Sebeléčení světlem - projev andělské lásky

 

Objevte s námi metodu sebeléčení světlem využitím barev na svém monitoru. Andělé a jejich láska Vám pomocí barevného světla pomohou vyléčit nemoci a udržovat vaše trvalé zdraví.

 
Anděl - láska
Sebeléčení
Tabulka léčení
Andělé a pomoc
Energie těla
Vaše rady
Zdroje

Partneři:


Snář a výklad snů podle snáře


 

Vaše rady

podělte se s námi se svými zkušenosti , radami , doporučeními nebo otázkami k tématu : Sebeléčení světlem

Přidat nové téma, názor, příspěvek

Nadpis :

Text příspěvku :

Opiš text :

       Čistění čaker bílým světlem
Představujte si vizuálně nebo v duchu paprsek bílého světla, jak vstupuje temenem do vaší hlavy a šíří se hluboko do vašeho těla. Prociťujte, jak bílé světlo čistí, leští a rozšiřuje nejprve vaši rubínově červenou kořenovou čakru na konci. Pak si představte nebo pociťujte, jak bílé světlo čistí a rozšiřuje vaši oranžovou sakrální čakru, která je uprostřed mezi vaším pupkem a kořenovou čarou. Následně bílé světlo pročisťuje žlutou čakru solar plexu, přímo za vaším pupkem. Poté bílé světlo zahřívá vaši hruď a zvyšuje velikost a jasnost smaragdově zelené srdeční čakry. Potom bílé světlo otevírá, čistí a rozšiřuje vaši světle modrou krční čakru v oblasti Adamova jablka. Následně bílé světlo aktivuje, pročis´tuje a rozšiřuje vaši indigově modrou čakru třetího oka a pročisťuje vaše ušní čakry, které se nacházejí nad obočím. Konečně bílé světlo opět vychází ven vaší korunní čarou v barvě královského purpuru na temeni vaší hlavy. Všechny vaše čakry jsou teď co do velikosti stejné a všechny zevnitř září bílým světlem. Z knihy Andělská medicína od Doreen Virtue PhD.
25.02.2010, 10:09 (160.218...) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Zvládání stresu pomocí andělů
Andělé mi neustále připomínají: "Za všechen stres si můžete sami." Jinými slovy, stres si vybíráme. Můžeme sami sobě nalhávat, že nás někdo nebo něco nutí jednat proti naší vůli, ale stejně máme vždycky nakonec možnost a schopnost říci konečně ne, i kdybychom za ně měli těžce pykat. Andělé říkají, že vědomí této možnosti nás osvobodí a pomůže nám zbavit se stresu vyvolaného pocitem, že jsme uvězněnými otroky. Každodenní život máme ve svých rukou mnohem více, než si uvědomujeme. Často je to dáno skutečností, že jsme se nikdy neodvážili přemýšlet nad tím, jak naše myšlenky ovlivňují všechno to, co během dne prožíváme. Andělé mě naučili, jak důležité je vytyčit si vlastní představu příslušného dne hned po probuzení. Rozhodněte si, "Jak bych chtěl/a, aby dnešek vypadal?" a on takový bude. Když například chcete, aby vás nerušil telefon, požádejte anděly, aby hovory sledovali. Lidé, kteří by vám volali pro nic za nic, budou vedeni k tomu, aby nevolali, pokud nejde o něco skutečně důležitého. Když naopak očekáváme, že nás dnes čeká příšerný cirkus, naše představa se potvrdí. Vaši andělé mohou fungovat jako skvělí a oddaní manažeři a asistenti. Požádejte je, aby vám pomáhali hledat nové, neotřelé nápady. Pomohou vám chodit včas, a jak jsem zjistila, nedovolí, aby se vám cokoliv stavělo do cesty. Z knihy Léčení s anděly od Doreen Virtue Ph.D.
24.02.2010, 14:05 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Andělé světla a jejich pracovníci
Pracovníci Světla jsou dušemi nesoucími silnou vnitřní touhu šířit Světlo - vědomosti, svobodu a lásku k sobě - na Zemi. Vnímají to jako své poslání. Často je láká duchovno a terapeutická práce nějakého druhu. Kvůli svému hluboce pociťovanému poslání si pracovníci Světla mnohdy připadají odlišní od ostatních. Pracovníci Světla jsou dušemi nesoucími silnou vnitřní touhu šířit Světlo - vědomosti, svobodu a lásku k sobě - na Zemi. Vnímají to jako své poslání. Často je láká duchovno a terapeutická práce nějakého druhu. Kvůli svému hluboce pociťovanému poslání si pracovníci Světla mnohdy připadají odlišní od ostatních. Zažíváním rozličných druhů překážek na jejich cestě je život podněcuje v nalezení jejich vlastní jedinečné cesty. Pracovníci Světla jsou téměř vždy samotáři nehodícími se do pevných společenských struktur.
24.02.2010, 14:01 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Léčení duše
Duchovní cesta je celoživotním procesem, který prožívá každý sám ve svém nitru v množství myšlenek a prožitků. Tyto vnitřní stavy ovlivňují zdraví i vztahy a pokud je negativních myšlenek nebo prožitků příliš mnoho, ztrácí člověk životní energii a těžce nachází pozitivní cestu životem. Proto pro své žáky i všechny hledající nabízíme možnost léčebných sezení, na nichž pomáháme ve složitých situacích se zorientovat a najít duchovní nebo psychické příčiny potíží. Součástí léčení duše je podle potřeby energetická terapie nebo řízená meditace v hladinách alfa, která pomáhá při nalezení a odstranění příčin potíží.
24.02.2010, 13:59 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Andělé a sebeléčení
Andělé jsou bytosti světla, které nám velmi rády pomáhají v mnoha oblastech našeho života - ochraňují nás před vším, čeho se bojíme, při učení posilují paměť, dávají inspiraci při duševní práci, mohou nám pomoci nalézt práci, nový byt i nového partnera, ukončit staré nevyhovující vztahy i vleklé spory, pomáhají nám při odpouštění i při léčení mnoha nemocí. Každý člověk je v menší nebo větší míře s anděly ve spojení bez ohledu na to, jestli si to uvědomuje nebo ne. Říká se, že každý má svého anděla strážného, který mu pomáhá. Když ho však neumíme poprosit o pomoc, jsou jeho možnosti pomoci omezené. Rádi vám na našich seminářích pomůžeme se s anděly blíže spojit, více se dozvědět o jejich světě a naučit se s nimi komunikovat tak, aby se andělé mohli stát součástí vašeho života.
24.02.2010, 13:57 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Léčení pomocí víry a naděje
Dovolte světlu, aby vámi procházelo a pozvedalo vás, zatímco pevně stojíte oběma nohama na zemi. To je pro vás nejpřirozenější – jste mostem mezi nebesy, vaší spiritualitou a Zemí, vaším milovaným domovem ve fyzickém světě. Čím více necháte tuto realitu procházet svou osobností, tím více začnete žít své pravdivé Já – poznávat kdo jste a proč jste sem přišli. Jakmile se dostanete do tohoto spojení, prociťujte, jak se v místnosti, kde se nacházíte, energie proměňuje na energii bílou. Otevřete oči, aby viděly, uši, aby slyšely, a ostatní smysly, abyste naši přítomnost vnímali. Nejsme vaší představou. Jste našimi bratry a my sem přicházíme, abychom společně pracovali na tom, jak přinést mír a léčení pro tuto planetu.
24.02.2010, 13:56 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       


 1  2  3  4  5  6  7 
 


Barvy léčení


Barvy léčení
s mantrou ÓM
Rady anděla


 *

 

Sebeléčení světlem- projev andělské lásky

Výklad snu , snář , spánek , tajné a splněné sny

*

 

Sebeléčení světlem- projev andělské lásky

   

Barevné světlo a andělská láska mohou vyléčit všechny Vaše nemoci.