* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook

 ( Číslo snu : 144242 )
V sobotu 27.07.2019 k ránu se mi zdál tento sen :
rozbité zrcadlo

Děj snu :
Dnes se mi zdál sen, kdy jsem se bavila s kamarádkou, o něčem jsme dlouze diskutovaly, já seděla na zemi s nataženýma nohama na kterých jsem měla z nepochopitelně položené zrcadlo a to "odrazem" dolů, bylo v oblasti pravé holeně (pouze zrcadlo bez rámu), kamarádka seděla někde přede mnou a někde za mnou, či vedle mě byla ještě nějaká jiná žena (znala jsem ji, ale nevybavím si kdo, pravděpodobně se moc nevídáme). Posezení bylo vzájemné povídání (snad o vztazích s muži, studiu?), když jsem se ale nějak pohla, i když jsem o zrcadle věděla a bylo položeno "bezpečně", zrcadlo samo prasklo a já se bála na něj podívat, že je to zlé znamení, to už naopak zrcadlo leželo na zemi a já stála. Nechtěla jsem vidět, že prasklo, ale ten zvuk byl jasný. Věděla jsem, že je zle, ale nechtěla jsem to vidět, už těch věcí na mě bylo hodně a další neštěstí jsem si nedokázala představit. (Zrcadlo bylo ústředním bodem všeho.. nechápu, proč jsem ho tam měla, proto mě zajímá symbolika toho snu, evidentně má znamenat, proč prasklo, proč jsem se toho bála)

Podrobnější informace -> skrýt/zobrazit


Sen byl v barvách
neuvedeno a neuvedeno a ještě

Mé pocity u toho byly
neuvedeno potom neuvedeno a potom

Události , které jsi v reálném životě prožíval-a , nebo věc nad kterou
rozmýšlel-a v období kdy se Vám zdál tento sen :
Včera jsem s danou kamarádkou byla posedět, byla u toho i její známá. Bavily jsme se o všem, hlavně se probíraly vztahy. Ty řešil její muž, který mi říkal, že to budu mít ve svém věku hodně těžké s vybíráním partnera a že čas mít děti už mi dávno běží a stárnu. Já do toho podvědomě pořád řeším dokončení svého studia, které se táhne a bojím se, že to nemá smysl a právě, že mě brzdí v těch partnerských vztazích..

Můj dlouhodobý psychický a fyzický stav vypadá asi takto :
Dlouhodobě řeším dokončení studia, které se protahuje už dlouho, bojím se, že na to nemám, taky že mám málo času. Měla jsem teď nehodu na kole, kdy mě srazilo auto a to mě zase ještě zpozdilo, i když se na konec nic závažného nestalo. Nyní jsem už ve stavu "zotavení se" a mám začít znova psát práci. Partnerské vztahy řeším často, neb jsme sama a při/po nehodě se mi velice připomnělo, že je dobré mít okolo sebe lidi, známé, kamarády, partnera, kteří by mi případně mohli pomoct, abych na vše nebyla sama, když se stane něco vážného. Celkově jsem předtím, zažívala pocity velkého osamocení, koukám už i po inzerátech, i když se bojím, že teď se stejně nemám čas s někým seznamovat a už vůbec ne zamilovávat, abych měla čas na školu. Opora mi však chybí a po partnerovi toužím.

Tento sen se mi zdál jednou

Človíček anonym (30)  vás prosí o komentář k tomuto snu. Třeba si vezmi na pomoc snář

   Výklad snu   

NEVYLOŽENÝ SEN SE ROVNÁ NEPŘEČTENÉMU DOPISU
( " Bible " )

Psát výklad, komentář

  + odměna >   Věštecká koule


!! Piš a odměnou za tvůj výklad bude náhled do věštecké koule !!

   

smile  wink
tongue  angry
sad  laughing

  

!! Nejste přihlášen, prosím před potvrzením zápisu vyplňte ověřovací kód nebo se přihlaste !!

Opiš text : 4n1r     

  Souhlasím s pravidly

Zpět na seznam

 

   Pro podrobný výklad Vašeho snu si můžete také napsat na email
sen@snovaporadna.cz
   s heslem: mujsen
 

My free dreambook meanings of dreams onlineTOPlist