Sebeléčení světlem - projev andělské lásky

 

Objevte s námi metodu sebeléčení světlem využitím barev na svém monitoru. Andělé a jejich láska Vám pomocí barevného světla pomohou vyléčit nemoci a udržovat vaše trvalé zdraví.

 
Anděl - láska
Sebeléčení
Tabulka léčení
Andělé a pomoc
Energie těla
Vaše rady
Zdroje

Partneři:


Snář a výklad snů podle snáře


 

Vaše rady

podělte se s námi se svými zkušenosti , radami , doporučeními nebo otázkami k tématu : Sebeléčení světlem

Přidat nové téma, názor, příspěvek

Nadpis :

Text příspěvku :

Opiš text :

       jak a kdy mužu videt anděla?
Taky mám otazku nato , jak bych mohla videt andela vím jak se jmenuje z internetu chtela bych ho videt a promluvit s sním rady od neho bych takx chtela vedet takže ůžu ho videt??
04.06.2011, 20:12 (81.201....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

      RE:jak a kdy mužu videt anděla?
Dobrý den, podle mého názoru nemusí vidět člověk anděla na to, aby se s ním poradil, dostal rady a podobně. Já se je snažím vždy poprosit o radu, o vyřešení situece, jiných problémů a překážek. Myslím si, že by si člověk po vyřčení prosby měl všímat znamení, mít otevřené oči a srdce a zamýšlet se nad situacemi proc se tak stalo a podobně. Protože všechno má svůj význam, vše souvisí se vším a nic neděje jen tak... Po splnění přáni vždy andělům poděkuji. Přeju hodně štěstí v životě! :)
       01.01.13, 15:09 (37.188....)    
bojím sa že sa mi zjeví andel ale aj tak by sem ho chcela videt je to asi strach
moc by sem si přála videt skutečného andela,ale zaaroven mám aj strach ho videt jak je to možné to musiiim stále nanho myslet aby sem ho videla??
17.08.2010, 12:17 (77.48.6...) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

      RE:bojím sa že sa mi zjeví andel ale aj tak by sem ho chcela videt je to asi strach
Až rozpustíš blok jménem strach , ale opravdu ,pak se Ti na zavolání ukážou
       15.06.11, 10:55 (109.80....)    
Jak můžu vidět anděla?
Nevíte jak mohu vidět anděla?Mám ho poprosit?A když se mi zjeví jak si můžu být jistý že je to doopravdy on/ona?Představuju si ho jako ženu s tmanými vlasy =) Krásná...
25.04.2010, 19:49 (89.190....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

      RE:Jak můžu vidět anděla?
Věřte a vše se stane
       29.12.10, 15:30 (88.100....)    
Žádost k Andělovi
Žádost k Andělovi Můžete také požádat svého Anděla. Ve většině případů to funguje báječně. Požádejte ho v duchu nebo nahlas asi v tomto smyslu: "Prosím, můj anděli, pomož této nemoci odejít tam, kam patří, kde bude láskou rozpuštěna a léčivým světem osvícena. Případně jí před tím pomoz vyřešit příčinu toho, proč zde zůstala. Prosím odveď ji do světla. Děkuji za tvou pomoc."
24.04.2010, 10:37 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Práce se světelnými energiemi
Prací se světelnými energiemi se učíme také lépe vnímat naše vlastní tělo, cítit energetický systém a aktivizovat životodárné proudění. Tímto způsobem je možné výrazně přispět k prožití plného života. Potěšte se lepším zdravím! Proudící světlo mění duševní i tělesný stav k lepšímu - můžete pomoci sobě i druhým.
10.04.2010, 13:49 (85.70.1...) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Všichni, kteří hledáte více radosti a naplnění ve svém životě
Vítejte zde všichni, kteří hledáte více radosti a naplnění ve svém životě, kteří toužíte po porozumění, poznání, pravdě, Lásce a Světle. Vstupte a pátrejte v dostupných informacích všichni, kdož máte Srdce otevřené, kdo se nebojíte dovolit Světlu, aby na vás i ve vás zasvítilo, aby odkrylo vše – tedy i to, co je ve vás samotných neláskyplné, tzv. temné (skryté) nebo nepotřebné – co je vytěsněné, nezpracované, nepřijaté... a co čeká, až bude Láskou vašeho Srdce zhojeno.
03.04.2010, 09:35 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

      RE:Všichni, kteří hledáte více radosti a naplnění ve svém životě
Krásně napsané.. Souhlasím s tím a především zde velice podporuji tuto větu a pokud se nad ní zamyslíte, tak opravdu zjistíte, že jinak by to ani nešlo: kdo se nebojíte dovolit Světlu, aby na vás i ve vás zasvítilo, aby odkrylo vše – tedy i to, co je ve vás samotných neláskyplné, tzv. temné (skryté) nebo nepotřebné – co je vytěsněné, nezpracované, nepřijaté... a co čeká, až bude Láskou vašeho Srdce zhojeno.
       24.08.10, 15:43 (78.136....)    
Fototerapie
Léčba světlem je medicína budoucnosti. Na světle jsme závislí stejně jako rostliny. Bez světla nedokážeme zužitkovat ani vitamíny, ani minerály, ani stopové prvky obsažené v potravě. Záleží však na kvalitě světla, na jeho složení. (Nedostatek světla se projevuje jako náchylnost k nemocem, deprese, poruchy nálady, přibývání na váze, snížená výkonnost. Syndrom nedostatku světla se jmenuje syndrom S.A.D.)
01.04.2010, 09:50 (85.70.1...) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       

Tělesný proud světla
Kromě sedmi hlavních čaker máme dvanáct světelných drah neboli meridiánů, jejichž průběh znalo už starčínské léčitelské umění. Meridiány jakožto energetický systém - koloběh energie od hlavy k chodidlům, od chodidel k oblasti hrudi, dále skrz ruce k prstům na rukou a od prstů k hlavě - se starají o rozdělování energie čchi. Čakry stahují do těla kosmické světlo, energetické dráhy pak světlo neboli životní sílu prostřednictvím jemné elektrické sítě distribují do jednotlivých buněk a orgánů. Energie jin a jang plynou jako proudy s opačnou polaritou celým tělem a vytvářejí z proudícího světla kolující systém.
27.03.2010, 12:11 (88.100....) Reagovat   

Přidat reakci do diskuze

Text příspěvku :

Opiš text :

       


 1  2  3  4  5  6  7 
 


Barvy léčení


Barvy léčení
s mantrou ÓM
Rady anděla


 *

 

Sebeléčení světlem- projev andělské lásky

Výklad snu , snář , spánek , tajné a splněné sny

*

 

Sebeléčení světlem- projev andělské lásky

   

Barevné světlo a andělská láska mohou vyléčit všechny Vaše nemoci.