* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88272

Výkladů - 24407

Uživatelů - 13269

On-Line : 6
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.4%
Partnerskou9.2%
Sebelásku7.7%
Sexuální­8.2%
Duchovní­8.2%
Láska ke všemu27.5%
Láska ke každému28.8%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Bylinky pro lepší spánek

Existuje celá řada rostlinných esencí a čajů ,které podporují náš mozek k vytváření nejen většího množství snů, ale také hlavně kvalitnějších a výraznějších, které se dají lépe zapamatovat. Všeobecně Vám poradí v každé lékarně a obchůdcíh s bylinkami. Pozor, mějte na paměti, že nic se nemá přehánět, je třeba dodržovat dávkování a neužívat bylinek déle než týden max. 14 dní a pak na čas vysadit nebo vystřídat s jinou.Vyvarujte se užívání alkoholu a jiných omamných látek, které pouze vytváří v mozku zmatek.

Meduňka ( Melisa Oficinalis ) - můžete si připravit salát z hrsti meduňky , bílého vína a medu. Tento užijte min. dvě hodiny před spánkem. Zaručí Vám nejen dorý spánek , ale velmi jasné sny.

K čajům všeobecně podporujícím uklidnění organismu a spánkovou aktivitu jednoznačně patří také Meduňka , ale i Třezalka a údajně také čaj z lístků růží..

K nejznámějším esencím pak patří tzv. Bachovy esence, které se užívají 3 krát denně po dobu asi 14 dnů. Efekt by měl být dlouhodobější i v době, kdy už lék neužíváme.

Lipový květ - připravte si lázeň z lipového květu, : napusťe si vanu horké vody nasypte do ní hrst květů, ponořte je a nechte chvíli louhovat, vyčkejteaž teplota vody ve vaně klesne tak aby byla vhodná ke koupání. Potom celé tělo třete drsnější žíňkou tak , aby se Vám prokrvila celá pokožka. Lázeň ukončete bez osprchování, tělo jen lechce osušte. Takto zrelaxováni ulehněte ke spánku a mějte na vědomí to o čem chcete , aby se Vám zdálo.

Levandule - připravte si stejnou lázeň jeko v předchozím případě.

Kostival ( symphytum officinale ) , byl v daleké minulosti užíván k rozvoji telepatických schopností. Údajně jeho účinky dovolují lépe vyvažovat obě mozkové hemisféry.

Fíkovník ( ficus carica ) byl již používán ve starém Egyptě kvůli jeho léčebným účinkům. Fíkovník má jediněčnou vlastnost odbourávat psychické bloky a odhalovat skryté obavy. Také posiluje pamět , stačí jen pár kapek denně.

Pomněnka ( myosotis sylvatica )působí na mozkové buňky tak, že aktivuje a podporuje jejich vzájemné propojení. Díky jeho údajnému působení přímo na něvědomí sny se snáze vybavují a pamatují.

Káva ( coffea arabica ) používaný starobylý nápoj pro posílení celkového nervového systému. Způsobuje harmonické propjení emocionálních a duchovních podnětů. Všeobecně osvěžuje mysl a také paměť. Tu samozřejmě neužíváme před spánkem, ale ráno po probuzení.

 

 

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist