* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

 

*( Číslo snu : 63797 )
V pondělí 31.01.2009 v noci se mi zdál tento sen :
ufo/kontakt z mimozemskou civilizací

Děj snu :
Dobrý den, zdáli se mi dva sny zhruba ve stejný týden. Dny si nepamatuji. Jen bych chtěla předem říct, že jsem se začala věnovat reikám. Jeden den se mi zdál sen, kdy jsem se octla na neznámém místě..louka, lesy a nějaká chata s terasou. Byli jsme tam asi tři, nebo čtyři kamarádi. Ale z ničeho nic se tam odkusi objevili jiní "lidé", vypadali jako my, ale měli jemně vrásčitou kůži, malinko mlhavou..pamatuji si na jednoho muže, který se na mě upřeně díval a já najednou věděla, že jsou to oni..ti druzí..mimozemští. Byla jsem malinko v šoku, ale tak nějak šťastná, že jsem je konečně potkala. Předali mi mnoho důležitých informací, které si teď bohužel nepamatuju. Když odlétali, věděla jsem, že je ještě uvidím...cítila jsem že se ještě setkáme. Ráno jsem vstala, a celý den jsem nad tím přemýšlela, a mrzí mě, že si nepamatuji, co že mi to předali za poselství. Druhý sen, asi o týden později byl jiný..moc jiný..spíše děsivý. Byla jsem v nějaké místosti, možná můj byt, netuším, byl večer, nebyla jsem tam ale sama, byl semnou nějaký muž, nevím kdo to byl, jen jsem cítila, že je mi nějak blízký...uviděla jsem světla svítící do pokoje..podívala jsem se z oka, a uviděla 16 létajících talířů, skoro jsem schopna je popsat, šedé diskového tvaru s blikajícími okýnky různých barev, cítila jsem strach, cítila jsem, že toto není setkání mírové, ale právě naopak. Věděla jsem, že už k nám lítají normálně, věděla jsem, že o tom ví i lidé v okolí, všichni se báli..já se schovávala u postele, když v tom přes okno svítilo červené světlo, jakoby laiserový paprsek, a dotkl se mé levé ruky nad zápěstím.Cítila jsem v tom bodě píchnutí a horko.Měla jsem pocit,že se mi spálí kůže, v tom jsem se probudila, bylo asi dvě hodiny v noci. Pak už jsem skoro nespala. Co to všechno může znamenat?

Podrobnější informace -> skrýt/zobrazit


Sen byl v barvách
neuvedeno a neuvedeno a ještě

Mé pocity u toho byly
neuvedeno potom neuvedeno a potom

Události , které jsi v reálném životě prožíval-a , nebo věc nad kterou
rozmýšlel-a v období kdy se Vám zdál tento sen :
Zabývám se reikama, zatím jsem absolvovala 1.stupeň, chystám se na 2.stupeň. Zajímám se o Ufo, Paranormální jevy a vše s tím spojené. Od mala mám jisté zkušenosti s autom.psaním, duchy, aurou. Také jsem jako dítě viděla ufo..vím to jistě, lítali kolem něj stíhačky, a na druhý den se o tom bavila celá škola a celé Město.

Můj dlouhodobý psychický a fyzický stav vypadá asi takto :
Dlouhodobé potíže? Po úrazu v dětství skoro slepota na levé oko. Psychický stav daleko lepší po reikách, řekla bych vyrovnaný a otevřený pro vše nové.

Tento sen se mi zdál jednou

Človíček anonym (27)  vás prosí o komentář k tomuto snu. Třeba si vezmi na pomoc snář

   Výklad snu   

NEVYLOŽENÝ SEN SE ROVNÁ NEPŘEČTENÉMU DOPISU
( " Bible " )

Psát výklad, komentář

  + odměna >   Věštecká koule


!! Piš a odměnou za tvůj výklad bude náhled do věštecké koule !!

   

smile  wink
tongue  angry
sad  laughing

  

!! Nejste přihlášen, prosím před potvrzením zápisu vyplňte ověřovací kód nebo se přihlaste !!

Opiš text : b7ok     

  Souhlasím s pravidly

Opět se zde vracím p..  - anonym (04.12.12, 17:25)

nehodnoceno

Opět se zde vracím po delším čase.. snů během té doby bylo mnoho...i fotografií... důležitější ale je to, co nás v nejbližších dnech čeká.. vím jen, že bát se nemusíme...

prvy bol plejadan dr..  - anonym (01.01.12, 23:46)

nehodnoceno

prvy bol plejadan druhi boli sedivaci

Zpět na seznam

 

TOPlist