* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88272

Výkladů - 24407

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.4%
Partnerskou9.2%
Sebelásku7.7%
Sexuální­8.2%
Duchovní­8.2%
Láska ke všemu27.5%
Láska ke každému28.8%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Svoji spící polohu znáš , ale nevíš co o tobě tato poloha vypovídá . Zkus se inspirovat s následujícími popisy
 

 

Roztáhnuté ruce a rozkročené nohy

Člověk , který spí v takovéto poloze má rád svobodu! Tato poloha odhaluje jeho pravou identitu. Máš rád komfort, uctíváš krásu a neutrácíš spoustu peněz. Tvojí nežádoucí vlastností je , že se příliš zaobíráš aférami druhých lidí a taky rád klebetíš a pomlouváš. Jen vzpomeň na poslední drby.

 

 

 

 

 

 

 

 

Překřížené nohy

O tom , kdo spí s překříženýma nohama se říká , že těžce přijímá změny. Tvojí prioritou je samota.

 

 

 

 

 

 

Spánek na břichu

Člověk , který spí tváří směrem dolů je takový typ člověka , který není schopný přijmout názory jiných pokud nejsou totožné s jeho názory. Vždy nutí ostatní , aby s jeho názory souhlasili. Mimo to tě nezajímá, že to co děláš bude mít pozitivní nebo negativní dopady.

 

 

 

 

 

 

Ruce složené za hlavou

Takový spáč je vysoce inteligentní a s nadšením se učí. Někdy se zaobírá zvláštními myšlenkami , které ostatní lidé dokážou jen s těží pochopit. Velmi starostlivě se staráš o rodinu, ale problém je v tom , že sotva dovedeš někoho milovat.

 

 

 

 

 

 

Spánek na břichu

Když spí tváří směrem dolu celou noc , je to takový typ člověka , který není ochoten akceptovat názory druhých pokud nejsou stejné jako jeho. Myslí jen na sebe ne na druhé. Vždy nutí ostatní , aby s ním souhlasili. Nezajímá jej , zda to co dělá má negativní nebo pozitivní dopady. Strčte do něj ať okamžitě změní polohu.

 

 

 

 

 

 

Na boku

Tato poloha je typická pro sebevědomé a sebejisté lidi. Ti , kteří leží na pravém boku a mají ruku přehozenou přes hlavu jsou prý požehnaní sílou  a štěstím.

 

 

 

 

 

 

Ležení na boku s pokrčeným kolenem

V takovéto poloze spící člověk je zaměřený na drobnosti , dává jim příli velký význam a bezdůvodně pochybovačný,  stále křičí a stěžuje si. Jeho identita je ztracená a zdá se jako by měl určitý druh nervového nepokoje.

 

 

 

 

 

 

Tulení k sobě samému

Samolibost , žárlivost , snaha ranit druhého víc než si  to zaslouží tak tyhle slova nejlépe charakterizují takto spícího člověka.

 

 

 

 

 

 

Ležení na jedné ruce

Na rozdíl od spáče , který se tulí k sobě , jste zdvořilý , milý a milující. No , ale nikdo není dokonalý. To co vám chybí je sebedůvěra a štěstí v životě.

 

 

 

 

 

 

Přikrytý peřinou až po uši

Navenek se zda být frajerem , ale hluboko uvnitř je plachý a slabý. Skrývá v sobě mnoho tajemství. Když má nějaký problém , neprosí o radu nebo pomoc  , nechává si jej pro sebe. odpozorujte zda ve spánku nedělá posunky.

 

 

 

 

 

 

Sahá si do rozkroku

No , co . Tento muž nebo dívka jsou posedlý sexem , mají vysoký stupeň sexuálních tužeb. Je velmi temperamentní a vášnivý. Šance je deset k jedné, že do někoho až po uši zamiluje. Je uvážlivý.

 

 

 

 

 

 

Mumlání si vespánku

Jaký to vážný člověk. Je velmi citový , posedlý minulostí. Dobře se na něho podívejte a zjistíte, že je málo sebevědomý a iniciativní. Když je mumlání víc než moc , pošlete jej k doktorovi.

 

 

 

 

 

 

Drkotání zuby ve spánku

Navenek neukazuje svoje pocity a touhy. Vlastně se navenek snaží ukázat , Navenek dáváš najevo , že se těšíš , ale uvnitř se cítíš hrozně. Nech to být. Takový je život, proč být takový vážný. To je k hovnu.

 

 

 

 

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist