* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88280

Výkladů - 22944

Uživatelů - 13269

On-Line : 4
Celkem : 1853452

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10.4%
Partnerskou9.2%
Sebelásku7.6%
Sexuální8.1%
Duchovní8.1%
Láska ke všemu27.6%
Láska ke každému28.9%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Nedostatek spánku může vést i k rakovině     

Pokud pracujete na směny nebo se přespříliš věnujete nočnímu životum můžete si být jisti, že pro své zdraví neděláte nic dobrého. Nedostatek spánku ovlivňuje naši fyzickou i psychickou pohodu. Obecně je známo, že mladší lidé se s narušeným denním režimem vyrovnávají snadněji. Ti, kterým je přes padesát let mývají s nepravidelností spánku vážnější problémy.

Vzdělané ženy spí lépe, muži naopak hůře      

Když univerzitní profesorky ulehnou na lože, jejich spánek je skutečně blažený ve srovnání s těmi, které v životě získaly jen základní vzdělání. V případě, že však na lože ulehne univerzitní profesor, jeho noc bývá divoká a spánek nekvalitní. Zajímavý paradox objevil mezinárodní tým vědců ve své studii o nespavosti.

Med tiší kašel a pomáhá spát     

Nová studie potvrdila, že čajová lžička medu před spaním tiší kašel a navíc pomáhá k lepšímu spánku. Tato medicína našich prababiček má dokonce lepší výsledky než léčba pomocí volně prodejných léků. Autoři studie mají za to, že med utvoří v krku jakousi ochrannou vrstvu, která tiší podráždění.

Kvůli horkým nocím trpí lidé nespavostí, pomáhají osvědčené recepty     

Dobře se vyspat ve vyhřátém bytě a k tomu při vysokých nočních teplotách se daří jen málokomu. Lidé by udělali cokoliv, jen aby mohli klidně spát. Někdo se to snaží vyřešit pomocí studené sprchy před spaním, studenými zábaly, nebo spaním bez oblečení. Jiní pořádnou dávkou alkoholu či prášky na spaní, s čímž ale nesouhlasí psychiatři.

* * * * * * * *

Nemůžete spát? Vědci už vědí proč     

Život každého z nás řídí vnitřní tělesné hodiny. Vědci nyní tvrdí, že identifikovali chemický vypínač, který naše biorytmy ovládá.

Nedostatek hlubokého spánku zvyšuje riziko diabetu     

Časté noční buzení a nekvalitní spánek zhoršují schopnost těla regulovat hladinu cukru v krvi, takže může dojít ke vzniku diabetu druhého typu. Podle amerických odborníků přitom nekvalitní spánek trápí stále více lidí a nejrizikovější z tohoto hlediska je pak narušení nejhlubší fáze spánku.

Povlečením proti nespavosti     

Volbě ložního prádla byste měli věnovat pozornost nejen z toho důvodu, že v posteli trávíme podstatnou část svého života. Vhodně zvolená barva a materiál povlečení vám může zaručit nerušený a spokojený spánek.

Mobily narušují spánek     

Tým amerických a švédských vědců ve své studii podporované největšími výrobci mobilních telefonů zjistil, že záření z těchto zařízení působí bolesti hlavy a narušuje zdravý spánek.

Krátký spánek během dne bystří paměť     

Osoby, které mají ve zvyku dát si během dne svých dvacet, výrazně podporují činnost svého mozku a zvyšují kapacitu své verbální paměti. Spánek však pomáhá jen těm, kteří mají paměť už tak dobrou.

*

Jaké jsou tvé životní hodnoty? Jsou-li to jen hmotné statky, které tu dnes jsou a zítra pominou, můžeš strávit svůj život jako veverka v kleci, běhající odnikud nikam. Když však hledáš cesty Ducha, musíš je hledat v sobě, a nalezneš je jen tehdy, když se ztišíš a budeš čerpat z drahocenných pokladů hluboko v tvém nitru. Nenajdeš je venku, protože vše, co je důležité pro život,obsahuješ v sobě. Jsi svobodný a můžeš si sám zvolit, co je podstatné. Nikdo se nebude snažit tě ovlivňovat, protože každý má svobodnou vůli. Je na tobě, zda učiníš svůj život chaotickým, či úspěšným. Je zde světlo; proč jej nenásleduješ? Je zde láska; proč ji nepřijmeš? Nic ti není odepřeno, když to hledáš ze všech sil, celým svým srdcem, myslí a duší.

Z knihy Otevírání dveří do nitra od Eileen Caddy

Téma nebo sen : Bílý oblek
RE : Bílý oblek koupila a dostal

Téma nebo sen : Pohřeb

Téma nebo sen : Ztracená tkanička z boty

Další příspěvky ...

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist