* * * * * * * * * * * * *

Snář a výklad snů na Muj Sen .cz


Snář výklad snů sny

Mujsen.cz je také na  acebook   ANONYMNĚ

Zobrazení

Aktuální sny

Sny s výklady

Všechny <<  >>

Sen :


Hledání

Sen číslo

Text ve snu

Text ve výkladu

Vše pod jménem


 

Počítadlo

Snů - 88264

Výkladů - 22927

Uživatelů - 13269

On-Line : 3
Celkem : 1628132

Vstup každou celou hodinu a přihlas se:)

Pro ty, co nám chtějí pomoci

Pro ty, kdo ví o co jde

Kontakt


Anketa

Jaký druh lásky nejčastěji zažíváte ?

Rodičovskou10.3%
Partnerskou9.2%
Sebelásku7.6%
Sexuální8.1%
Duchovní8.1%
Láska ke všemu27.7%
Láska ke každému29%


Výměna ikonekEsoterikWebPro podrobný
výklad Vašeho snu

si napiště na email
sen@snovaporadna.cz
s heslem : mujsen

mujsen

Druhy snů

Sny obyčejné

Vypovídají o všedních věcech našeho života. Jsou různorodé stejně jako naše životy.

Sny opakující se

Jeden sen se nám může opakovat mnoho nocí za sebou. Je v něm pro nás uloženo nálehavé sdělení , které není radno ignorovat. Nutno žačít okamžitou práci se sny a tomuto sdělení přijít na kloub.

Sny hrozné

Každý máme v životě problémy, kterým se snažíme vyhnout, ale podvědomí neošálíme. Hrozný sen je právě nástroj , jak donutit vědomí nevyhýbat se a věci řešit.

 

Sny archetypické

Vycházejí z hlubin našich duší a zabývají se všeobecnými principy života. Obsahují mnoho duchovních symbolů převzatých z pohádek a mytologických příběhů. Protože jsme jimi mnohokrát ohromeni máme nutkání je někomu vyprávět.  Je nutno jejich obsah přijmout jako součást svého já.

Sny lucidní

Při těchto snech si uvědomuje , že se nám vnímaný děj jenom zdá a jsme svým způsobem schopni měnit obsah snu dle našeho přání.

 

 

 

Sny předvídavé

Vysvětlují se jako fakt , že nevědomí již ví co se stane, protože uvnitř se to již stalo. Tak jako lze podle teorie pravděpodobnosti si spočítat některé údaje třeba na 90 procent, tak naše vědomí podle znalostí svého okolí, osob , prostředí atd. si může předvídat jak se věci budou pravděpodobně vyvíjet. Takové sny mohou například vypovídat o tělesných problémech, nebo významnější změny jako nové zaměstnání , dlouhodobé cesty, zásadní změny v životech vašich bližných.

Sny telepatické

G. Jung popsal tento jev jako synchronicitu, kdy dvě zdánlivě nesouvisející věci proběhnou ve vzájemné vazbě. Např. o někom se vám zdá a na druhý den jej potkáte, ikdyž jste s ním nebyli v kontaktu několik let. Ikdyž nemají děj, snaží se většinou informovat o nějakém neštěstí , které postihlo osobu blízkou snícímu člověku. Často je to smrt nebo smrtelné ohrožení. Předkládají možnost vývoje událostí nikoli fakt , že se promění ve skutečnost.

Sny věštecké

Předcházejí výrazným událostem v budoucnosti týkajícíh se většího počtu lidí ( pasažéři dopravních prostředků nebo diváci sportovních událostí a nebo také celých národů ). Postřednictvím kolektivního nevědomí jsme všichni spojeni, proto si můžeme předávat informace.Tyto sny přicházejí sami a zdají se jen citlivým jedincům, kteří mají v mysli vše uspořádáno a jsou vyrovnaní.

 

 

Dětské sny

Děti mají sny většinou živější. Těžké sny mohou naznačovat nejen konflikty dětské duše , ale i jeho psychologický vývoj. Děti od 3 do 5 let bývají vesnu často napadány zvířaty. V době puberty asi ve věku od 13 do 16 let se dětem často zdají sny , které je po probuzení nutí k určitému chování. Vynucují si různé situace a chovají se zvláštně, ja by se za normálnich okolností nechovaly.

 


Markýzy od Climastylu
Naše markýzy zastíní vaši pergolu či zahrádku. To bude pohodička.

Odkazy
 


*


Tip


„ Ať všichni psychopaté, všechny anetické osoby, které řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země.“

*


 *Sny a jejich výklad Vám odhalí náš snář  přes tlačítko VÝKLAD PODLE SNÁŘE
Pokud se zajímáte o sny a jejich význam , tak skrze náš snář se Vám dostane odpovědi

 

TOPlist