Sebeléčení světlem - projev andělské lásky

 

Objevte s námi metodu sebeléčení světlem využitím barev na svém monitoru. Andělé a jejich láska Vám pomocí barevného světla pomohou vyléčit nemoci a udržovat vaše trvalé zdraví.

 
Anděl - láska
Sebeléčení
Tabulka léčení
Andělé a pomoc
Energie těla
Vaše rady
Zdroje

Partneři:


Snář a výklad snů podle snáře


 

Vaše rady

podělte se s námi se svými zkušenosti , radami , doporučeními nebo otázkami k tématu : Sebeléčení světlem

Přidat nové téma, názor, příspěvek

Nadpis :

Text příspěvku :

Opiš text :

       Anděly můžeme je v duchu poprosit a nemusíme se bát
Můžeme je v duchu poprosit a nemusíme se bát, že bychom je svou prosbou obtěžovali. Jsou součástí našich duchovních těl, s nimiž žijí v symbióze a stejně jako my potřebujeme ke svému spokojenému životu anděly, tak andělé potřebují nás, aby nám mohli pomáhat a prostřednictvím našich těl si pak mohli prožívat svůj život v hmotném světě. Proto vždy když začneme cítit strach, můžeme se na anděly obrátit v duchu s prosbou o pomoc - naši myšlenku "uslyší" stejně silně jako ji slyšíme my sami a budou mít potřebu nám pomoci stejně silně jako si toužíme pomoci my sami. Na rozdíl od lidí však mají trvale k dispozici vibraci lásky, která jim dává schopnost "zařídit" v energetickém světě všechno, co je potřeba.
26.03.2010, 09:35 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Láska je život člověka
Určitou představu o tom, že láska je naším životem, můžeme získat z příkladu slunečního tepla. Víme, že toto teplo působí jako život sdílený veškerou vegetací na zemi, neboť když jej na jaře přibývá, všechny druhy rostlin raší ze země, odívají se listím, pak květy a nakonec plody. Tímto způsobem rostliny „žijí". Ubývá‑li však tepla, jak se děje na podzim a v zimě, rostliny pozbývají těchto známek života a uvadají. Obdobně působí i láska v lidech, neboť láska a teplo jsou vzájemně souvztažné.1) Proto nás láska zahřívá.
23.03.2010, 14:10 (85.70.1...) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Naše spojení s anděly nám může v životě hodně pomáhat
, když umíme andělskou pomoc přijímat. Každý člověk má svého anděla strážného, který je součástí jeho duše a projevuje se formou intuice, která člověka vede tak, jak je to pro jeho duši nejlepší. Ne vždy však umíme svou intuici poslechnout a tím se často stane, že zažíváme nepříjemné situace, jsme nešťastní nebo rozezlení. V těchto okamžicích vibrace andělů z naší duše odchází a pokud se s ní chceme znovu spojit, je potřeba anděly přivolat. Andělé jsou totiž vibrace vesmírné lásky a tam, kde jsou prožitky negativních emocí (např. strachu, smutku, zlosti, žárlivosti, vzteku, závisti) nemohou být vibrace andělů přítomny. Láska je však naštěstí vibrace, se kterou se můžeme kdykoliv svým vědomým rozhodnutím spojit. Někdy stačí pouhé uvědomění, že štěstí je vnitřní stav, který nemusí být závislý na okolnostech, jindy je třeba projít cestu odpuštění sobě i jiným.
20.03.2010, 10:17 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Andělé lásky a života
Andělé je vibrace duchovní energie, kterou můžeme vnímat jako velmi jemnohmotné energetické bytosti nebo jako součást našich duchovních těl. Projevují se našimi intuitivními myšlenkami a když máme rozvinuty schopnosti vnímání energetického světa, můžeme je svými smysly vnímat i jako vibrace energie různých příjemných barev, světla, příjemných zvuků i vůní. Nejintenzivněji však můžeme přítomnost andělů ve své duši zažívat v okamžicích prožitků lásky, radosti, vnitřního klidu a štěstí. Andělé nám totiž tyto nádherné prožitky vytvářejí.
17.03.2010, 12:51 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

laska....a trapeni.....
jsem rada ze jsem zamilovana...ale nekdy to i boli
14.03.2010, 23:11 (212.183...) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

      RE:laska....a trapeni.....
kdyz telo jse nam rozari je to jak kdybi vnas byl andel....a ochranoval nas pred vsim zlim
       14.03.10, 23:14 (212.183...)    
Boží světlo
Když tělo osvětlíte Božím Světlem, které existuje v každé buňce vaší bytosti, jeho paprsky zaplaví stín a stín se začne rozpomínat. (začleňovat znovu do celku). Pomocí světla znovu spojíte části sebe a svého těla, které byly oddělené, a tedy nemocné. Je to nový začátek. Ano, budete prožívat bolest, ale je to bolest, která léčí. Slzy umyjí a vyčistí vaši duši jako jarní deštík. Váš nářek ve vás osvobodí, co bylo po staletí drženo a čekalo na vysvobození. Všechny bloky, o kterých jsme mluvili, se uvolní a naplní novým životem. Budete cítit, že máte mnohem více energie. Váš život začne být tvořivý a plný radosti. Budete naplněni přirozeným rytmem, ve kterém budete tančit životem se vším kolem vás i s Vesmírem.
14.03.2010, 12:49 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

NA CESTĚ ZA SVĚTLEM
NA CESTĚ ZA SVĚTLEM. Všichni jsme spolu-cestující a spolu-poutníci jdoucí společně jedním směrem " Za Světlem", všichni jsme si rovni, nikdo nemá navrch. Všichni jsme bratři a sestry a pomáháme jeden druhému.
11.03.2010, 09:28 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Jsou vůbec andělé? Nevymýšlíme si?!
Andělé jsou mezi námi, dokonce dnes dříve než kdy jindy. Počet lidí, kteří vypovídají o setkání s těmito nebeskými bytostmi, stále narůstá. Andělé jim při těchto setkáních předávají aktuální poselství, pomáhají k uzdravení či záchraně života. Andělé jsou zde, aby nás učili, že Boží láska je odpovědí na všechny otázky a obtíže. Jsou zde, aby nás vyléčili z následku strachu. Jsou mocnými léčiteli a my s nimi můžeme spolupracovat a umocnit tak jejich snažení. Čím více budeme Anděly zvát do svého života, tím jasněji se v našich životech odrazí velkolepost nebes. Léčivá moc Andělů nemá hranic. Mohou nám pomoci vylepšit naše vztahy, zaměstnání, finanční záležitosti, bydlení i další strádání. použito ze semináře terapeuta Ch. Virtue
08.03.2010, 17:36 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       


 1  2  3  4  5  6  7 
 


Barvy léčení


Barvy léčení
s mantrou ÓM
Rady anděla


 *

 

Sebeléčení světlem- projev andělské lásky

Výklad snu , snář , spánek , tajné a splněné sny

*

 

Sebeléčení světlem- projev andělské lásky

   

Barevné světlo a andělská láska mohou vyléčit všechny Vaše nemoci.