* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88272

Výkladů - 24405

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem :

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zaží­váte ?

Rodičovskou10.4%
Partnerskou9.2%
Sebelásku7.7%
Sexuální­8.2%
Duchovní­8.2%
Láska ke všemu27.5%
Láska ke každému28.8%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Chtěli byste lépe spát

Vypněte stres – vntřní problémy jako obavy , nervozita , extrémní radost nebo zklamání jsou všechny příčinou nespavosti. Jestli se cítíte pod tlakem , měli by jste najít příčinu. Být optimistický , dobrosrdečný , usměvavý , odpouštějící , vidět jen tu lepší stránku věci , to všechno jsou kvality přinášející lepší spánek.

Nepodřimujte – zvláště dlouhé vyspávání po obědě , vyjímkou mohou být lidé nad 60 let , ti mohou déle odpočívat i přes den

Pravidelný čas vstávání a usínání – když budete chodit spát v určitou hodinu , vaše tělo si na to zvykne a bude se vám lépe usínat

Večerní cvičení – některé cvičení člověka unaví, ale pozor namáhavé cvičení může spánek narušit. Vše závisí na věku a zdraví člověka

Dávejte pozor na to, co jíte -  na večeři , říká se , že nejlepším utišujícím prostředkem je lahodné jídlo. Je třeba si uvědomit , že večeře by jen měla zahnat hlad. Nepřejídejte se a hlavně se vyhněte těžko stravitelným pokrmům. Zároveň se an noc  vyhněte nápojům jako čaj , káva. Někdo nedoporučuje ani kyselé nápoje , džusy , víno apod. Nepijte mnoho , tělo vás v noci nutí chodit na záchod.

Nekuřte – a už vůbec ne v místnosti , kde spíte. Dým z cigaret v místnosti zanechává zápacha nečistý vzduch. Příliš mnoho nikotinu udržuje člověka bdělým.

Nepijte alkohol – ve větším množství zabraňuje spánku

Dokončete důležité úkoly – než půjdete spát , muže se stát , že na ně budete stále myslet a nenechají vás v klidu

Nechoďte spát dříve – než se budete cítit unavení. Jestli se vám ještě nechce spát , zabavte se něčím . Třeba čtěte knihu, sledujte něco nenáročného v televizi , poslouchejte klidnou hudbu ,. Když budete jen tak ležet v posteli , usnete o hodně později.

Unavte se – lidé věří , že neustálé opakování určité činnosti , přivede člověka ke spánku. Čtěte tenkou ,  světlou knížku s malými písmenky .

Spěte v důvěrném prostředí – mějte při sobě svůj oblíbený polštář , plyšáka nebo pyžamo. To všechno vám dá pocit bezpečí . Naopak věci jako vrzání postele , odbíjení hodin , temný stín skříně na podlaze , blikající světla apod. mají negativní vliv na váš klidný spánek.

Ideální podmínky – tiché a vzdušné prostředí , zatemněno , teplota 18 stupňů Celsia , vlhkost okolo 50 procent

Udělejte si v mysli pořádek – nejlepší je metoda meditace , snažit se na nic nemyslet , soustředit se na svůj dech a uvolňovat se při tom. Jiní počítají po pořadí ovečky a někdo v mysli dokola opakuje jednu frázi.

Když se probudíte – uprostřed noci , tak se v žádném případě nedívejte na budík nebo hodinky. Tím si se programuje Váš vnitřní budík na tento čas. Začnete počítat zbylý čas do probuzení a to nedá zase klidně usnout.

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist