativně ovlivňuje psychiku     

Patříte mezi jedince, kteří bez naprosté tmy a klidu neusnou, nebo je vám jedno, jestli v noci hraje televize nebo svítí lampička, prostě lehnete a spíte? Pokud patříte do druhé skupiny, měli byste vědět, že spaní při jakémkoli světle výrazně ovlivňuje vaši náladu a psychiku, a to v negativním směru.

Jak se připravit na spánek a sny     

Klidný noční spánek vytváří ideální podmínky pro to, aby se nám zdály sny. Udělejte si tedy z ukládání k spánku příjemný rituál. Ať je pro vás dobou, kdy se můžete odpoutat od strastí uplynulého dne a soustředit se na zklidňující noc, kterou máte před sebou.

*

Proč nezačít hned teď přemýšlet o hojnosti? Uvědom si, že není ctností být chudákem. Chci, abys porozuměl, že peníze jako takové nejsou dobré ani špatné, prostě jen jsou. Jsou tu, aby byly používány, a musí se držet v oběhu, nikoli hromadit. Je to moc a s mocí je třeba zacházet moudře. Elektřina je také moc a nenakládáš s ní nerozumně, protože kdybys tak učinil, mohla by tě zničit. Tak proč zacházet s penězi nezodpovědným způsobem? Dokážeš-li přijmout pravou svobodu Ducha, můžeš ze sebe setřást všechny pocity omezenosti, všechny pocity nedostatku. Uč se využívat všeho, co máš, s opravdovou moudrostí a pochop, že vše, co ti poskytuji, musí být použito pro Mou čest a slávu a ty musíš být dobrým správcem všech Mých dobrých a dokonalých darů.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Hovinka v pyžamu

Téma nebo sen : vypíchnuté oči

Téma nebo sen : had vylezajici z ust

Další příspěvky ...

 


Bag in Box
Splňte požadavky vinařského zákona a čepujte víno z obalů bag in box
Bazénová chemie GUAa
Bezchlórová bazénová chemie GUAa Pool je vhodná do bazénů i vířivek.

Odkazy
 

*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 Free dream analyser Dreambook onlineSny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist